Geçmeyen Bir Sakatlık ! Bakarmısınz?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve doublex tarafından 20 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. doublex

doublex Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba ben 17 yasındayım boy:1.86 6 ay body yaptım.hıc bı sakatlıgım yoktu sonra body ı bıraktım 1 ay stadda kendı capımda kostum sınav mekık cektım neyse bundada sorun yok bırgun barfıks hıc cekmedım deneyım dedım ve 1-2 tane zorlayarak cektım 2 gun sonra sag kolda omuz kısmında acayıp bı agrı yatıp kalktıktan sonra fılan agrıyordu neyse bu agrı 5 gun sonra yanmaya cevırdı yanmayla bırlıkte guc kaybı fılan norolojıye gıttım siniri esnetmıssın dedı mr cektırdım kolda bısey cıkmadı yırtık fılan benexol verdı b vıtamını yanı hıc bı yararı olmadı 5 ay oldu hala gecmedı fızıge gıttım sende boyun fıtıgı baslangıcı var ordakı sınırler baskı yapıyor dedı bende arada kaldım baska doktora gıdecem doktorların dedıgı bı dedıgını tutmuyor.SIZIN TAVSIYELERINIZ VARSA YAZIN VALLA ARKADASLAR ENSEM ACAYIP AGRIYOR AMA YAKINDIGIM KOL YANIYOR BICEPS VE TRICEPS ORALARI ACIBIBERLE OYNARSINIZDA YANARYA AYNI O YANMA HISSI NE OLUR YARDIM EDIN?bire boyun fıtıgı baslangıcı varsa body hayatım bıttımı ?

2. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    benim hocam müsabık ve boyun fıtığı tescillenmiş mr la. ama gayet iyi çalışıyor yarışmaya girecek. sadece hareketlerin ve zorladığı yerleri iyi araştırıp buna göre programını düzenlemeli ve ağırlıkları bu yönde seçmelisin. tabiki ilk önce sakatlığının sebebini öğrenip tedavi olmalısın
    geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş