Gece çalışıyorum ve kilo alamıyorum(lutfen yardım)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve x5creamx tarafından 25 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. x5creamx

x5creamx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben gece çalışan biriyim gece işyerinde yemek yiyemıyoruz 1 adet meyveli süt ve 2.3 adet pop kek filan yıyorum doyuruyor ve gündüz eve gittiğimde 1.2 yarım ekmek karışık tost 1 bardak çay içip yatıyorum..haliyle kiloda alamıyorum. gün boyu yatıyorum ve gece 23.00 da işe gidip sabah 08.00 da evde oluyorm gece çalışıp nasıl kılo alabılırım ben lütfen yardım edin spor olarak p90x yapıyorum kılo almak ıcın ara verdim..

2. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    nasil kilo alabilirsin, beslenmene ceki düzen vererek... yemegini evde hazirla ise giderken yaninda götür bol bol karbonhidrat tüket pilav patates yulaf gibi...

3. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Bence kilo alamayan bir insan direk bodye yönelmeli tertemiz yağsız bir şekilde kilo almış olur. Tabi beslenmeyi de düzene sokarak.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. x5creamx

x5creamx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş iyi güzel diyonda kilo alamıyorumki 2 yıl body yaptım 1 2 kıloaldm oda boy uzadı geri verdim kıloyu sıkıntı işte ben kılo alsam body yapması kolay
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Mart 2014 ---
    sıkıntı yaa valla yemek hazırlıyamıyorm bı ara mega mass 4000 gibi ürünlerden almaya karar verdım işe yararmıki?

5. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    bulasma o ürünlere icerigi sirf seker sirf seker pompaliyorlar en kötü proteini koyuyorlar yaglanirsin baska bir yardimi dokunmaz.

Sayfayı Paylaş