Gaspari Real Mass

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve seytantuyu tarafından 25 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

48,8%
  2. Orta karar

45,0%
  3. Başarısız

6,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 38 üye.
  1. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Bahsettiğiniz değerler 3 ölçek (scoop) için.

13500 IU luk değere ulaşman için 9 ölçek alman lazım:)

2. tokenblack

tokenblack Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sadece gasparinden 4500 alıyorsak gün içinde doğal olarak yediklerimizden aldıgımız a vitamınıde eklendıgınde sorun olur mu ? almayı düşünüyorum da kullanan arkadaslar varsa en verimli kullanım şeklini anlatabilir mi ?

3. tokenblack

tokenblack Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar tadını hiç beğenmedim.içilmiyor hatta.vanilya tadı tam yok ekstradan baska bır koku da var içinde ama tanımlayamıyorum.

4. berkay1834

berkay1834 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ölçeği zaten büyük 3 ölçek almak biraz fazla değil mi, antrenmandan sonra ve yatmadan önce kullanmayı düşünüyorum 400 ml suya 1 ölçek atsam zaten günde iki servis alıcam yeterli olur mu acil döner misiniz (haftanın 5 günü idman yapıyorum 1.85 boyundayım 73 kiloyum)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:02 ----------

yada 2 ölçek alsam

5. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Ben ürünü kullandım ikincisini aldım şu anda,memnunum.

O ürünün etiketindeki bir "S" harfinin eksik olması da sanırım yasalarla ilgili bir şey.

Arkadaş hiç mi biriniz farketmediniz orjinal etiketinin üstüne bir etiket daha yapıştırıldığını :D

ürünün üstündeki o bir "S" harfinin eksik olduğu etiketi kenarından çekip çıkarırsanız altta orijinal etiketinin olduğunu görürsünüz.

Saygılar

6. berkay1834

berkay1834 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en verimli kullanım biçimi nasıldır yani hangi zamanlarda içelim (ant. sonra, ant. önce, kahvaltıdan önce, kahvaltıdan sonra, yatmadan önce vs.)

7. lMarquez

lMarquez Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bu ürünü bende kullanıyorum tat olarak gerçekten berbat vanilyalı ve suda bile pütürleşme topaklanma yapıyor hiç beğenmedim acıkcası bitmesi için içiyorum desem yeridir

8. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    soguk su ile karıştırıp içiyorsanız ondandır, oda sıcaklığındaki su ile karıştırırsanız bir sıkıntı olmayacağını sanıyorum.

9. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Suyun sıcaklığı ile ilgisi yok. Oda sıcaklığındaki su ile de karışıtırınca topaklanma oluyor.

10. Ohzman

Ohzman Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Benim gördüklerim tek etiket idi, ON veya gaspari'nin diğer ürünlerindeki gibi çift etiket görmedim ben.

Sırf bu yüzden gidip bakacağım en yakın GNC'den.

Elbette çift etiket yasalarla ilgili. Amerika'da bangır bangır 100% whey bu yazabiliyorsunuz kutuya ama burada o iş olmuyor. Çünkü bizde kutudan çıkan her partikül whey olmak zorunda mantığı olduğu için o saf whey olmadığı sürece 100% whey yazamaz.

Ha Amerika pazarındaki olay ne peki ? Whey olarak ürüne eklenen kısım tamamen saf whey. Yani 30 gr porsiyonda 20 gram whey varsa, o 20 gramlık kısım 100% whey.

Bizimkiler ise burada 30 gramın 30'u da whey olmadığı sürece 100% yazamazsınız diyor.

Real Mass'i Mas yazmak imla hatasından çok özellikle yapılmışa benziyor o zaman.

Ürünün belki ismini değiştirmek zorunda kaldılar Türkiye pazarı için ve isim benzerliği kalsın diye S harfi attılar. Ama ben eski gördüklerimde yüzde yüz eminim ki ikinci M harfi etiket ile kapatılmamıştı. Tek parça normal etiket ile MAS yazıyordu.

Bu kadar geyik yeter, gidip bakınca fotosunu da çeker sizin için koyarım buraya.

11. bale

bale Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    bu ürünün içeriği gerçekten ilgimi çekti ama kalite konusunda fazla duydugum bir ürün değil kullananlar tavsiye edermi arkadaşlar..

12. lecossel

lecossel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tadı nasıl arkadaşlar çikolatalısının?

13. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Dün itibariyle bunun probiyotik serisi olan paketlerden aldım 5.4 kg lık olanlarından.Bakalım,şu anlık nasıl kullanacağımı bilmiyorum.Nasıl kullanılacağını bilen var mı ? Sadece antreman günleri 175 gram alacağım.

14. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Almış olduğum gaspari real mass probiotic series çikolatalıyı ilk defa bugün antremandan 1 saat önce 130 gram olarak kullandım.Bimden aldığım devam sütü ile birlikte kullandım.Gayet iyi karışıyor.Topaklanma yok ve tadı gayet güzel,içimi zor olmadı,hatta şöyle söyleyeyim.Tad olarak su ile denemedim ama,süt ile ikisini de içtiğim için şöyle bir değerlendirmede bulunayım tat olarak.

Süt + gaspari real mass probiotic series çikolatalı tadı > süt + optimum gold whey protein double çikolatalı tadı.

15. Remmy

Remmy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bu ürünü ne zaman kullanmamız gerekli arkadaşım sabah kalkınca ve yatmadan önce kullan diyor bense antreman sonrası kullanmak gerekiyor diyorum.Öğrenci olduğumuz için ürünü dengeli kullanmak zorundayız üstünde 5 ölçek alın yazıyor biz 3 ölçek almaya karar verdik.Sabah 1.5 - Yatmadan önce 1.5 Şeklimi daha iyidir yoksa direk antreman sonrası 3 ölçek şeklimi ?

16. Schwarz

Schwarz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar bununla hardline progainer arasında kaldım. Fiyat olarak fazla bi farkları yok. Hardlinede basit seker oranı daha fazla sanırsam buda sivilce problemi yaratıyormus bunda varmı oyle bi durum. Düzenli spor yapabilen biri değilim. Hangisini almam daha etkili olur yardımcı olursanız sevinirim.

17. Schwarz

Schwarz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Etkisi hakkındada yorumda bulunur musun. Hardline ile bunun arasında kaldım

18. tokenblack

tokenblack Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    günde 2-3 ölçek kullandıgım zaman sivilceler artmaya başladı 1 ölçek kullanıyordum bende

19. essentiel

essentiel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Gaspari Real Mass Probiotic Series Çikolatalı aldım.Kullanım şeklini kahvaltıdan sonra süt ile antremandan 1 saat önce su ile ve antremandan hemen sonra mı yapayım?
    Spora başlayalı 3 ay oldu boy:183 cm kilo:65 Vücut ince bel çevresi yağlı

20. mijatovic

mijatovic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu urunden bende kullandım. tadı gerçekten kotu bence. cunku tam olarak vanilya tadı değil, metalik bir tat geliyor ağzınıza içerken. sonuç olarak başarılı bi içeriği var ve faydasını da gorursunuz mutlaka. tat sorun olmayacaksa tabi.

Sayfayı Paylaş