Gelecegin Şampiyonu!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve chıno42 tarafından 1 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. chıno42

chıno42 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar forumda yeniyim gerçekten çok güzel bir forum.Sporla 6 aydır ilgileniyorum salondaki hocamın söylediklerinden dışarı çıkmıyorum önce defino mu öyle birşey yaptık sonra şişecem inşallah hocam bana çok güveniyor bana gelecegin şampiyonu diyor.İstedim ki sizde yorum yapın bana.

buda salondan arakadaşlar, tatilden fotograflar onlarda gerçekten çok iyi.

2. Cocito

Cocito Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Vücutçu
    herseyden önce genc yasta baslaman cok guzel.Ama öle bi hocayla calısıyor olman buyuk talihsizlik ve buyuk facia :) :x Allah askına ne kas kütlesi varki definasyon yaptırıyor kucucuk cocuga :) Allah bilir katı bi diet uygulatmıstır.6 ay için cok gerisin, bu adam ne bicim calıstırdı seni ? Valla sölicek bişi bulamıyorum ... Derhal baska bi salona geç derim. Toplu cekilen resimde cok komik :) Alemsiniz valla gençler..Ama bu arkadaslarda aynı hocayla calısıyor gibi hepsi full definasyon :eek: :D Şiddetle proteinli,karbonhidratlı beslenmeni öneriyorum. Başarıalr

3. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    Ya ne definasyonu ne hocası ne şampiyonu arkadaş aklınca dalga geçio buraya arkadaşlarınla çekildiğin komik fotoğraflar konmaz ne var ki neyin yorumunu istiyon hem???

4. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    peki birşey soracağim..Madem böyle bir hocan var ve sana bu şekilde bir program uyguluyor..sen hiçmi araştırmadın, hiçmi sormadın, hiçmi bakınmadın bu konu hakkında? Bahsettiğimiz şey senin vücudun. Yani sahip olduğun en değerli şey! Bir işi iyi yapacaksan başla, yoksa üstünkörü emmebasma tulumba gibi yapacaksan bırak kalsın..Beslenme sıfır..Kas kütlesi sıfır..Yazık olmuş..Başka bir salona geçmelisin.. :?

5. mm2000

mm2000 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Manager
    Yer:
    İstanbul
    Bende bir yorum yapmak sureti ile şu komedyanın içine bir dalayım diyerekten yazıyorum.
    "Bak birader bencede hocan çok kötü çünkü definasyon hala tamamlanmamış sende. Bu sebepten şişmeyi şimdilik erteleki o zaten çok kolaydır (bir tanıdığında komresör varsa), sen definasyona devam etçen bence. Aynaya baktığında ne zamanki belli belirsiz bir silüet görüyon veya hiç bir şey;
    Hah işte o zaman verecen havayı kendine."

6. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    süpersiniz, çalışmaya devam

kilit ve çöp

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş