Gelişme Yok.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Cimhenun tarafından 14 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Cimhenun

Cimhenun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben 5 ay'a yakındır spor salonuna gidiyorum.Fakat gelişme yok denecek kadar az.
    Yani ölçü olarak max. 1 cm. kalınlaşmıştır ama gözle baktığında büyümüş gibi görünüyor ne olduğunu anlamadım.
    Boy:1.78
    Kilo:77
    Bu arada ilk başladığımda 81 kg. dum.Yani hafif kiloloydum.Ama şimdi zayıf gibiyim.Bunun bi etkisi olabilir mi ?

2. wearyfeat

wearyfeat Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    şöyle düşün.yağ oranın azalıoyr kas oranın artıyor.yani dışardan yağ tabakan inceliyor içten kas hacmin artıyor.yazdıklarına göre bunu söyleyebilirim.ama yaşında daha çok genç.yavaş yavas gelisirsin.ne için acele ediyorsun.sabır sabır sabır.hele 1 yılı doldur ölçü alamıyorsan ondan sonra yakın bence...

3. Cimhenun

Cimhenun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bende dediğiniz gibi düşünüyorum fakat , forumda bir ayda 5 cm. büyüdü bir ayda 3.cm büyüdü bunun gibi şeyler duyunca tedirgin oldum o yüzden sordum.
    Ama dediğiniz bence de en mantıklısı.
    Teşekkürler.

4. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Forumda herkesin 5-10 cm lik aylık buyume yaptıgına bakma. Ya yanlıs olcmustur, ya abartıyordur yada sadece o kas bolgesi Allah vergisi olarak calıskan bir kastır. Yani ya yanlıs olcum yada genetik sebeplerle cıkıor oyle olculer. Sen sıkı beslen, duzenli antreman yap, iyi dinlen, bak neler oluyor....

5. Cimhenun

Cimhenun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Antremanım gayet düzenli dinlenmem de yerinde fakat beslenmeye pek özen gösterdiğim söylenemez münkün olduğunca yağlı yemekten kaçınıyorum tatlı gibi şeyler hiç yemiyorum.

6. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    işde bu sporda en önemli şey beslenme ve çoğumuzunda en büyük sıkıntısıdır o yüzden çoğu kişi p.tozları kullanıyor gerek iş durumumuz gerek öğrencilik durumumuz gerek maddi durumumuz iyi beslenmemizi engelliyor ben kesinlikle eminimki sende protein ağırlıklı(burası çok önemli protein ağırlıklı) beslenirsen birden gelişmeyi gözlede görürsün ölçümdede görürsün yani anlıycağın kg almalısın tabi bu kgleride kas olarak almalısın kas olarakda kg alabilmek için mümkün olduğunca hayvansal protein ile beslenmelisin

7. mixxewa

mixxewa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bazı şeyleri yanlış yapıyor olabilirsin forumda araştırma yap.birde yağların eriyor olabilir.

8. Cimhenun

Cimhenun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet yağlarımın eriyor olması en büyük ihtimal ama beslenmeyi de pek düzgün yaptığım söylenemezdi.
    Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş