Gelişmeyen kol ve kendi çözümüm.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Synyster Gates tarafından 3 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Synyster Gates

Synyster Gates Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    2 yıldır body yapıyorum. Başladığımdan beri 25 kilo aldım. Ama kollarım hala iyi değil gibi. Yalnız şöyle bir keşfettim ne zaman antrenman programım değişse kollarımda yani abartmıyorum 0.5 cm gelişme oluyor. 1,5 ay da bir program değiştiriyorum kollarımda başta bi gelişme oluyor sonra hep aynı. 2 hafta dinlenmek için ara vermiştim o ara canım sıkılınca kol çalışıyım dedim be nette bulduğum programları yaptım arka arkaya farklı biceps-triceps programları uyguladım 2 aylık gelişimi gözlemlerime göre 2 haftada yaptım. Kollarımı ne kadar şaşırtırsam o kadar gelişiyor anladığım kadarıyla sizce nasıl bi antrenman programı yapmayalıyım ? Benim kafamda şuan da yine 6 haftada bir program yenileme var ama biceps ve tricepsi 3 hafta bir değiştirmeyi planlıyorum.

2. sezer1994

sezer1994 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Aynı durum bende de var vücut cabuk adapte oluyor hareketlere arada drop setlerle sasırtmaya calısıyorum

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam benimde 1 yıl oldu yaklaşık kolum 35 cm başladığımda 31 di gelişmiyor artık gerçekten canım sıkılıyor tek eğlence kaynağım bu spor ondada verim alamıyorum.

Sorum ise şu zaten toplasan 10 hareket var bi bölgede nasıl program değişeceğiz hep aynı hareket yapmak zorunda kalıyoruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. WarKing

WarKing Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Bilek kaslarınızıda calıştırmanızı öneririm. Yeteri derecede dengeli beslenmiyosanız ve uykus düzensiz ise büyümeniz ilerlemez.

Bide 8 set 6 tekrar(en agır şekilde son gücünüzle) kol calısırsanız cok yararını görürsünüz.

5. Synyster Gates

Synyster Gates Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Ben başladığımda 26 şimdi 38 cm. Önemli olan on hareket olsada şimdi 3 hafta 3 hareket yapıp 3 hafta diğer 3 hareketi yaparsam acayip bi gelişim oluyor. Anladığım kadarı ile 3 haftalık periyotlarla kollarımı şarşırtmam lazım. Ben öyle bu işlerden çok anlayan biri değilim, hoca değilim program yapmayı bilmem ama gözlemlerim böyle yapmamı söylüyor sadece kolum için.

6. sezer1994

sezer1994 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Zaten her taktik her bünyede aynı etkiui göstermez deneyerek kendimize en uygununu bulmak lazım

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    ben 3 ayda 29 dan 35 e çıkardım şuan 35