Gaspari nutrition bcaa

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve ozan119 tarafından 11 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürün ne zaman stoklara girer acaba

2. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    stoklarda zaten.sadece supplement.com'da yok.

3. clark_oliver

clark_oliver Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler ben daha öncede gaspari bcaa 6000 kullanmıştım şimdi de supplementler.comdan sipariş verdim elime bugün geçti fakat ne yazıkkii bcaa tabletleri oranla bitiridiğim ilk kutuya göre farklı ve küçük çıktı hatta tabletin üzerinde gaspari bile yazmıyor sahte çoıktığını düşünüyorum buyurun fotolar link: http://f1205.hizliresim.com/x/3/587vt.jpg http://f1205.hizliresim.com/x/3/5883w.jpg sizce ne yapmam lazım .

bu mesajı oylama kısmınada yazmışım yanlışlıkla affola nieyetim sadece çözüm aramaktı siteyi de karalamak değil yanlış anlaşılmasın lütfen

4. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    birçok markanın birçok aminosunu kullandım fakat daha hiçbir firmanın adının hapın üzerinde yazdığını görmedim.hapların boyutları konusunda yorum yapamayacağım fakat sahte olduğunu düşünmüyorum.supplementler.com canlı destek hattından bu konuda yardım alabilirsin.

5. clark_oliver

clark_oliver Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    AngryHun ; dediğim gibi daha öncede gaspari marka bcaa kullandım bcaa büyüktü rahat yutmak amaçlı kırmak amaçlı tabletin üzerinde çizgi olur ya öyleydi isim yazması konusuna gelincede ve üzerinde nasıl bir ağrı kesici ilaç kullanıyorsak mesela amoklavin bcaada üzerinde gaspari yazıyordu boyutu gerçekten ilk kullandıklarıma göre oranla küçük şaştım resmen sanki 6000lik değilde 2000lik gibi geliyor . supplementer daki kişiler ilgililer onlarda şu an foto istediler gönderdim bakalım cevabı bekliyoruz ...

6. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba,

Nedenini bilmiyoruz ancak Gaspari BCAA tabletleri değişti.
    Daha önce ki tabletlerin üzerinde GASPARİ yazılıydı.

Gaspari Nutrition markasının ithalatçı firması BioNutra'dır ve bu ürünlerin türkçe etiketinde belirtilir.

Dilerseniz Batch No. ve ürünlerin son kullanım tarihlerini not alıp Gaspari firmasına orjinalliği hakkında bilgi alabilirsiniz:
    http://www.gasparinutrition.com/about/company.aspx#contactUs

Ekte göndermiş olduğumuz görsel de ürünün Batch No ve SKT bölümünün nerde olduğunu görebilirsiniz. Orjinal ambalajının üzerine türkçe ambalaj yapıştırıldığından dolayı yırtmanız veya bizim gibi kesmeniz gerekebilir.

Bilginize sunarız

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş