Geğerli arkadaslar 2 dakikanizi ayırımısınız ? kilo alımı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kennyj7 tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kennyj7

kennyj7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Degerli arkadaslar ve admin arkadaslarımız affınıza sığınarak,Biliyorum bu konu için size binlerce soru gelmişıtir ve bıkmıssınızdırda,fakat şöyle ki benım durumum biraz farklı.Yurt dışında yaşıyorum ve burda bu konular hakkında inanin bılgi alabiliceğim kimsem yok..Vücut geliştirme sporuna başlamak istiyorum ve tabikide kilo sıkıntısı çekiyorum sanırım biraz kilom az .Kilo nasıl alınır başlıklı forum konularının bir kaç tanesini okudum sizin yardımınızla birazda olsa bilgim var .. Çok heycanlı biriyim herşey hemen olsun bitsin istiyorum ama siteyı takip ettiğim kadarıyla bu iş için sabır gerekiyormus.Uzatmandan ve başınızı ağrıtmadan bir kaç soru sormak istiyorum ve yardımlarınızı beklıyorum.
    B79 oyum 1.kilom 66 ila 64 arası gidip geliyor yaşım 22 .ilk bastan yapmak istedıgim bodye gidip sizinde değiniz gibi bodyden sonra sıvı alımı yanı protein aslında bunu söylememdeki amacım kilomu sabit tutup ustune spor ile birlikte kilo almam... hangi çesit proretını almalıyım,hangi markayı tavsiye edersiniz yurt dısında bulabiliceğim bişi olursa daha uygun olur benim için..?
    Diger sorum ise başlarken hangi hareketleri yapmam gerekiyor ole bı cizerge varmı bilmıyorum ama link yada birşey olabilir kaç sayfa olursa olsun okurum hevesimi kırmak istemiyorum .
    Kendime baktığımda dogru solemek gerekirse bunu benim için söylemek çok zor ufacık tefecik afedersiniz çelimsiz birisi görüyorum.. Bir kac ay önce 60 kiloydum ne olduysa 1 hafta çok yedim ve 66 kiloya yukseldim.. Aynı şekilde yemeye devam ettim fakat sonra sitenizden oğrendim ki spor yapmadan olmuyormuş.. benim için yeni başlıyan azımli biri için ne tavsiye edersiniz.
    Ufacık bir yardımınız sözünüz bile beni çok mutlu edicek hepinize minnetarım simdiden teşekkürler,
    Saygılarımla Kenan...
    Ufak bir not : affınıza sığınarak eger cümlelerimde kullanım yanlışlığı eksiklik yada bir hata varsa affola malum pek fazla bu konular hakkında pek bilglili olmadığımdandır sizinde yardımlarınız ile inşallah kendimi geliştiriceğim. Teşekkürler..

2. mfd

mfd Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Geğerli mi:D önce başlığı düzelterek başla bence.
    protein tozu en az 3 aydan önce kullanılmaz.
    zaten kullanılanların da hepsi yurtdışından geliyor.
    hangi ülkedesin bilmiyorum ama muhtemelen buradan çok daha ucuza bulacaksındır.

diğer sorularının cevapları forumda var zaten arama butonunu kullanmalısın.
    yurtdışında özellikle abd ve avrupada salon aidatları türkiyeye göre çok ucuz salona git evde hiç uğraşma bana sorarsan.

3. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Bence de yazıl bır salona.ben evde calısıyorum mesela gercekten rahat olmuyor.

Sayfayı Paylaş