Gel de sinir olma

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve efervan tarafından 14 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Uzun süredir bi ilişkim var neyse geçenlerde kız arkadaşım okuldan bi arkadaşının olduğunu söyledi iyi biri seni tanıyor halimi hatrımı soruyor felan dedi. İyi tamam dedim. Tanımak istedim velhasıl arkadaş bana kız arkadaşımı öğretmeye başladı yok çok sıkma da bazen kızıyor da ama seni çok seviyor vs. Hayır ortada sıkan felan yok. Böyle şeylere gram tahammülüm olmazdı sinir oldum. Bu sorunu çözemezsem büyük ihtimalle arkadaşı bir kaç güne okşarım heralde. Kız arkadaşıma da bu yüzü nerden bulduğunu sorarım diye plan yapıyorum. Şuan bişey çaktırmadım ama bilemiyorum kafam karışık

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Kızdan sanane birader de yani abi cidden ona ne oluyor anlamadım :D En sevmediğim erkek türü kızın sevgilisi birşeyi değil ama sanki kızın babasıymış gibi davranan tipler.Bir an önce kızada uygun bir dille söyle bence.

3. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Bana göre plan yapmadan, açık bir şekilde ve uygun bir dille bu soruyu sorun. Kız veya erkek farketmez, sağlam bir ilişkinin üzerinde yorum yapabilen 3. bir kişinin varlığı hoş bir durum değil. Erkek olması ise daha da rahatsız edici.

efervan bunu beğendi.
  4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    şimdi ben kız arkadaşına o genç ile irtibatı kesmesini söyle desem, gene biri çıkacak bana ayı diyecek. inanıyorum ki yenge hanım temiz niyetlidir, aklına kötü bişey gelmez, karşısındakinin art niyetli olabileceğine de ihtimal vermiyordur ama, bir bayanın bu kadar yakın bir bay arkadaşı olmamalı.

Leopara, Ysf_Dnc, efervan ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. efervan

efervan Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    valla hemde nasıl. şöyle bi ilgilensem arkadaşla nasıl rahatlayacam
    Arkadaşı geç Karşı cinsin yaklaşmasına karşı olan biriyim abi. Ama çok sıkıyorum diye biraz rahat bıraktım bu sıralar 4 yıldır beraberiz.Güvensiz de olmaz bu işler ama gel gör ki izmaritin biri çıkıyor bunları diyor. Hayır düşündüğüm nokta acaba genel yorumlarda akıl mı verdi bize arkadaş yoksa cidden bu derece biliyor mu diyecem ama sıkma bunalma felan yok ki kız arkadaşımda eminim bundan yani.Bunları gelip kendi söyledi

neverbackdown. bunu beğendi.
  6. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    yenge hanımın duygularında bi sakatlık yok. ama ne bileyim bu hemcinslerime güvenmiyorum. bir erkek sürekli konuştuğu arkadaş olduğu bir hanımdan zamanla etkilenebilir. zamanında şahit olduk gördük böyle şeyleri... uygun bir dille yengeye bunu açmak lazım. selam verir, hal hatır sorar , beraber oturursunuz o ayrı. ama senin olmadığın bir ortamda, okulda yahut kafede yahut sokakta, konuşmalarını, bir arada bulunmalarını uygun görmüyorum.

efervan bunu beğendi.
  7. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    İliski 2 kisiliktir. İnsanlar sevgililerine 3.sahislari kullanarak iletisime gecmemeli.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş