Gelişmek ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gemre96 tarafından 2 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
    Ben ektomorf bir vucut yapısına sahibim.Kemiklerim iri ama kas ve yağ yok.1 ay body salonuna gittim.Kadın ilgilenmedği için bıraktım.Kadın bana gece yatmadan önce ne yersen ye dedi öyle iyi kilo alırsın dedi,ayrıldım salondan..Ama hareketlerin nasıl yapılacağını biliyorum dumbellarla.Flexor hocanın verdiği evde dumbell ile çalışma programını 1 haftadır uyguluyorum.Hergün 2 saat forumda araştırma yapıyorum.Evde 2 adet 5 kg lık dumbell ım var.Supplement kullanmıyorum.

Ölçülerim
    göğüs 79
    Kol 25
    omuz 102
    boy 177
    kilo 52
    yaş 16

ben 6 ayda çalışsam bu sonuçları elde edebilirmiyim(6 aydan sonra tabii ki devam ediceğim)
    göğüs 85
    omuz 110
    kol 30
    Kilo 56

2. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Gece yatmadan ye diyen kadın zaten antrenör falan değildir. İyi yapmışsın ayrılmakla. Tabi ki salonda çalışmak daha iyidir ama evde gerekli malzemeler varsa da olur. Düzenli program ve beslenmeyle 6 ayda bence bu ölçülerin de ötesine ulaşabilirsin. Zaten gelişme çağının en hızlı dönemindesin. Vücudun daha da çabuk değişecektir.

Ben de 5 kilolukla başladım ancak göğüse yeterli gelmediğini fark ettim. 1 ay sonra 24 kilouk set aldım şimdi göğüsümün çalıştığını anladım. Ama kendini sakatlama hafif kiloyla alıştır vücudunu. İyi çalışmalar. :)

gemre96 bunu beğendi.
  3. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
    sağolun.24 kiloluk setler kaç paraya denk geliyor nereden alabilirim veya bar almak istiyorum alabileceğim yerler nelerdir?Beni motive ettiğiniz için teşekkür ederim.

PointFlex bunu beğendi.
  4. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Ben internetten aldım. Çünkü alışveriş merkezlerindeki fiyatlar uygun olmayabiliyor. Şuna benzer bir şey almıştım, benim aldığımın stoğu tükenmiş sanırım.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/dy...px?productId=spor1dyasnn129&categoryId=387331

5. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
    hepsiburada.c om güvenilir midir? daha önce hiç internetten alışveriş yapmadım? 6 aydan sonra supplement almak istiyorum sitede ucuz güvenilrise 2 aya kalmaz dumbell setide alırım,daha sonra supplement !

6. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Bana bir yamuk yapmadılar şu ana kadar.

7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    gemre96 bunu beğendi.
  8. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
    Doğru genetik!Ben ektomorf olmama rağmen 2 ayda çöp gibi kollarım biraz şekillenmişti 22 den 25 çıkarmıştım.Yani genetik olarak çabuk gelişen bir yapım var.Benim kemiklerim iri fakat kas(et) ve yağ yok :(

9. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Evet güvenebilirsin ben 3 tane ürün aldım bugüne kadar(elektronik ve kitap aldım vg ile ilgili birşey almadım) bir sorun çıkmadı :) 6 ayda düzenli çalışırsan ulaşırsın isteğine.

gemre96 bunu beğendi.
  10. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    bende ektomrfum. bu dezavantajdır diyemezsin. senin yağ orann çok düşük bunu korur karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenirsen istediğini elde edersin kendini yorma. haftada 3 gün çalış diğer günler off veya karın çalışabilirsin. sen protein kadar karboda ağırlıklı ymelisin. günde 1 kahvaltıdan sonra birde aksam yemeginden sonra 1 bardak cici bebeli yumurtalı süt içmeni tavsiye ederim. aklında sakın 3 tabak yemek yersem kilo alırım olmasın. bizim buralarda lahana ye kilo alırsın mantıgı vardır :) sen araştır biraz patates haşlama. tavuk balık et,bulgur , pilav , makarna , peynir , yumurta , sebze bunları hayatına uygun bir şekilde yerleştir. unutma herşey sana bağlı.

gemre96 bunu beğendi.
  11. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
    İyi bir beslenme düzenim var.6 öğün olan bir diyetim var.3 ana 3 ara olmak üzere!

12. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    eğer antrenman yapmıyorsan bunun çok birşey ifade edeceğini sanmam . vucudun onu bosa atmak için uğraşıyordur. antrenmanlara başla. 4 kiloyu 6 ayda rahatlıkla halledersin ama kol 5 cm biraz zorlayabilir. gerisi olur die umut ediorm

gemre96 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş