Gaspari Nutrition MyoFusion'mu yoksa Muscle Tech Nitro Tech Hardcore Pro Series'mi???

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Bulgarian tarafından 27 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Bulgarian

Bulgarian Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SECURİTY
    Yer:
    BuLgAr_İsTaNbuL !!
    bench_Obench_OArkadaşlar sizce hangi protein tozu daha etkili ve kalitelidir

Gaspari Nutrition MyoFusion'mu yoksa

Muscle Tech Nitro Tech Hardcore Pro Series'mi???

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.401
    Ödül Puanları:
    123
    2 sini de kullandım benim görüşüm nitro-tech den yana tad olarak myofusion daha iyiydi ama etki olarak nitro-tech de daha fazla geliştim. Tabi bu bana göre böyle size nasıl etki eder bilmiyorum.

3. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.525
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    ikisi farklı protein tozları öncelikle, gaspari myofusion'da casein var whey var egg var farklı protein çeşitlerinin kombinesi, oldukça besleyici bir protein tozu, ayrıca içinde a.b.c.d.e vitaminleri de mevcut, ayrıca gün içinde beslenme imkanlarında, yemek yeme sıklığında bir sıkıntı varsa gaspari myofusion senin için daha faydalı olacaktır, diyorsan ki beslenme de bir sıkıntı yok ihtiyacım olan sağlam bir whey protein, o zaman nitrotech kalitesi belli bir protein tozudur, içerisinde creatin de vardır, vitaminler vardır, aminoasit profili iyidir, recovery de başarılıdır.

Şöyle bir durum da var tabi ki, nitrotech hiç ekonomik bir protein tozu değil, fayda sağlamak için biraz hor kullanmak gerekiyor ve malesef çabuk bitiyor, nitrotech 4 lbs ve uzun gitmiyor, ama gaspari 5 lbs ve daha uzun süre gidiyor, ekonomik açıdan myofusion hertürlü avantajlı.

mucore bunu beğendi.
  4. onelive

onelive Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    speedtouch arkadaşın da açıkladığı gibi nitrotech çok kaliteli ve elit bir ürün ama fiyatı çok yüksek gaspari kullanmadım ama nitrotech ten son derece memnunum ve değiştirme ihtiyacı duymuyorum tad olarakta iyi ve az zamanda büyük gelişim sağlıyor...

Sayfayı Paylaş