Geceleri Uyuyamıyorum Lütfen Yardım

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve StrongerYabgu tarafından 29 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. StrongerYabgu

StrongerYabgu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar haliyle ramazan geldi ben zaten geceleri uyumayı pek sevmem zaten burdan belirteyim ayıp birsey oldugunuda dusunmuyorum karanlik korkum oldugumdan ışıksız uyuyamıyorum . Tabi yazda gelince sabah 8 gibi yatıp öglen 4 te kalkıyorum ardindan antremanıma gidiyorum . Sizce ne yapmalıyım bu durumdan cok rahatsizim ilac kullanmak istemiyorum . Ama geceleri ışıksız uyumamı engelleyemiyorum biri ışığı kapatıncada uyanıyorum . Lutfen yardim edin.
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Haziran 2014 ---
    yaşım 17 arkadaşlar sizce gündüz uyuyarak büyüyemez miyim

Son düzenleme: 29 Haziran 2014
  2. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    İlaç falan bu işler yaş bence. Bir terapiste görünmen iyi olur.Bir arkadaşımda da vardı. Terapist gece çocukla birlikte yürüyerek başlamıştı. Değişik yöntemler vardır tabi ki. Yani en iyi yöntem terapist. Maddi durumum yetmez der isen int den araştır ve yenmeye çalış.

3. yavuzay

yavuzay Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Otomotiv
    Yer:
    Ankara
    korkudanmı uyuyamıyorsun yoksa akşam üstü 4 gibi kalktığından dolayımı önce bunu hesaplamak gerek çünkü 8 de yatıp 4 de kalktığında 8 saat uyku yapar buda uykunu aldığını gösterir ve gece uyuyamazsın bi gün uyuma ve erkenden yat ışık açık olsun sonra sabah erken kalk ve uykuyu döndür

4. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Gece lambası kullan oda yetmiyorsa yattığın odanın yanında odanın ışığını açık bırak oda olmassa bi ledli büyük fenerlerden al onu masana koy aç.

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Gece lambasıyla kitap okumayı dene. Ne zaman uğraşsam ağzım yüzüm kayıyor uyuyorum.

Sayfayı Paylaş