geçmiyo bi türlü yardım lütfen

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve rauf tarafından 17 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. rauf

rauf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hani gençken bilek güreşi yapardık sonrada 3 ay sakat gezerdik

işte ön kolun bittiği pazunun başladığı yerde bi sakatlığım var bilek dönen ve avucun yukarı baktığı hareketlerde canıma okuyo (elini bi tepsi alırsın avucunun üzerine onu dahi yapamıyorum) dinlendiriyorum geçmesi 1,5 yıl alıyo hatta geçmiyo sıkılıyorum antremana başlıyorum hafif hafif düzeliyo gel gelilim 3 ay sonra tekrar ediyor.

bu tarz sakatlıklarda tecrübesi olan arkadaşlarımın yardımlarını bekliyorum

sarıp sarmaladık kremledik kas gevşeltici kullandık banamısın demiyo

uzak kalıyorum ağırlıklarımdan içim gidiyo (yaş 31)

yorumlar için şimdiden teşekkürler

2. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    Arkadaşım diğer daha tecrübeli arkadaşlar cevap yazacaktır ama bende bu şekilde ağrılar yaşamıştım. Ama benimkisi çok bariz belliydi beslenmemden dolayı.Ağrılardan sonra proteini arttırdım. günlük 500gr lor ve sütü hiç eksik etmedim.Birde fındık ve fıstık.burada minarel ve vitaminler (kalsium,magnezyum,çinko,potasyum,fosfor,bve c vitamini özellikle) çok faktör oynuyor. Büyük ihtimal vucudun kendisini yenileyecek hammedde ve dinlenme olanağı bulamıyor.Daha hızlı olmasını için protein tozu ve amino desteği ve multivitamin ile yapabilirsin..başarılar..

3. rauf

rauf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim ilgilendiğin için

en kısa zamanda bunu uygulamayı düşünüyorum

biraz daha dinlenip antremanlara başladığımda bunlarla başlarım

genelde ilk 3 ay güzel tepkiler aldığım için vücudumdan gelişme durduğu zaman kullanırdım amino ve tozları ama bu sefer en başından bi deneyeyim

sağolasın kolay gelsin

4. codename34

codename34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım benim sana ilk tavsiyem bi doktora git mr falan çektirdinmmi ? fizyoterapistle falan görüştünmü ? bunlar sana daha yardımcı olurlar geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş