Gel Kanka Çok Güzel 1 iş Var ! (Lütfen Okuyun)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve JuN1oR-BuilD3r tarafından 16 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Bu Gün 1 arkdaşımın daveti üzerine 1 eve gittik dışarıda buluşup... eve girdiğimde bizim gibi bir çok üniversiteli arkadaş gördüm. Ellerinde telefonlar birilerini arayıp arayıp duruyorlar v.s Herneyse aradan 1 zaman geçti 1 arkdaş geldi beni odaya davet etti oturup bir sunum yaptı Qnet adı altında bişeylerden bahsetti saadet zinciri gibi bişey. Altına adam bağladıkça Para kazanma meselesi yani. Sizi 1000 TL karşılığı 1 şey almaya zorluyorlar ve karşılığında sizde bu malı sattukça altınıza adam bağlamış gibi birşey oluyorsunuz. Network sistemi diyede bahsediliyor kendinden. Evdekilere çok acıdım hepside seneye BMW x6 ile dolanıcaklarını falan iddia ediyorlar :) hatta bazı abiler uçmakta sınır tanımayıp 4.cü 5.ci ayında ev aldığını falan iddia ediyor ! Aman Arkadaşlar Aman Ha sakın böyle bişeye karışmayın. Zaten öğrenci adamız aylık aldığımız 300-500 TL para ile Ay sonunu nasıl getircez diye düşünüyoruz ailemizin 1 taraflarından Ter akıyor bu adamlar yattığınız yerden 2-3 senede ev araba hatta milyoner olabileceğinizden bahsediyor. Aramızda QNET meselesinden para kazandığını iddia eden arkdaşlar varsa ben burada kendilerini konuşmaya tartışmaya da davet ediyorum. Kusura bakmasınlar ben bu sisteme inanmıyorum. ve internetten küçücük 1 araştırma ile haklarında bir çok kötü sonucada ulaşabiliyorsunuz. Bir hatam varsa affola fakat dediğim gibi ben bu sisteme inanmıyorum haftada 20.000 Dolar kazandıran bir meslekde yok kimse kimseyi yemesin... kafa_

Ocensers ve zrb20 bunu beğendi.
  2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    katılıyorum buna benzer şeyler izmirdede dönüyor konferans yapıyorlar kadın bakım ürünleri vbz satmayı planlıyorlar para kazancaklarını felan idda ediyorlar ilk konferans felan derken para almayada bakıyorlar...

3. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Hah İşte Olayda İzmirde Oldu Zaten :D Ben Böyle Şeylere inanmıyorum Yoksa insanlar salak mı ? her üniverste öğrencisinin altında x6 Olurdu x5 olurdu ozaman. Millet babasından Çok kazanırdı. Kim Kime Haftada 10.000 TL para kazandırır allah aşkına. Bilen varsa öyle işi söylesin bana. Bu işe katılan arkdaşımda çok sevdiğim 1 arkdaşım... Bu batağa saplandığı için kendisine çok üzülüyorum :( Arkdaşlar İnanmayın sakın böyle şeylere.

4. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    bu olay baya yayılmaya başladı ve tutulmadı örneği de altın çilek herbalife vs :)

5. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    :D:D eskiden boğaz köprüsünü birilerine satarmış dolandırıcılar, o hesap:D
    kadın bakım ürünlerinde böyle bir durum, bir vaad yok ama. öyle belli bir kazanç sağlıyor sadece kimse büyük ideallerle başlamıyor.

6. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    bana da aynı qnet teklifini çok sevdiğim saydığım bir arkadaşım yapmıştı. girmedim :) teorik olarak çok para kazanılabilir bir sistem ama pratikte öyle olacağını hiç sanmıyorum. zira hassas bir dengeyi sürekli korumak zorundasın. bir kişi bile yamuk yapsa her şey biter gider.

Ocensers bunu beğendi.
  7. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    işsiz anne oturduğu yerden günde 4 saat pc başında 1000 tl kazanıyormuş :D 1000 tl kim kaybetmişki reklamlar çok saçma hatta hotfile ninde var verdiğin linkten premium üye olursa %5 kazanıyormuşun oda zaten 1 tl ediyor günde 1kişi bile yapacağını hiç sanmıyorum saçma sapan şeyler. 1 tl ile kim uğraşır öyle veya kim kime oturduğu yerde o kadar para verir ?

8. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    Türk insanı çalışmadan kolay para kazanmaya kafa yorduğu kadar çalışıp üretmeye kafasını yorsaydı şimdiye güneş sistemini fethetmiştik.

9. hevesli

hevesli Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    aynen para tuzagı herbalife diye dandık urunlerı ınsanlara kakalayacaklar.. son gelısmelere gore avrupanın bırcok ulkesınde yasaklandıgı uzak durun.

10. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    bu qnet yine mi çıktı eskiden bunlara operasyon yapıldı diye hatırlıyorum.

11. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    quest.net kapanmıştı zaten.

12. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    İsim falan Değiştirerek Yeniden Hortlamış bu meretler... Bir Önceki Quest.net le alakamız yok falan filan diyorlar :D (Yersen...)

13. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Bende geçen sene successteam diye uyduruçu bi sisteme girmiştim öğrenciyiz ek gelir gelir hesabıyla bi kere para vermekten bişi çıkmaz dedim girdim 150 tl ile okadar zaman bekle allh bekle her ay bir vaat veriyorlardı şöyle böyle garanti kazancanız diye sanırım 6 ay kadar uğraştım sonuç 400 tl kayıp 15 tl kazanç :)

Etmediğim beddua kalmamıştı hala aklıma geldikçe ediyorum :),insan böle şeylere boş vakti olunca kapılıyor tavsiyem boş vaktinizde böyle şeylere kanmayın öyle oturup para kazanmak yok öyle :) giden paraya değilde o vakitlerime üzülüyorum.

14. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    gene Sen 400 TL ile yırtmışşsın RasAnt Adamlar biden 1000 ile 3000 TL arası para talep ediyorlar girmek için :D Adamlar öyle 1 kurmuş ki düzeneği sanki Fabrika genel müdürü olucaksın da onun için eğitim veriyolar sana. Yok başkalarının zamanını nasıl satın alırız falan felan yok sağ sol dengesi v.s hem uzun hem boş hikaye. Qnet - Questnet - Qi Qnet.com.tr - E commerce... Bu isimlerle size yaklaşan olursa hemen başınızdan savuşturun abi :D
    İşin komik yanı sizi bu işe çekmek isteyenler size daha önceden işin ne olduğunu söylemiyor... Dediğim gibi "Gel kanka Harika Bir İş Var" diye sizi meraklandırıp meraklandırıp sokuyolar işin içine :D

15. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Arkadaşlar bu sistem aslında çok kazandıran bir sistem ama başında olursanız

yane ilk 10-20 kişinin içindeyseniz parayı kırarsınız ee tabi onlar niye sizi

istiyolar çünkü siz girerseniz onlar kazanacaklar ve sizi çağıran arkadaşınız da

kazanacak yane bi nevi buna mecbur arkadaşınız

beni de bir arkadaşım çağırmıştı mecidiyeköyde bir işhanında çıktık asansörle

falan baya da şaşa lı bir yer :D işi büyütmüşler :D işte sistemi anlattılar s,aat ya

da kalem alıyosun 100 liraya sonra arkadaşlarına falan aldırıyosun

arkadaşlarında başkasına aldırıyro falan ama sadece bu kadar değil bir denge

olmak zorunda

bende kabul etmedim tabi

he birde işin ahlaki boyutu var. siz aslında dolandırıcı olmuş

oluyorsunuz

yane siz kazanmak için arkadaşınızı kazıklıyorsunuz arkadaşınız da başkasını

o yüzden hiç bulaşmayın derim...

deadlift artık yasallaştırdılar dünya sigorta şirketi Verisign tarafından hesaplar

korunduğu için yasal olarak kabul ediliyor

bu da sitesi

http://www.goldmineint.com/

16. Elnino

Elnino Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Aklıma Yılmaz Erdoğan'ın '' Neşeli Hayat '' filmi geldi :) Orda da aynı konu var ve bence bu tür işlere girip risk almayın boşyere. Sonuçta en tepedekiler kendi kazancını arttırmak için sizi kullanıyorlar.

17. Physiotherapist

Physiotherapist Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    network marketing sistemlerinin çok çeşitlileri var.. kendinze uygun olanı bulup emek sarfederseniz kazanırsınız bu tamamen ikna yeteneğinize liderlik yeteneğinize ve çevrenize kalmış birşey. aylık cüzzi kazanç sağlayabielceğiniz gibi ileride iyi meblağlarda kazanabiliyorsunuz, kullanım amacınıza ve ihtiyacınıza göre de bu işlerden hiç zararsızda çıkabildiğiniz firmalar var. zevklidirde bu marketing işlerle uğraşmak lakin. herkesin yapabileceği birşey değil. ben denedm zamanım olsa ilerleyebileceğim bi uğraştı ama bırakmak durumunda kaldım.. ama şunu diyebilirmki bu işlerle uraşacaksanız kesinlikle yerli firmaları tercih etmleisiniz bide ürün kataloğu sizi tatmin eden aldığınızda hem çok düşük meblağlara orn 50 60 tl ye ) hemde işinize yarayan ürünlerin bulunuduğu yerli firmaları tercih edin. ama quest netmiş bilmem neymiş bunlara bulaşmayın..

18. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Kafa karıştırmaya gerek yok bilmediğimiz işe girmicez bu kadar basit oturduğu yerden kim kime para vermiş.Bunlarla uğraşçağına iş ilanlarına bak veya çevrede veya dışarıda iş aramaya başlasan çok daha iyi.

Ocensers bunu beğendi.
  19. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Aslında Teoride bakarsanız Güzelşey Yani Bir Sürekli para Sirkülasyonu var Ağ içinde. Fakat Kime var bu para sirkulasyonu ? Açıkcası Sana Bana Yok... Ona Şuna Var... Yani altına 150-200 kişi bağlamış kişilerde var. Bu Sistem elbet Bir yerde patlıycak. Sonsuz bir para sirkülasyon yok kesinlikle. Altınızdakilerden 5 i 10 u Çalışmayı bıraksın (ki Çok Muhtemel) en fazla 3-5 ay içinde bu sirkülasyon ya yavaşlıycak yada tamamen durucaktır. Teoride Güzel Fakat Pratikte Patlıyacak Bir durum. satıkları şey 50-60 TL olsa Tamam Okey Herkes girer... Ama Grişte 1000TL ile 3000TL gibi bir para talep ediyorlar ve altına adam bağlamak için Bilmem kaçıncı devreye geldiğinde daha fazla adam bağlamak için yine bir senden 500-1000Tl arası bişey daha istiyorlar. Yani tüm kazandığınız Şirkete gidiyor Elinizde avucunuzda var sıfır ! Ben Tamam girerim bu işe arkdaşın hatrına ama 1000TL yi 3000TL yi nasıl bulucam ne Ailem verir nede herhangi bir banka bu işe kredi sağlar. zaten öğrenciyiz kredi çeksek neyi ipotek göstercez orasıda ayrı mesele derken resmen bana Dilencilik gibi bişey yapmamı önerdiler. Arkdaşlarını ara işte Çok Acil Para lazım Nolur 50-60 gönlünden ne koparsa falan tarzında ara sor 20 kişi parayı verse 1000 TL çıkar Falan dediler... Zaten Bu iş Konusunda şüphelerim vardı Bu Lafı da Duyunca kökten vazgeçtim... Ne kadar Onur Kırıcı... Adamlar resmen onurunuzu alıyor üstüne sizden para istiyor üstüne daha sonra size yardımcı olan bu insanlarıda bu işe çekmeye davet ediyor...

Sayfayı Paylaş