Gece Hayati Ve Vücut Gelistirme

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Guest tarafından 19 Ekim 2006 başlatılmıştır.

Gece Hayati ?

1. Her hafta

51,6%
  2. Ayda bir

17,1%
  3. Vucutcu´nun gece hayati olmaz!

14,6%
  4. Senede bir kac kez

11,9%
  5. Badi sorusu falan sormayın! kendimi içkiye verdim

4,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 60 üye.
  1. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    Alkol aldığında her kadın güzeldir psikolojisinden dolayı uyandığında ve ya ayıldığında hala o kişi sana güzel geliyorsa bu yaptıklarına değmiştir demek istiyor.
    Kısaca alkol yüzünden değmicek biriyle beraber olduysan hemen orayı terk et diyor.

2. Raish

Raish Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    ickiyide iciorum sigarada maalesf su aralar sadece ramazan oldugundan dolayi kullanmiyorum disari cikmadim ramazan basladigindan beri heryer kapali dien arkadaslar olabilir fakat ben yurtdisindaim bilmiorum bazi arkadaslara katilmiyorum vucudumuzu bu hale birazda kadinlar icin bu hale getiriorus yani ben kendimi body salonunda kimseye gosteremem:D

3. selunlu

selunlu Yeni Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Geçmişteki Dans geçmişim sayesinde Depoyu Fulledim :D Artık Ayda bir yetiyorda artıyor bile :D

4. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Beni geriye atan tek Şey Alkol, ama Body yaptıgım Zamanlar içesim gelmıyor,Body i bırakalı 2 ay oldu 3 gunde 1 içiyorum.Allah'tan ramazan aynı geldide dur dedim,body yaparkende ayda 2 ayda 1 içiyorum,Ama Sıkıntısını çok çekiyorum Alkolun. inş ramazan bitsin body'e tekrar baslıorum.Sigarayı ve alkolu tamamıyle kesiyorum.. ;)

5. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Aklıma Bişey geldi : bundan 4-5 sene önce zeytinli rock festivalinin sahne guvenlıgını yapıyoruz.3-4 gün sürdü Son gece Alkol serbest dediler,Neyse sonlara dogru Biz alkol almaya Başladık,Erdal diye bi arkadaşımız vardı Bodyci ( o zamanlar ben body yapmıyordum,kickbx yapıyordum ) sıra erdala geldiğinde Ben içmem abi saolun dedi bi vişne suyu aldı içti , biz adama mal diyorduk neden içmiyosun dedik gerek varmı dedi,neyse makara yaptık bıton,yıllar geçti megersem mal olan bizlermişiz simdi aynı sekıl ben ıcmemeye calısıyorum ortamlarda =)

6. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Sürü piskolojisi bende 3 senedir kesinlikle alkol almıyorum. 3 sene önce bi kere esrar bile içmiştim. İnsanın kendisine ne inancı kalıyo ne de saygısı. Bu aralar birileri alkol alıyormusun diye sorduğunda, kasıla kasıla 3 sendir kuru geziyorum diyorum. Ortama da gitsem yine içmem. Zaten bara falan fazla gitmem içkiye bi gecede 200-300lira vereceğime gider yamaç paraşütü(Fethiye ölüdenizde tavsiye ederim. 45dk. havada süzülüyorsunhyper_), dalma vs.. gibi değişik sporlar yaparım.

İçmeyen arkdaşalar en iyisini yapıyorlar.thums:thums:thums:thums:

7. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    ilk önce gece hayatı denince akla sadece içki gelmesın ben sadece yazın yaşıyorum gece hayatını disco ortamı falan ama doğduğum günden beri hiç bir içkinin tadına dahi bakmadım
    gece hayatı her türlü olumsuz yönde etkiler bizleri forumda vardı vücudumuzun biyolojik saatleri vardır buna uyumlu yaşamalıyız.
    tabi hiç gece hayatı olmaz demekte yanlış olur bence birazcık keyfinede bakıcaksın ben son dediklerimdenım yazın sabah eve girerim genelde ama kışın en fazla 12 1 de yatarım:)

8. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Skilful ben de aynen senin gibiyim. İçkiyi ağzıma hiç koymadım işin ilginç yanı hiç ilgimi de çekmemiştir. Bu saatten sonra da çekeceğini zannetmiyorum hele hele BB yapan birisi olarak.

Ama yazın tabi farklı oluyor. İçmesem de tatile gittiğim yerde 1 senenin acısını çıkarırım gece hayatının.:eek:

9. stapedius

stapedius Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    mugla
    yogun bir antrenmandan sonra 2 bira en iyi suplementimdir (-;

10. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    sen devam et böyle :D

11. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Ne sporumu ne de gece hayatımı engellerim..
    Haftada en az 1, en fazla 2 gece dışarı çıkarım, genellikle alkol de alırım aşırı olmamak koşuluyla.
    Sporla birlikte vazgeçtiğim şeyler oldu tabiki, bira vodka ve rakı hiç içmiyorum. 1 veya 2 tane redbull-viski içerim içersem. Sigara normalde kullanmıyorum fakat dışarı çıktığım BAZI gecelerde 1 pakete yakın içerim. Sabaha baş ağrım falan olmuyor hiç... Ertesi gün normal bir şekilde uyanıyorum ve antremanımı yapabiliyorum.. Antremanı çıkarırken bir problem olmuyor bende, tabiki antremanınn yararını azaltıyordur orası kesin.
    Genelde alkol aldığım zamanlarda, ertesi gün cardio yaparım içimi rahatlatmak için..
    Abartılmadığı sürece haftada 1-2 gece dışarı çıkmanın bir problem olmadığına inanıyorum sonuç olarak.. alkol almak ta olmazsa olmazı değil gece hayatının.. ice tea, soda, kahve.. bunlar da güzel şeyler :)

12. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    yorumsuz.......

13. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    şimdi şöyle bir durum barda içip kafa bulmaya çalışırsan doğru 200 kağıt havada gidebilir ama biz profosyoneller ne yapıyoruz bara giriş yapmadan önce tekelden alıyoruz alkolümüzü kafayı uygun fiata kırıyoruz içerde de 1 tane bira ile kelle :D
    yoksa öbür türlü para mı dayanır bara discoya bu arada bende çeşitli sporlar yaptım 3 aydır bu spordayım ve 3 aydır 2 kere alkol almışımdır birisi dün malüm yılbaşı diğeride arkadaş ortamında bir club da nedendir bilinmez forumu çok okuduğumdanmı vücuduma çokmu ilgi gösterdiğimdenmi madi durumdanmı henüz tam çözemedim

14. 50promil

50promil Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    biraz değişik gelecek ama alkol sigara ve diğerlerini şu şekilde bıraktım.belki birilerine yararı olur .öğrenciyken sigara alkol ve diğerlerini kullanıyordum.hele alkol öyle 3-5 değil okula starbucks termosları ile şarap,vodka götürüyordum.derste ders arasında yemekhanede ,her daim sistemde alkol geziyordu.sonra mezun oldum iş bulamadım.borsaya girdim.onun motivasyonu ve temposu ile o günden sonra ne alkol ne sigara ... spora da başladım.sadece arada dürterse 1-2 şişe şarap içiyorum.o da ayda yılda bir.bende işe yarayan bir formül oldu.tavsiye ederim.

15. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    madem konu tekrar canlanmış ben gece hayatını sürekli alkol tüketmek olarak görmem deli gibi dans etmeyi çok severim haftada 1 kez olmak şartı ile techno müzik eşliğinde sabaha kadar dans ederim arada vişneli vodkada yuvarlarım vg açısından olumsuz yönünü görmedim bazı zamanlarda tabi 2 haftada 1 giderim

16. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    1 aydır içki içmiyorum ama içersem güzel içerim sağlam içerim.clubberfree arkadaşımızın dediği gibi ilk önce tekelden alıyoz kafalar trilyon oluyor :D sonra clupta bi viski atıyoz tamamdır sabahlar olmasın karılar kızlar kopuyoruz ama bu ara ara verdim yeter biyere kadar :D

17. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    birde kesin zyzzden sonra gece hayatı olan fitnessçı ve bbcilerin sayısı artmıştır [​IMG]

18. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    Amcakızının nisanı vardı gece.votka aldırdılar bana .teslım ettım aldırana.gel bı bardak ıc oyle gıt dedı abı ıcmıyom dedım olum gel dedi iç tabi 10 kısı var toY sanmasınlar dıye haya tımda ilk kez ıckı ictim pısmanım dusunmuyorum değilim bu adamlar bu ıgrenc seyi nasıl ıcıyorlar.

19. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Allaha şükür alkolu bıraktım . Sporu olumsuz derecede etkiliyor.
    Gece hayatı ise eskisi gibi olmasa da, arada arkadaşlarla takılıyoruz işte..

Sayfayı Paylaş