Gece beslenmek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kular15 tarafından 27 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. kular15

kular15 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Aydın
    Arkadaslar ben idmanımı gece yapıyorum ıdmandan sonrakı proteın ıhtıyacımıda bu yuzden gece alıyoru saat 10 cıvarlarında ama ben aynı zmnda kılo almamak ıcınde kardıyo fln yapıyorum

gece yemek yemek kılo aldırır dıyorlar sızce yanlısmı yapıyorum yoksa ıdman zamanlarımı gunduz vaktınemı ayarlıyım

2. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    spordan sonra aldırmaz.

3. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    spordan sonra yemek yiyebilirsin.saat farketmez.ama yiyip yatma.1-2 saat gecsin.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    spordan sonra ıstersen gece 2 de ye yatmadan ye frk etmez onemlı olan kaloridir. ama vucut her turlu kullanır.

5. mrkaya

mrkaya Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    İstanbul
    Yatmadan hemen önce ne yediğin cok onemlidir , eğer karbonhidrat ağırlıklı ve yüksek kalorili yemek yiyip hemen yatmışsan evet kilo alırsın yağlanırsın bunu alışkanlık haline getirirsen.

6. Orkun Oltu

Orkun Oltu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    chef
    Günlük kalori alımın ve antreman yoğunluğun önemlidir bu ramazanda 250 gr yulaf yiyip yattım 30 gün boyunca istediğimden fazla kilo almadım ramazan boyunca 2 kilo aldım yani fazla bi etkiai yok gece beslenmenin buna örnek Jay Cutler adam aç yatmam dediği bir makale var :D

7. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Sebep ? Bunu belirleyecek tek şey antrenmandan öncesine kadar macro'dur.
    Önemli olan kalori değildir, kaloriyi nerden aldığındır. Antrenman sonrası sporcu öğününü yer de uyur ise metabolizma gücüne göre ya hepsini kullanır, yada yarısını sabaha yağ olarak depolar,
    hatta sindiremediği gereksizliği de sabah tuvalette atabilir veya midede şişkinlik olabilir, yanı uzun lafın kısası söylediğin şeyi hiç bir türlü kurtaramıyoruz.
    Herşey kalori değildir, metabolizmalar çok büyük rol oynar, uyumadan önce sindiremediğin ne olursa olsun, yersen yağlanırsın.
    Vucüt yağ oranını ve kg'sini koruma amaçlı kalori 2000 ise, sen istersen 2000 kalori de kgni korursun, istersen yağlanırsın. Herşey kalori değildir
    Onun için youtube'de her sporcunun söylediği şeye kulak asmamak lazım.

Sana da tebrikler kardeşim defalarca Mr. Olympia olan binbiir çeşit steroid kullanan, metabolizması 1000rr gibi çalışan adamı, normal sporcu ile kıyaslıyorun.
    O adamın metabolizması, spor geçmişi, kas hacmi, yukardaki ile bir mi de aynı etkiyi veya benzer etkiyi versin?

8. Orkun Oltu

Orkun Oltu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    chef
    Kardeş ben ona adamın yediklerini ye demedim adam gece yemekten bahsediyor günlük kalori alımına bağlı olduğunu örnekledim bakıyorumda foruma muhalefet için girer olmuşuz

9. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Öyle bir derdim yok yanlıs anlamıs olabilirsin kardesim, bende sen o arkadasa jayin yedıklerını ye diyorsun demedim zaten onu nerden çıkardın?
    Kusura bakma tavrımı yanlış anlamış olabilirsin, amacım seni kırmak değildi.

Sayfayı Paylaş