Gece Hayati Ve Vücut Gelistirme

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Guest tarafından 19 Ekim 2006 başlatılmıştır.

Gece Hayati ?

1. Her hafta

51,6%
  2. Ayda bir

17,1%
  3. Vucutcu´nun gece hayati olmaz!

14,6%
  4. Senede bir kac kez

11,9%
  5. Badi sorusu falan sormayın! kendimi içkiye verdim

4,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 60 üye.
  1. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    haftasonları malesef içiyorum şmdi millet içerken bakmak olmaz ama sadece tekila içiyorum bazı yararlı mineraller içerdiği duymuştm tabi götürdüğü getirdiğinden daha fazla ama polyanayz işte :d

2. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Valla artik yazda geldi..1 1.5 ay antreman yapamam herhalde..bol bol gece hayati icki alemm :):)

Sizde cok takilmayin yaz geldi eglenin ya antremanalar icin tatilinizi yemeyin..Ekimden itibaren yine baslicaz hard antremanlara ztn :):):):)

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    guardboy sence senin Uyku sorununu sebebi nedir yoğun çalıştığından dolayı olabilirmi ?

Setenay bunu beğendi.
  4. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    çoğuluk ayda birden yana ama bence sporcu olsun olmasın her insan için senede bi kaç defa olması daha mantıklı hem daha eğlenceli olur.şöyle 3-4 ayda bir güzel fasıllı bir meyhane akşamı .........

5. CENTAUR

CENTAUR Guest

Anketin yarısı hafta bir olarak görünüyor ne kadar alemci varmış yahu:D

6. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ya aslında yanında arkadaş olunca içiliyor bazen içesim olmuyor aldık o kadar birayı bir tane zor bitirdim oda yarısını dökerek falan çok içmemeye çalışıyorum bu sene bayağı bir ara vermiştim ama yaz geldi mevzuniyet falan derken içtik biraz ama 3-4 kadeh şarap ya da 4 birayı geçmiyorum

7. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    konu gece hayatı olmasına rağmen herkes içkiden bahsetmiş.Lafı uzatmadan söyliyeyim:
    "gündüzün şerri gecenin hayrından iyidir"

8. CENTAUR

CENTAUR Guest

Benim gece hayatım yok çünki yalnızlık yaşansaydı, yalnızlık olmazdı.

9. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    CENTAUR valla kırıldım şimdi sana bak niye yanlız oluyosun bakalım biz neciyiz burda.sigarayı bile birlikte bırakmadıkmı:eek:.ben herzaman insanların her türlü dertlerini dısarı anlatması taraftarıyım çünkü günümüzde artık hastalıkların çoğu stresten ve konusmamaktan kaynaklanıyo .benimde gece hayatım yok denecek kadar az ama genede kendimi ifade edeceğim içimdeki nefreti kusabileceğim sayıları bir elin parmaklarını geçmeyen dostlarım var eminimki seninde vardır böyle dostların kendini iyi hissetmediğinde bence onlarla konusmalısın.

10. CENTAUR

CENTAUR Guest

Hayallerim vardı benim
    Nöbette mevzi içinde
    Yıldızlara anlattığım

Şiirlerim vardı benim
    Binbir çile içinde
    Kayıp sayfalara yazdığım

Dostlarım vardı benim
    Evvel zaman içinde
    Mazide bıraktığım.

11. CENTAUR

CENTAUR Guest

Aslında sigarayı beraber içtiğin arkadaşın veya arkadaşların sen bırakacaksın diye senle beraber bırakıyorsa işte o zaman arkadaşlığa deymiştir yoksa kimseden hayır gelmiyor.

12. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    aslında çok fazla arkadasım yok hani bir elin parmaklarını geçmez derler ya aynen o durum işte.ben bıraktım diye onlar sigarayı bırakmadı ama örnek oldu onlarda bırakmaya çalışıyor.yinede bu konudaki benim en büyük destekçim sensin.tesekkurler

1 kişi bunu beğeniyor.
  13. hakonek

hakonek Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    ben ayda 1 kez gunduz hayatı yasıyorum o da okulda sınav fln oldugunda :D sabah 6 dan once uyuyamıyorum tabii boyle oluncada anca aksam uyanabiliyorum.alkol sigara vs vucuda zararlı hicbir madde kullanmıyorum ama .uyku duzeni dısında cok saglıklı yasadıgımıda soyleyebilirim tabi bu uykuyla ne kadar saglıklı yasanabilirse :D

14. göktürk

göktürk Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    trizm receptions chef
    Yer:
    ANTALYA
    ayda bır dıleım ama bazan 2 ayda olabılıorr sun kur falan yapmıorumm ama bır haftaya baslarım dıetımde yokk zateen oda olurr ama içtıim balık rakıdırya hocamm yerlı takılırım nerde olursam olyımm bıra vs cın mın votka vısky vs vs bunlar bızı bozr abıı ama kür ve dıtteyken cok sakatt alkol hele rakıı 3 dublee bır haftalık emeğinn boşş yanıı kanımcaa guzel olmuş ama bu anketı sevdımm elıne salıkk

edit : yazım kurallarına riayet ediniz..anlaşılabilir kelimeler yazınız!!

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Ekim 2007
  15. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    ya kasların gelişmesi için doğru zamanda uyumak şartken gece haaytı ve bu spor iç içe olabilirmi , mümkünmü

16. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    arada bir yapılan kaçamağın (aşırıya kaçmamak şartı ile) beyini boşalttığı için spora getirisi olduğu bilim dünyası tarafından kanıtlanmış

17. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Robot değilizki, insanız. Hormonlarımız sadece genetiğimiz ve yediklerimizle değil çevre şartlarıylada değişiyor. Testesterondan tutun adrenaline, mutluluk hormonuna kadar çoğu böyle. Arasıra bunları farklı şekillerde uyarmak lazım değilmi:D(illa gece hayatı olsun demiyorum hatta mümkünse hiç olmasın sadece kendinizi mutlu edicek şeyler olsun yeter;) )

18. crespo143

crespo143 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Gece hayatım zaten yok.Akşamları çıkarım çıkarsam onuda spor deneniyle akşam7-8 gibi evde olacak şekilde ayarlıyorum.

Alkol mavzuunda ise haftada 2*35lik vodka yada rakı içerim.Nadirende olsa bira da içerim.

19. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    biyerlerde harcamayacaksak neden biriktiriyoruz ki biz bunca kası :D:D yarışmada düşünmüyosak?? ee ? ben bu spora başladığımdan beri içiyorum en fazla 1-2 ay falan brakabilirim içkiyi sigara zaten brakılmıyor :D ama idealide haftada 1 gün bence pazarları alem yapıp h.içi uzak durmanın herhangibi bir olumsuz etkisinin olacağını düşünmüyorum..

20. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Ben iyice kendimi bodye verdigim donemlerde alkol pek almiyorum yalniz soyle bir sIkinti oluyor; gece club'da insanlar alkolun etkisiyle cilginler gibi eglenirken ( en azindan oyle zannediyorlar) ben elimin biri cebimde digeri su bardaginda oldugum yerde sallaniyorum, bu da bayginlik veriyor takriben yarim saat icinde. Bir de icmiyosun diye bozuk atan arkadaslar, fondipe zorlayan kankalar cabasi :)

En guzeli hic icmemek ama cikicaksaniz da disari hakkini vererek icmek lazim :D.

Sayfayı Paylaş