geiner ve proteini karistirip icmek

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sivasli tarafından 2 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar ben geiner ve proteini antremandan 2 saat önce 2 yemek kasigi geiner 2 yemek kasigi whey protein az yagli süte ikisni bir katip iciyorum.bide antremandan hemen sonra yine ikiser kasik geiner ve proteini suyun icine karistirip iciyorum.böyle karistirinca herhangi ters bisey olmaz galiba demi...yada yarimsar saat arayla tek tek icsem dahami iyi olur ?

2. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Özel bir sebebin yoksa bahsettiğin kullanımdan bir zarar çıkmaz.

Ancak antrenmandan hemen sonra gainer olarak aldığın üründeki basit karbonhidrat miktarı önemli olur diye düşünüyorum verim açısından.

Ek: Demin Alperen bir başka başlıkta vermiş sanırım bu başlıktan devam edilir https://www.bodyforumtr.com/vbforum/whey-mi-pro-gainer-mi-t6347.html

Son düzenleme: 3 Ekim 2008
    ALPEREN bunu beğendi.
  3. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Antremandan önce proteini daha az alman, Gainer'a yüklenmen; antremandan sonra da proteine ağırlık verip, gainer'ı azaltman daha isabetli olur gibime geliyor. Özellikle antremandan sonra proteinin dibine vurmak gerekir. E tabi antremandan hemen sonra basit şeker ihtiyacını gidermelisin ki gilokojensizlikten kas yıkımı yaşamayasın....

atakan_irresistable bunu beğendi.
  4. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    salvadore_xp tamam antremandan sonra alınmalı protein bol bol da karbonhidrata o kadar önemli herkes üç aşağı beş yukarı kendine ne kadar karbonhidrat yettiğini bilir. bunun dışında sivaslı süt şişkinlik yapabilir ve sütle karışınca proteinin sindirimi daha zor oluyor. soğuk suyla tüketmeyi dene

5. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    haklisin ama ilk mesajimi dikkatle okursan antremandan önce ictigimde sütle iciyorum ve yine yazdigim gibi antrenmandan 2 saat önce iciyorum.süt iki saat gibi sürede enzimleniyor ve tam antreman sirasinda sütle ictigim karbonhidrat ve protein vücutta kulaniliyor.ama antreman sonrasi hemen suyla iciyorum.suyla icmesi güzel ama hacim calismasi yapilan sezonda az yagli sütle icilmesi daha iyi bence

Sayfayı Paylaş