Gelişme sorunu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve musclemans tarafından 25 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. musclemans

musclemans Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar 1 yıl yaptım üniv nedeniyle 2 ay aara verdım 1 ay yaptım cok guzel toparladım yag tuz seker kestım karın kaslarım belırgınlestı. Ama aynaya baktıgımda zayıf gozukuyorum herkes zayıfladıgımı soyluyor kılo kaybım oldu 1 hafta sonra tekrar idmana baslıycam bu sefer yaz gelene kadar devam edıcem ara vermıycem uzun bir süre. sabah kahvaltı spor sonrası duzenlı beslendım. Neden böyle sonuc aldım eksık taraflar mı yardımcı olur musunuz. Antreman programım piramit şekline 3 set 10-8-6 tekrar şeklinde her hafta 5 kilo arttırdım 6 hafta yaptım

2. sempatikboys

sempatikboys Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Dostum bnde zayifladim sadece beslenme diyet yaptigin zaman vucut halsizde oluyi kaslarin gelisemiyo yag verirkende kaslarin bir kismida gidiye senin kalibini tutan sey agirliklatdir definasyonda adamr ticeklerinin karbonhidrati azaltinca agirliklarini arttiriyolarki kas erimesi olmasin vucudunu tutsun agirliklatina basla bulk diyetinede girebilirsin yazada definasyon yapip karbonhidrati azaltirsin ama dedigim gibi agirliklarini arttir saadece beslenme ile kalip yapamazsin bol bol protein

Sayfayı Paylaş