gaz problemi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve poison84 tarafından 28 Şubat 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. poison84
    Offline

    poison84 Üye

    Katılım:
    7 Kasım 2005
    Mesajlar:
    11
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    herkese selamlar. ben günde 80 gr protein tozu kullanıyorum. aynı zamanda zinco apikobal ve unicap kullanıyorum. sorunma gelince inanılmaz gazım oluyo her daim.:D bunlarla alakalı olabilirmi aynı problemi yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim :lol:
     
  2. kliwaj
    Offline

    kliwaj Üye

    Katılım:
    1 Aralık 2006
    Mesajlar:
    271
    Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Supplementen olcağini sanmiyorum proteinden olabilir çünkü bendede sandiğindan çok gaz var patlayıcı hemde :D protein fazlaliğindan olabilir ben lor peyniri kullanıyorum ve tahminimce lor peyniri yapiyor bende ama dediğim gibi bence proteindendir .,2 gün önce bende başlık açmiştim bi göz at istersen ;)

    http://bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=9681
     
  3. kliwaj
    Offline

    kliwaj Üye

    Katılım:
    1 Aralık 2006
    Mesajlar:
    271
    Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Suplemennten olcağini sanmiyorum yazmişim yani onun içindeki proteindendir tabiki büyük ihtimal :D
     
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş