Geciken kas ağrilari

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve emrekolip tarafından 25 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. emrekolip

emrekolip Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkese hayırlı günler.forumda yeniyim inşallah konuyu doğru yere açmışımdır.ben bu sporla yaklaşık 7 aydır uğrasıorum protein ve animal takviyelerinide kullanıyorum fakat bu son 1 aydır çalıştıgım bölgelerde ağrılar yaklaşık bi 5 6 gün sonra meydana gelmeye başladı mesela biceps ve triceps çalışmamın üzerinden 6 gün geçti ve ben bugün yine bu bölgeleri çalışıcakken sanki daha dün çalışmışım gibi bir anda ağrılar ortaya çıktı ilk günlerde ağrımamasını önceleri ii antrenman yapamadım diye yorumluyordum fakat herzaman yapabileceğimin max. yaparım bunun için çalışırım yani daha sonraları ağrıların çıkması beni biraz şaşırttı daha yeniyim bu sporla ilgili bilmediğim bi çok şey var burada çok tecrübeli kişilerin oldugundan eminim bilgilerinizle beni aydınlatırsanız çok sevinirim herkese hayırlı günler...

2. Axe

Axe Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    spordan sonra ağrılar için en iyi brokoli yemek olur ne kadar kötü bir tadı olsada gerçekten işe yaradığını söylemek isterim.

3. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.