Gelişime Göre Supplement Önerileriniz?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve dumbbell26 tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dumbbell26

dumbbell26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Selamun Aleyküm arkadaşlar. 7 aydır fitness yapıyorum.7 Aylık gelişimim şu şekilde ; omuz 7 cm , göğüs 11 cm , kol 6 cm , bel 5 cm olarak arttı ölçülerim. Bir ara protein tozu olarak weider whey CASEİN diye bir ürün kullandım bir hocamın önermesiyle ama hiç yararını göremedim maalesef. Gelişimimden pek memnun olduğum söylenemez ve tekrar supplement işine girmeyi düşünüyorum. Yaş 16 , boy 1.78 , kilo 70 , omuz 114 , göğüs 94 , kol 34 , bel 80 cm şuan son ölçülerim bu şekilde. 7 aylık bu duruma göre hangi supplementi önerirsiniz ? Protein tozu mu aminoasit mi ? Ayrıca kaslarım sıkınca oldukça güzel görünüyor fakat sıkmadığım zaman hiç kas var gibi değil bunun sebebi de yağdan kaynaklanıyormuş diyo biliyorum yağ yakıcı almakta gündemimde şuan. Sonuç olarak sorum şudur ; Protein Tozu mu , Aminoasit mi , Yağ Yakıcı mı ? iki ürün alabilme imkanım da var ama gerekli mi emin değilim bu konuda bilgili olan yardımcı olmaya çalışabilecek herkesten yardım bekliyorum gitgide motivasyonum düşüyor bu gelişimin zayıflığını gördükçe..

2. Ferecov

Ferecov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Oncelik protein tozu tabikide.bide whey degilde casein proteini neden aldirdi bi aciklarmisin.antremandan sonra casein proteini aliyomuydun ? Antremanda sonra oncelik whey olmali ondan soruyorum amaci neymis hocanin merak ettim dogrusu

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. dumbbell26

dumbbell26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bilemiyorum
    Bilemiyorum valla neden aldırdı bana antrenmandan 2 saat önce ve gece yatarken iç dedi. 7 saate kadar maksimum kas koruması kas desteği sağladığı için bunu önerdiğini söyledi. Yani gerçekten yarar göremedim. Öncelik protein tozu diyor tabi ki herkes ama işte bu olaydan dolayı protein istemiyorum bir önyargı oluştu ister istemez

4. Ferecov

Ferecov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    kardeşim whey protein tozu almalısın casein degil.antremandan sonra ve ertesi günün sabahında içersen ve beslenmene dikkat edersen güzel bi gelişim gösterebilirsin.

5. dumbbell26

dumbbell26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Tam olarak marka verebilir misin
    Whey protein tozu olarak geçiyor değil mi ? Ortalama fiyatları ne kadar bunların ? Sağol kardeşim ilgilendiğin için

6. Ferecov

Ferecov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ortalama 100-300 arası degişiyor kardeşim.ben muscletech nitrotech kullandım çokda memnun kaldım tavsiye ederim.antremanlardan sonra ve sabah kalktıktan sonra bir ölçek içersin. gece sütle karıştırıp yatarkende içebilirsin ben yarım ölçek gece, 3/4 ölçek sabah içiyordum .daha çabuk bitiyor tabi

7. dumbbell26

dumbbell26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    dediğin protein tozunu 159 TL'ye buldum memnun kaldım diyorsun bende kalırım umarım alıyorum bu tozu 2 hafta içinde çok teşekkür ederim

8. Ferecov

Ferecov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    İndlhv

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Q

Sayfayı Paylaş