Gelişememe

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Rigby tarafından 29 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar yaklaşık 11 aydır spor yapıyorum fakat gelişim başkalarının 1 aylık gelişimi gibi. Bu benim gerçekten çok moralimi bozuyor. Yeteri kadar protein alamıyorum. Protein tozu almayı düşünüyorum fakat forumda okudum biraz gelişmeden kullanmayın dediklerini gördüm. Kol 35-39 arası kullanmayı öneriyorlar. Benim en fazla 20 dir. Birde zararlı diyenler var. Sivilce yapıyor diyenler var. bilgi verirseniz sevinirim. Protein tozu almalı mıyım ? hangisinden almalıyım ? 70 kiloyum kaç g almalıyım ve ne zaman kullanmalıyım ? Yardımcı olursanız sevinirim..

2. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Yorum yok mu ?

3. PinusNigra

PinusNigra Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci(Tıp)
    yeteri kadar protein alamıyorum demişin zaten.asıl yapman gereken her şeyden önce beslenmeyi düzenlemek.günlük kilo başına antrenman şiddetine göre en az 1.5 g protein alman gerekir.protein tozundan alacağın protein zaten en fazla 40 protein olur ki o bile iyi beslenen biri için bence fazladır.protein tozuna vereceğin parayı tavuk,yumurta,süt ürünlerine vermen çok daha mantıklı olur.

4. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    beslenme düzenim kötü değil sadece maddi durumum yeterli değil. Tozu da yurt dışındaki akrabalardan isteyeceğim.

Sayfayı Paylaş