Gelişme Ağrısı Çekemiyorum Yardım Lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve furkan123 tarafından 30 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. furkan123

furkan123 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    15 gun once bodybuildinge başladım tum hareketlerı duzgun ve yapabıldıgım en agır kıloda duzenlı bır sekılde yapıyorum ama sonrakı gun hıc agrı olmuyor bazen kollarımda agrı oluyor.Bunun sebebi ne olabilir acaba ??? O tatlı gelişme agrısını cekemıyorum sadece ılk 4 gun falan oldu ama cıdden tum hareketlerı dogruca ve en yuksek agırlıkta yapıyorum. yardımlarınızı beklıyorum

2. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    birde agırlıkları biraz düşürüp yavaş yavaş yapmayı dene bakalım sonuç değişicek mi :)

3. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    ağılıkları biraz daha yükselt hareketleri yaparken yavaş yapmaya calış normal kaldır yavas indir setler arasını 30 sny den fazla tutma

4. solasguitarra

solasguitarra Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    ağırlıkları fazla yapmama rağmen ağrı hissedemiyorum demişsin. tam olarak ne kadar bu ağırlıklar? ya hareketleri ağır kaldırmak için doğruluktan fire veriyorsun. yada yetirince ağır değiller. biraz daha ayrıntılı bilgi lütfen.

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    programın nasıl ağırlıklar kaç kilo ???

6. mars35

mars35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    İyide vücudun belli bir alışma süreci yokmudur ? yoksa illa her antreman sonrası ertesi güne hafif ağrılar mı çekmemiz gerekiyor doğru yolda olduğumuzu anlamak için çözemedim,bende antremandan sonra ağrı çekmiyorum ama artık son setin sonlarına doğru ıkına ıkına bitirebiliyorum hareketleri

7. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    ben 1 senedir yapıyorum ve antrenmandan sonraki hergün ağrıyodu tabiki overtraining ağrısı değil bu. ağrıması lazım antrenmandan sonra 1-2 gün içinde ama 5-6 gün ağrırsa overtraining olmuşsundur.

mars35 bunu beğendi.
  8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    öyle birşey yok benim göğüs ağrım 1 hafta kadar sürüyor diğer kas gruplarındaki ağrılarım 1-2 güne geciyorlar ama göğüsde kücülme olmadı yanlış bilgilendirmeyelim. varsa eğer öyle birşek lütfen link verin okuyalım

mars35 bunu beğendi.
  9. mars35

mars35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Þimdi iyice kafam karýþtý,nerde neyi yanlýþ yapýyorum o zaman,yani dediðim gibi bir set 15 tekrarsa son setin 14-15.hareketlerini resmen ýkýnarak yapýyorum.Aðýrlýðý arttirsam mümkün deil seti bitiremem,tekrarý arttirsam yine bitiremem,az tekrar çok set mi yapmak lazým o zaman ? Birde ben set arası yaklaşık 20 sn dinlemiyorum acaba çok kısa diye mi bu kadar zorlanıyorum,set aralarında ki molalari arttırmak ise yarar mi dersiniz ?

Son düzenleme: 31 Ekim 2011

Sayfayı Paylaş