Gelde İğne , Hap , Vs Başlama ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Soldier93 tarafından 19 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. Seedorf

Seedorf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim bazen herşey hapla iğneyle olmuyo olmazda genetik diye birşey war bir yapi doğuştan bi yatkınlıgı olması lazım illaki yoksa kolay kolay olmuyor yada ben böyle düşünüyorum bende başlayali 2 ay oldu ama iyi geliştim kolum 34 dan 36 oldu bench press de 90 kg 8-9 tekrar yapiorum 100 110 arasında ise 2-3tekrar filan squat 100 120 filan öncedende top oynadiğim için genetiğim yatkın zaten 3-4 yaşina kadar anne sütü almişim ;))

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    lütfen üyelere kullanıcı adıyla hitap ediniz.

3. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Stereoid aldıktan sonra bu işin sonunu düşünmek lazım nereye gider diye. Stereoid alan birisi kanımca yarışmaya filan hazırlanmıyorsa eğer tatminsizliğe düşecektir ve hep daha fazlasını isteyecektir. Sürekli stereoid kullanmak hatta sürekli daha fazla kullanmak. Elimizde bi tane bedenimiz var, buna değer mi diye düşünmek gerek. En güzeli doğal yollardan kendinle yarışa girmek, başkasıyla değil..

4. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    tamam 10 ayda 50 kılo bencede az ama cevp yazanlara şaşırdım antrenman sıstemıyle alakası%5 bıle değil. eğerki kilo arttıramıyorsan sağlam beslenemiyorsun demekdir. kilo arttıramamanın %90 sorunu beslenmenin yetersiz olması. arttır karbonhidrati proteini sen istemesende artacak o kilolar.oyunu kurallarına göre oyna.

gelelim steroite. sen istediğin kadar steroit kullan eğerki beslenmen yeterli değilse kür sırasında sadece 5-10 kılo kılo arttırırsın ağarlıklarda ve kür bittiğinde aynı şekilde suyu atıp kas kütlesi kazanamadan geri dönersin başladığın yere. birde bunun verdiği moral bozukluğunu, psikolejini düşün. belki kür bitimi o 50 kiloyuda basamayacaksın emin ol. beslenmeni dahada arttır kiloları kafana takma bak 2 ay sonra bile yazarsın buraya benchde 70 e cıkdım diye. beslenmen sağlam oldukdan sonra kilo arttıramama diye bir şey olamaz.

moqqlass, Katre-i Matem ve diez bunu beğendi.
  5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    jarhead benden önce yazmış..steroidler acil durumlarda kullanılabilecek ve garantili kütle-güç artıracak ürünler değildir..kür sırasında şimdi beslendiğinizden çok daha iyi beslenmeniz gerekecek zaten..

ee ozaman şimdi kürsüz doğru beslenin farkı görün..

FleXoR bunu beğendi.
  6. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni / BodyBuilder
    Yer:
    Yurtdışı
    Bende Beslenmemde Sorun Oldugunu Düşünüyorum Birde Haftada 3 Gün gidiyorum Ve Bu Gittigim Günler 2 Kas Gurubu Çalışıyorum Pazartesi Gögüs Ve Arka Kol Örnek Olarak Böyle

Günlük 276 Protein
    322 Karbonhidrat

Almam Lazım Ama işde Alamıyorum Yeme Düzenimi Bir Yapamadım ... Zamanla Yapacagıma İnanıyorum ÇÜnkü Gün Geçtikçe Doymuyorum ...

7. cokcu

cokcu Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Soldier93 sen henüz 16 yaşındasın, binanın temelini kuruyorsun. Çatı ile işin ne? Çevre edinmek için spor yapılmaz, spor için çevre edinilir. Bunun anlamı doğru insanlar ile arkadaşlık kurman...
    Öncelikle kemik gelişimi, çünkü kasları taşıyan iskelettir.

8. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni / BodyBuilder
    Yer:
    Yurtdışı
    Ağırlık çalışırken kemiklerde büyüyorki zaten :badgrin: ben öyle biliyom thums:

9. Katre-i Matem

Katre-i Matem Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    jarhead sağolsun çok güzel bir açıklama yapmış.
    Ek olarak bir kaç şey söylemek istiyorum.
    jarhead'in dediği gibi beslenmede ciddi bir sıkıntı olmalı.
    Steroid konusuna gelirsek, kür olayı gerçektende o kadar basit bir olay değil.
    Hadi ben iğnemi vurayım, deli gibi güçleneyim, kaslanayım meselesi değil.
    Kür yapan kişilerin beslenme düzenlerinde ciddi artışlar yapması gerekiyor.
    Ee sen daha düzgün beslenemediğini söylüyorsun.
    Kür zamanı nasıl artıracaksın peki beslenmeni?
    Ayrıca steroit olayı masraflı bir iştir.
    Yan etkileri en aza indirmek için bir benzetme yapmak gerekirse panzehir :) kullanılması gerekir.(Hormonel dengeyi sağlamak adına vs.)
    Kısacası ciddi bir kür için sağlam bir bütçe, sağlam bir beslenme düzeni, sağlam bir dinlenme ve sağlam bir çalışma düzeni gerekir.
    Sağlamların üstüne basa basa söyledim ki önemi anlaşılsın.
    Yaşın daha 16-17, gelişim çağındasın.
    Amacın da vücut geliştirme ise kg olaylarına aşırı kafana takma.
    Sen sadece beslenme, dinlenme ve çalışma düzenini sağla gerisi zaten kendiliğinden gelecektir.

10. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    soldiers bence supplement takviyesi alabilirsin hacim yapmak için ağır çalışmalısın doğru ama vücut kaldıramıyorsa zorlamaya gerek yok benimde 6.ayım incline press 80kg çalışıyorum kişiden kişiye değişir bu olay.Bu arada supplement kullanıyorum onları etkisi oldu tabiki şuan birşey kullanmıyorum ama animal pak + creatine kullanırken +80kg incline press gördüm beslenmeni çok güzel yap steroid'e sakın başlama alacaksan supplement önerebiliriz

11. miamili_sercan

miamili_sercan Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım arka kol calısmadıgın bellı onun için fazla bench press basamıyorsun 3 farklı hareketle 4 setten arka kol calıs 2 ay sonra gorursun farkını

12. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    O hoca sporcuyu filan düşünmüyor kesinlikle .. O kendi salonunun reklamında..

13. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    39 cm kollarla nasıl zar zor 50 kg basıosun onu da anlamış değilim..

Bence 1 ay kadar güç antremanı yap.

14. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    ben 4 aydır yapıyorum başlamadan öncede biceps triceps oranım şekilliydi 31 den 35 e çıktı şuan 50*12 cok rahat yapıyorum .herşey insanın kendine güveninde ve o anki piskolojisinde bitiyor .
    beslenmen nasıl günde 200 gr a yakın protein antrenman öncesi ve sonrası yağsız karbonhidratlar uyku öncesi düzgün bi protein alabiliyormusun.

.gündelik standart bi insan beslenmesiyle o antrenmanların altından kalkılmaz 1 yıl degil 3 yılda sürse üzgünüm :(

şunuda söylemek istedim steroid anapolon deca vs bunları kullanacagıma sokaklarda yatarım daha iyi :D 16 yaşında biri hormonlarıyla oynamak istiyor cok saçma :) onun kısa vadedeki faydası ilerde iç organlarını mahveder sanmıyorum buna kimsenin ailesinin tevazu gösterecegini.. iyi çalışmalar

Son düzenleme: 4 Temmuz 2010
    Soldier93 ve ProteinCanavarı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş