Gazetelerimiz ve Tirajları

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve DEXTER JACKSON tarafından 4 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ibrahimmmm

ibrahimmmm Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Bence en mantıklısı Zaman. En azından yalan haber yapmıyolar. Adamların doğalarında var doğruluk. Yalan söylemeleri mümkün değil :D Bende doğru olan şeylere herzaman destek çıkarım.

murinyo bunu beğendi.
  2. narses

narses Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Antalya
    tabii ki zaman :)) Bu şartlarda magazin bombardımanında okunabilecek tek seçenek.

Abonelik sistemi de ayrıca bi avantaj.. Sabah uyandığımda kapımda gazetem ohhhhh

murinyo bunu beğendi.
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    lehte yada aleyhte en iyi gazeteyi bulmaya çalışmayalım lütfen..
    gazete isimlerine yönelik ilermemeli konu..

Son düzenleme: 3 Ocak 2008
  4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -Türkiye de doğru haber edinilmek isteniyorsa farklı düşüncelerin savunucusu olan gazeteleri okuyup,bunları mantıkla ve sağ duyuyla harmanlayarak elde edilebileceğine inanıyorum.
    -Benim görüşüm;Türkiye deki gazetelerin tümünün(tabiiki seviyeli olanlarından bahsediyorum) az da olsa çok da olsa taraflı gazeteler olduğudur.

5. marvel1500

marvel1500 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Ülkemizde malesef taraflı gazetecilik prim yapmakta.Bu iş artık insanımız açısından takım tutar gibi olmaya başladı.aldığın ve okuduğun gazeteden hangi partiye yakınsın veya genel olarak olaylara bakışın nasıl rahatlıkla tahmin edilebilir bir hal aldı.Çoğu kişi malesef sadece ben şu gazeteyi okuyorum demek için gazete satın almakta yoksa gazeteyi tam anlamıyla okuduğu bile yok.örneğin bizim apartmandaki bazı abonelerin gazeteleri bazen sabahtan akşama bazende günlerce bina girişindeki posta kutularında beklemekte.Bunu görünce insan daha ne düşünsün siz söyleyin.

Sayfayı Paylaş