gelişim ve hareketler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve X-DDT tarafından 23 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. X-DDT

X-DDT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ekimden beri vg ile uğraşıyorum kendim evimde 3 kglik iki dumbellim vardı şubatta 5 kglik 2 dumbell aldım sizce erken mi geçmişim bide boyum 1.78 kilom 60 boy gelişimimi engellermi yana ne kadar engeller boyum 1.85 gibi olsam yeter bide son sorum karın kası için karın kasına başlayalı 1.5 ay oldu normal mekik çekiyorum + dumbellleri elime alıyorum ayakta bi sağa eyiliyorum bi sola hareketn ismi,ni bilmiyorum bunlar doğrumu bide bi bölgeyi düzgün geliştirmek için en az 3 hareket lazım die bişi okudum bu sitede 3. hareketim ne olmalı cevaplar için şimdiden teşekkür ederim :confused::confused: ayrıca yaşım 15 96lıyım

Son düzenleme: 23 Şubat 2011
  2. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlar-n-merak-t8675.html
    Bahsettiğiniz Hareketin adı Dummbell side bends dir.Eğer Yanlış hatırlamıyorsam.
    Karın kasları Daha Çok Yağ oranı ile alakalıdır.Yani Beslenme Düzeni Antreman kadar önemli.
    3hareket konusunda bir şey demek istemiyorum herkezin farklı bir görüşü vardır.Bildiğim tek şey Düzenli antreman ve beslenme olmadan Karın kaslarının Gözükemeyeceği bu bilgi yeter sanırım.

X-DDT bunu beğendi.
  3. X-DDT

X-DDT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki verdiğin linke baktım ama bana lazım olan 4 cm kadar yani benim kemiklerimde görünüşte bi kalınlaşma yok 4 cm bile uzamazmıyım bırakmalımıyım sporu boyumun uzaması için

4. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Yaşına uygun hareketler yaparsan boy uzamasını pek engellemez.Boyun uzasın istiyorsan bu sporu yarım yapıcaksın ve birazcık sabrediceksin.

Kendine uygun bir program yap buraya yaz.Oradan sana uygun olanları ayırır, daha uygun bir problem ayarlarız.

Karın kasların için bu videoyu aynen uygula,forumdan bir arkaşımız bugün koymuş,

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474[/YOUTUBE]

Teşekkürler bar_kodd,

X-DDT bunu beğendi.
  5. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    boydnin Uzamaya pozitif etkileri bile var.Forumda boyd ye başladıktan sonra uzadıklarını söyleyen çok Kişi mevcut.İş senin genetiğinde bitiyor.

X-DDT bunu beğendi.
  6. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    15 yasa 5kg dambil fazla gelir 3kgla calismalisin biraz da olsa kemiklerini erken sertlestirebilir.3. Hareket olarak bench press yapar gibi dambilla calisabilirsin.Ama fazla yuklenme 1gun calis 1gun dinlen.Beslenmenede dikkat et protein agirlikli beslen. :)

X-DDT bunu beğendi.
  7. X-DDT

X-DDT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1. gün DUMBBELL BENCH PRESS , DUMBBELL FLYING CROSS BENCH DUMBBELL PULLOVER bi hareket daha var dumbell bench presse çok benzio ismini bulamadım bunlar göğüs için HAMMER CURL ARM CURL MACHINE bide normal indirim kaldırıyorum filexor hocamızın prog.uydu bu
    2. gün LAT PULLDOWN (dumbellle) CABLE CROSS OVER DUMBBELL SIDE LATERAL RAISE bi hareket daha var ismini unuttum ondada kollarını göğüs hizana kadar indiriyosun 180 derece döndürerek kaldırıyosun TRICEPS EXTENSIONS DUMBBELL TRICEPS REAR RAISE
    SEATED ONE DUMBBELL TRICEPS EXTENSION
    programım bu biraz karışık oldu 3. gün dinlenme yapıorum günde 3 set 30ar tane tabi bazı haareketler zor onları 15 tane yapıorum kilomda 60 bu boyumu etkilermi program doğru mu acaba

8. Fantastix

Fantastix Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    çok güzel bi video denicem .

9. X-DDT

X-DDT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  10. X-DDT

X-DDT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    42 kişi bakmış program doğru mu diye mesaj atan yok :)

Sayfayı Paylaş