gay olmak ve bodybuilding yapmak....

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve chosen tarafından 22 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 43 üye.
  1. moztin

moztin Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    benim birkactane gay arkadasim var ayni spor salonuna gidiyoruz ve hicbir sorunum yok onlarla gayette iyi arkadasligimiz var. bu insanin yasam bicimi kendi secimi kimse yargilayamaz beni gittigim spor salonunda kimse onlari dislamiyor herkes cok iyi arkadas size onerim kalitesi iyi ucreti fazla olan spor kuluplerine yazilmaniz oradaki insanlar daha anlayisli olurlar

chosen bunu beğendi.
  2. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    bu başlığı takip etmiyorum belki bu ikinci girişim..ne muhabbetler yapıldığınıda bilmiyorum çünkü ilgimi çekmiyor..Yanlız altını çizdiğim kırmızı ile belirttiğim cümlene katılmıyorum katılmıcamda..
    Nedenmi ;
    Ben bu ülkede yaşıyorum diye istemediğim onaylamadığım bir duruma asla saygı duymam..Müslümanım allah inancım var ancak eğer inançsız olsaydım sadece bu ülkede yaşıyor olmamdan ötürü birşeylere saygı duymak zorunda hissetmezdim kendimi..
    Evet müslümanım ama kara peçeli insanlara saygı duymuyorum duymicamda..Ben sadece bu ülkede yaşıyorum diye hiç tasvip etmediğim şeylere saygı duymak zorundamıyım..zaten sırf bu yüzden koyun gibiyiz ya..hep birşeyleri kabullenmek hep birilerini peşinden gitmek hep tasvip etmediğimiz şeylere saygı duymak durumunda bırakılıyoruz neden çünkü bu ülkenin bu toplumun örf ve adetleri böyle diye..
    Ne münasebet yok böyle birşey..Hep bu düşünceler yüzünden sürü psikolojisi yaşıyoruz..Koyun sürüleri gibi olduk..Güdülmeye müsait koyun sürüleri ve mutlaka başımızda birde çoban istiyoruz çoban oluncada başımızda sürüden ayrışıp istediğimiz gibi hareket edemiyoruz..herkes ne yapmamızı ve yapmamamız gerektiğini söyleyip duruyor..Bir esaret psikolojisi halinde toplumun normlarına uymak zorunda bırakılıyoruz..
    Canım ne isterse onu yaparım ve neye saygı duymam gerektiğine bu toplumun örf ve adetleri değilde ben karar veririm..

musclefan ve chosen bunu beğendi.
  3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    başlık yapısı itibarı ile üyeler arasında kavgaya ve huzursuzluğa neden olduğundan kitlenmiştir.

dinamik.ip, diez ve jkdo bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş