Gaspari Nutrition Myofusion

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Toni tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 278
    61,2%
  2. Orta karar

oy sayısı 146
    32,2%
  3. Başarısız

oy sayısı 30
    6,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 228 üye.
  1. darqclown

darqclown Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, bir arkadaş başlıktaki ürünle başka bir ürünü kıyaslayıp hangisini önerirsiniz diye sormuş. Başkası da ikisini de değil şunu öneririm demiş. Yine başkası, önerilen ürünle ilgili yanlış bir bilgi vermiş, başkası tarafından düzeltilmiş. Buraya kadar olan paylaşımda bir sorun yok ama ardı arkasına atılan "off topic yapmayın" konulu mesajların aslında kendileri birer "off-topic".. Moderatör uyarmış zaten daha neden hala uzatıyorsunuz?
    Saygılar..

2. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    hocam myfusion iyi hoş ama bence bi mhp nin dark matteri deneyin derim

3. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    gaspari myofusion ile mhp dark matter aynı kategoride değiller.dark matter post-workout vitargo destekli bir güçlü bir içeriğe sahip recovery ürünü.

sultanmehmed bunu beğendi.
  4. owned

owned Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    3 yıllık geçmişten sonra, ilk tozum olarak gaspariyi tercih ettim.

5. serhat88

serhat88 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben de aynı senin gibi yaptım.sabah uyanır uyanmaz 1 ölçek ,idmandan da sonra 1.5 ölçek olarak tercih edicem,son okuduklarımdan sonra.İlk başta tereddütle alsamda şu an uuzun vadede gaspariyle kalmak istiyorum:=)

AngryHun bunu beğendi.
  6. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Bugün bende aldım kullanıcam bakalım :)

7. ahmetovic100

ahmetovic100 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    antreman olmayan günlerde nasıl ve kaç ölçek kullanmalıyım?boy185cm kilo 80

8. seregual

seregual Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ArkadaşLar bu kadar yorumu okudum haLa aLıp aLmamakta kararsızım daraL geLdi..
    Kimse aLdıgı sonucu tam oLarak yazmamış.. double cikolata deneyen varmı ya da tat olarak hangisi daha iyi.. twinlab dan sonra boyle bi ürün kullanmak ne derece dogru.. TecrübeLi biri bi açıkLama yaparsa cok Sevinicem..

9. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    önce türkçeyi nasıl kullanacağını öğren.

yank01, Morte, sultanmehmed ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  10. seregual

seregual Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Peki hocam soruma cwp aLayım?

11. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    seregual üslubunu bi düzelt önce. efendi ol. neyse konumuza dönelim bende bu ürünle syntha arasında kaldım benim öncelikli amacım kasları uzun süre doyurması yanlız bunun haricinde sabah kalkar kalkmazda kullanmayı düşünüyorum. syhtha içindeki karbodan dolayı daha cazip geldi ama fiyatıda tuzlu tabi. siz hangisini önerirsiniz. teşekkürler

obenturkcan ve Vorenus bunu beğendi.
  12. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Protein tozu alınca kas gelişiminde bir sonuç alamazsın hangi tozu alırsan al. Protein tozları sadece yediğimiz etten yumurtadan daha hızlı kana karışıyor o kadar. Protein tozu alınca kasların şişmez, büyümez. Bunlar için senin iyi bir idman yapman sonrada kaliteli beslenmen lazım. Protein tozu sadece 250-300gr tavuk hazırlayıp yemekten daha pratik. Bu nedenle şu tozu kullandım şöyle sonuç aldım mantığı yanlış. Gün içinde yediğiniz herşey sizin kas kazanmanızı sağlar sadece protein tozu değil. Lütfen bu tarz saçma şeyler artık yazmayın.

13. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşım onu bu forumdaki herkes biliyor zaten. madem öyle niye piyasadaki bu kadar toz hakkında bu kadar başlık açılmış? herkes deneyimlerini paylaşıyor burada. birilerine birşey öğretme havasından çıkın bence. bu 2 tozuda kullanıp önerebilecek biri varmı dye yazdım. yazdığın şeyin koınuyla alakası yok. lütfen gereksiz yazılar yazmayın

14. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    bb.com da ikisi de kuruşu kuruşuna aynı fiyata satılmakta fakat burada Syntha-6 40 -50 lira pahalıya satılıyor . İthalatçısının bu fiyatı neden bu kadar yüksek tuttuğunu ben çözemedim . Ayrıca bu ürünü Myofusion dan daha iyi yapan bir şeyde görmüyorum . Bu açıdan Myofusion diyorum .

15. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Sergio Aguero, bu ürün hakkında şimdiye kadar 8 sayfa yazı yazılmış onlara göz attın mı bilmiyorum ama aradığın tüm cevaplar orda var.

sultanmehmed ve AngryHun bunu beğendi.
  16. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    evet baktım ama tatmin edici bir cevap bulamadım.ben yatılı okulda okuyorum haliyle kahvaltıdır öğle yemeğidir hep belli saatlerde veriliyor. kahvaltıyıda uyandıktan 1.5 saat sonra falan yiyebiliyoruz. benim için bunu yatmadan önce almak mı daha mantıklı olur, yoksa kalkar kalkmazmı. syhtha yıda içindeki karbodan dolayı sabah kalkar kalkmaz kan şekerini yükselttiği için kullanmayı düşünüyorudum.

17. murinyo

murinyo Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    bi kutu bitirdim güzel bi ürün.tadıda süper.kullandığım dönem bi ara bi kaç ölçek ON whey kalmıştı onu içeyim dedim myfusiondan sonra hiç tatmin etmedi beni çok .myfusion daha yoğun olduğundan daha çok hoşuma gidiyor.

18. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    tadı harika bir ürün muhteşem ötesi çikolatalı var elimde.gayet memnunum tabiki 1 haftada 7 cm kolum şişti diyemem=D=D güzel ürün:D

AngryHun bunu beğendi.
  19. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Ürünü bende aldım.Tadı gerçekten en iyisi.Çikolatalı olanını kullanıyorum.Ancak tadının bu kadar güzel olmasının sebebi acaba 1 ölçeğinde 3 gr yağ olması olabilir mi diye düşünmekteyim? Çünkü Syntha-6 dışında sanırım hiç bir protein tozunun bir ölçeğinde yağ bu kadar fazla değil.

Ürünle ilgili bir başka dikkatimi çeken de ürünün içeriğinde CLA bulunması.8 sayfanın tamamını okumadım daha önce kimse buna değindi mi bilmiyorum.Ama gerçekten dikkatimi çekti içindekiler bölümünde CLA yazıyor.Ne oranda içerdiği yazmıyor ama ürünün 1 ölçeğindeki 3 gr yağın içinde sanırım CLA da bulunuyor.Çok hoşuma gitti ürünün içinde Cla olması bugün Gapari ye mail atmayı düşünüyorum bir ölçeğinde kaç gram CLA bulunduğuyla ilgili. Umarım geri dönerler, bende cevabı burda yazarım.

sultanmehmed ve AngryHun bunu beğendi.
  20. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Dün itibariyle bir kutuyu devirdim.Harika bir ürün.Kıvamı yogun ve tadı güzel.topaklanma problemi cok az suylada sütlede üzüm suyuylada içimi güzel.Etki bakımından Optimum,iso93 üzerine myofusion ikisine görede cok fazla geldi.Kesinlikle öneriyorum.Sıra sytnha 6 de bitince onunda etkilerini başlıgından yazıcam.

AngryHun bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş