gelişim hiç yok

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve seyya_41 tarafından 13 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. seyya_41

seyya_41 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    kocaeli
    slm arkadaşlar.fazla bir spor geçmişim yok.yaklaşık 20 gün önce tekrar vg sporuna başladım.sporu 1 yıldan fazla süredir yapmıyordum.dediğim gibi yeni başladım. kollarım sporu bırakmadan önce 42 cm.idi. 20 gün önce ölçüm ve 39,5cm idi.bu gün tekrar ölçtüm ve hiç bir değşiklik olmamış.haftanın 6 günü antrenman yapıyorum.hergün bir bölge olacak şekilde.pazar günleri dinlenme.artı kardio da yapıyorum.her gün 30 dk. yürüyorum.günde 1000calori alıyorum.ancak kilo da veremiyorum.bel kalınlığım hala 98cm. 20 gündür çok sıkı diyet yapıyorum.kahvaltıda 2 haşlanmış tam yumurta bir bardak yüzde yüz elmasuyu alıyorum.ekmeği hiç bir öğünümde almıyorum. öğle yamağinde haşlanmış pirinç 2 adet haşlanmış baget.150gr.yoğurt.akşam salata 2 baget makarna veya fasulye. tabiki tümü haşlanmış.ben nerde hata yapıyorum.amacım göbeğimi eritip yağsız büyümek.ama bel kalınlığım hala 98cm. tüm hevesimi yitirmek üzereyim.diyeti falan bırakmak üzereyim.

2. yiko21

yiko21 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    20 gün kısa bir süre.Bence kardiyo egzersizlerinin şeklini değiştirmeli ve onlara ağırlık vermelisiniz eğer kiloya daha çok önem veriyorsanız.Kaslarınız henüz tepki verememiş fakat düzenli spor ve beslenmeyle uzun vadede etkisini göreceğinizi düşünüyorum.Bu arada uzun vadeden kastım en az 1 yıl..

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Aldigin 1000 kaloriylemi gelisim saglamayi umuyorsun???

4. profbodyci

profbodyci Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Senin amacın ne belli değil . Hergün antreman yapıyorsun üstüne kardiyo yapıyorsun birde 1000 kalori alıyorsun. Sen ne hacimlenirsin ne de çok iyi kilo verirsin . Çok dengesiz.

Bir sporcu en az 2500 kalori almalı o da en az.
    Ve bu arada sen kilo vercem diye uğraşıyorsun ilk önce bi kas yap düzgün bir kas gelişimi sağla sonra diyet yap !
    Ama diyeti bırakınca abur cubur olmayacak dengeli beslenmen lazım . Aşırıya kaçmayacaksın yine

5. seyya_41

seyya_41 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    kocaeli
    dediğiniz gibi aldığım kalori yeterli değil.bunun farkındayım ancak ölçü almaktan vaz geçtim.fakat karın bölgemden incelme sağlayamıyorum.yaklaşık 7 kilo verdim (25 gün de) bu gün itibariyle ama karın bölgem hala şiş duruyor.bu da benim motivasyonumu olumsuz etkiliyor.protein alımını arttırdım KH. da.haşlama dan başka birşey de yemiyorum.Ağırlıklar da gerçekten zor kalkar oldu.gücüm kısa sürede tükeniyor.bu da az kh. alımı ile alakalı olduğunu biliyorum.paylaştığınız linkten programınızı okudum.dikkate almam gereken husuları gördüm.teşekkür ederim.
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Şubat 2014 ---
    kilo veriyoum ancak sorun şu ki, göbek bölgesinden kayıp olmuyor.karbonhidrat ve protein alımını arttıracağım. anyı zamanda yağdan kayıp sağlarmıyım onu merak ediyorum.karnım çok kötü duruyor.diyet yapmaya devam edeceğim ancak temiz karbonhidrat alarak.ancak bu şekilde gelişim sağlayabilirim.tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Son düzenleme: 23 Şubat 2014

Sayfayı Paylaş