1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Geliştiremediğm kaslarımın resimleri

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve varokav tarafından 6 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    geliştiremediğim kaslarımın resimleri neden gelişmiyor? ne yapmam lazım

2. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Antremanında Sorun Olabilir mi ?

3. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Bunun için antreman programını set ve tekrarlarını bilmeliyiz.. Çok ağırlık az tekrar çalışmalısınız.

4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  5. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    ekmeği hayatımdan çıkaralı çok oldu- sabahları sütlü mısır gevreği yada (yağsız süt tabi) buğday gevreği- gene sabah haşlanmış yumurta (diğer birgün) öğlene doğru bazen meyveli yoğurt bazen 2 adet yulaflı bisküvi- öğlen tavuk yada et yemeği- bazen fasulye yada nohut- 3 3 buçuk gibi bir adet meyve - akşamları tavuk göğsü yada makarna yada pilav mercimek çorbası -yada ton balığı salata - yürüyüşlerden önce 1 adet maden suyu yürüyüşten sonrada 1 adet maden suyu bazen akşam maden suyu- haftada 1 kez badem yada fıstık- haftada en az 3 gün sabahları lor peyniri yiyorum öğünde 150 gram falan- antreman sonrası 350 400 gram narsuyu ile karışık portakal suyu- yine antreman öncesi 400 500 gr yağsız yada yarım yağlı süt- gene yatmadan 1 saat evvel 500 gr yağsız veya yarım yağlı süt- genel beslenme bu şekilde arada değişen yiyecekler oluyor. ama benzer

---------- Post added at 23:18 ---------- Previous post was at 23:15 ----------

antremanda bazı hareket proplemlerim var onlarıda netten uzman videolara bakarak yavaş yavaş düzeltiyorum yağ yakımı içinse günde en az tempolu 1 saat yürüyüş ve 10 15 dakika plyometric ekzersizler yapıyorum

---------- Post added at 23:20 ---------- Previous post was at 23:18 ----------

antemanım haftada 6 gün 1 gün dinlenme
    ptesi- kol omuz
    salı göğüs-karın
    çarşamba sırt bacak
    perşembe- kol omuz
    cuma göğüs karın
    ctesi- sırt bacak

1 günlük antremanım 50 dakika 1 saat arası değişiyor.
    plyometrics eksersizleri antremandan önce yapıyorum 10 15 dakika yürüyüşü gün içinde genelde öğlen sonrası çalışırken sabahları yapıyorum genel düzen böyle

---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:20 ----------

antreman setlerine gelince
    şu anda yeni uygulamaya başladığım programımda

1 bölge için 5 veya 6 hareket her hareket 2 set her set 5 veya 6 tekrar set araları 30 saniye dinlenme hareket araları 1 veya 2 dakika dinlenme şeklinde genel düzen böyle yeni programımda ağırlıkları bölgeye göre değiştiriyorum örnek şu an kol için biseps curl de 13 kg kullanıyorum omuz içinde aynı ağırlıklar geçerli tek dambull ağırlığı tabi

6. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Sütü Bu Kadar Hayatına Sokma Antremanlarından Önce Şekersiz Kahve İç Eğer bi Saglık Sorunun Yoksa Yanında Aspirinde Alabilirsin Yağ Yakman İçin Antremanına Gelince kol Da Omuzda Kücük Adedelerdir Fazla Üzerlerine Gidersen Büyümez Overtraning Yani Bırak Vucudunu Dinle O Sana Sinyal Verir Zaten Hazır olup olmadığını Göğüsü Ciftleyebilirsin 1 Haftada Cardio nu Cogalt Miğde Gününde Cardio Yap Fazladan

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:27 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:24 ----------

Yazını Şimdi Gördüm ne Yaptın Sen 5-6 Hareket Girilirmi Her Bölgeye Tabiki Büyümez Gelişmez Setlerin Cok az Tekrarların Cok az Seti en az 3 Yap Tekrarlarını 12 den Aşşa Düşürme Kütle istiyorsanda Piramit Yap

varokav bunu beğendi.
  7. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    peki bu aspirinin damar genişlemesine ve görünürlüğüne faydası olurmu?

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

önceden 4 set- set düzenide 12-8-6-4 dü uzman birisi bu şekilde yapmamı gelişimin sadece 2 sette olduğunu diğerlerinin boşa kürek çekmek olduğunu tekraraında az ama yavaş yapılması gerektiğini belirtti ondan böyle deniyorum eski düzen 4 set 12-8-6-4 dü

8. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Yanlış Yada Yalan Bilgi Vermek İstemem Kendimde Gördüğüm Kadarını Söyleyeyim Bende Damar Cıkartıyor Aspirin Kanı Sulandırdığı için Daha Fazla Kan pompalanıyor Adelelere Daha Cok Şişiyor

9. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    ayrıca mesela 12 tekrar 15 kilo ise 8 tekrarda 10 -6 tekrarda 8 - 4 tekrarda 5 kg şeklinde çalışıyordum

10. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Eski Düzenin Cok Güzel Ona Devam Et Şu Anki Programı Sana Kim Söylediyse Ya Boş Bi Anına Denk Gelmiş Yada Birbirinizi Yanlış Anlamıssınız Yada o Kişi Hiç Bişey Bilmiyor 2. Setten Sonra Kürek Sallamak Ne demek :D o Kadar Prof Vg çi var 4-5 Set Yapan Onlardamı Boşa Yapıyor Yada YAnlış Biliyorlar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:33 ----------

Şimdi Hocam Tekrar Sayısı Düştükce Ağırlığı Arttırın Tekrar Düştüğünde Ağırlığıda Düşürmeyin

11. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    aspirin olayı araştırıyım olabilir mantıklı geldi benimde damar üzerine takıntım var teşekkürler iyi oldu bi araştırayım muhakkak deneyeceğim aspirin olayını- evet araştırdım antremandan yarımsaat önce eferin-kafein ve aspirin alın diyor yağ yakımı için ve gelişme için etkiliymiş deneyeceğim sağol

12. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır Hayır Durun Efedrin Kullanmayın :D Sadece Kafein Yani Kahve Ve Aspirin Yeterli Olacaktır

13. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    efedrin en ki öyle yazmış makalede prof.

14. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Efedrin Kimilerine Göre Cok Etkili bi Yağ Yakıcı Kimilerine Göre Etkisiz Ama Cok Yan Etkisi Olan bi İlaç Efedrine Girmeyin hem Cok Erken Hem Cok Zararlı

15. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
  16. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece Clasik Alın ve Bebe Aspirin Yeterlidir Antremandan 50 dk Önce Alın Antremanda Yeterli Terlemeyi ve Yağ YAkımını SAğlar Size Biliyorum O Yazıyı Efedrin Bende Kullandım Daha Önce Denemek İstemezsiniz İnanın

17. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    anremandan yarım saat önce tok karnına 1 tane efedrin 1 tane aspirin bir bardak kahve içsem günde 1 kez??? gene zarar verirmi?

18. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Verir Hocam Daha önce Steroid Kullandınızmı

19. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    hmm efedrin küpürüne baktım- aktif kaslara kan pompalamada etkiliymiş ama bağımlılık ve kalp ritminde bozulmalara yol açıyormuş

---------- Post added at 23:50 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

yok kullanmadım steroide karşıym ben efedrin steroid olarak geçmiyor değilmi?

---------- Post added at 23:54 ---------- Previous post was at 23:50 ----------

hmm efedrin almıyoruz okey ulusal sitelerden baktım efedrin abd de yasalarla satılıyormuş ve tehlikeli ilaçlar listesindeymiş habba efedrine bay kahve ve aspirin yapacam okey teşekkürler çok makbile geçti

20. tolga_01

tolga_01 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Hem Geçiyor Hem Geçmiyor Türev Olarak Değil Kalp Kapakcıklarını Dağıtıyor Ve Daha Bir Cok Zararı var

Sayfayı Paylaş