Gaspari Nutrition Bcaa 6000

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve acemix tarafından 16 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 130
    59,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 81
    36,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 9
    4,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 96 üye.
  1. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    https://www.google.com.tr/search?q=...&sugexp=chrome,mod=0&sourceid=chrome&ie=UTF-8

üstten başlayarak fiyatlara bakabilrsin he en ucuz yerde bu böyledir ama en çok bilinen yerler en çok alınan yerler demek olduğuna göre insanlar bu faiş fiyatlara alıyor demektir

http://www.bodybuilding.com/store/gn/bcaa-6000.html

byda yurt dışı fiyatı.

anlamıyorum her bir kutuya bilet mi alıyolar getirirken nedir hemde business class. kemerlerinide bağlıuorlardır ucak inerken, portakal suyu falan.

Son düzenleme: 10 Ekim 2012
    AxiboY ve (silinen üye bunu beğendi.
  2. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Dediğiniz doğru aslında ama netrition'da 19.49$ gözüküyor bugün itibari ile doların değişikliğine göre 35-40tL arası tutuyor ve 11$ da kargosu var türkiyeye 20TL de o tutuyor tek alınacak olduktan sonra türkiyeden almak daha mantıklı kombine şeklinde alınacaksa eğer gerçekten ucuza mal oluyor.

ercan41 ve letsev bunu beğendi.
  3. IP MAN

IP MAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba. Bu ürünü bugünden itibaren kullanmaya başladım. 17 yaşındayım kilom 68 boyum 1.82
    Arkadaşım bu ürünü spordan önce 2 spordan sonra 2 kullanarak çok iyi bir vücut yaptı ve bende başlamaya karar verdim. Fakat ürünün spordan önce 3 spordan sonra 3 kullanılması gerektiği söyleniyor. Bende spordan önce ve sonra 2şer kere mi kullanmalıyım yoksa 3er kere mi sizlere danışmak istedim. Ayrıtetten Glutamine de satın aldım. Geceleri yatmadan 1 tatlı kaşığıyla meyve suyuna karıştırıp içiyorum doğru mu yapıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

4. ISMAIL UFUK

ISMAIL UFUK Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    IP MAN kardeşime : Forumdan ve GNC'deki satış sorumlusundan aldığım bilgiler örtüşüyor, aminoasit haplarını yatmadan önce değil, antrenmana başlamadan 15 - 20 dk önce, ve antrenman bitiminde hemen almalısınız. Böylece sporla yanan kas liflerini hızla onarıyorlar.
    Adet olarak ise, kutusunda da yazdığı üzere, 3+3 veya 2+4 şeklinde totalde günlük 6 adet alın.
    Kaç aydır çalışıyorsunuz yazmamışsınız ama, ilk 3 ay doğal gıda takviyeleri ile düşük kilolarla vucudunuzdaki kaslarınızın antrenman programına adapte olmasını bekleyin. 3 ay sonrasında ek hareketler eklediğiniz 3. veya 4. programınızla beraber kullanıma başlarsanız daha sağlıklı olur.
    Ayrıca Aminoasiti tek başına kullanmayın, yaşınız genç olduğundan olasılıkla öğünleri hakkını vererek yemiyorsunuzdur, o yüzden yanında eğer kilo fazlanız varsa Glutamine + Whey protein, kilonuz fit ve hacim istiyorsanız sadece whey protein ile kullanın.

Son düzenleme: 18 Ekim 2012
    IP MAN bunu beğendi.
  5. IP MAN

IP MAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkür ederim. Fitness a yeni başladım. Amino acid haplarını spordan 15dk önce 3 spordan sonra 3 alıyorum fakat bana fazla geliyor hani biraz ticaret amaçlı gibi geliyor 3 - 3 . 2 - 2 alsak daha mantıklı bence karaciğeride zorlamaz gibime geliyor. Ama hocamın dediği gibi dozu az olduğu için 3 - 3 almanın normal olduğunu söylüyor. Ama prodüsürde 3 -3 yazsada arkadaşım 2-2 aldı ve istediği vücudu gayet yaptı 3 ayda. Geceleride yatmadan önce ve ya gün içerisinde GLUTAMINE içiyorum. Fitness a yeni başladığım için nasıl besleneceğimi tam olarak bilmiyorum. 1.82 boyundayım 68 kiloyum. 75 kiloya çıkmak istiyorum. Diyetisyene gözükeceğim :)

6. uniforce

uniforce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba
    ürünü bugün aldım fakat üzerinde tarim ve köyişleri bakanlığı onaylıdır yazmıyor.
    aldığım yer güvenilirdir hep ürün aldığım yerdir gerçi ama sizin kutularınızdada yazıp yazmadığını merak ettim. İçimdeki şüpheyi kaldırmak adına :) cevaplarınız için teşekkürler.

7. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    Ben de ilk defa kullanıyorum.Daha önce markaların kalitesini göz ardı ederdim.Ama kullanmanızı tavsiye ediyorum.

8. u_mad?

u_mad? Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba bu ürünü yeni kullanmaya başladım ancak kutuyu açınca çok kötü kokuyor bu bir sorun olamaz öyle değil mi?
    Daha önce hiç aminoasit bcaa falan kullanmadım acaba hepsi mi böyle kokuyor yoksa benim üründe mi bir sorun var

9. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Merak etme benim kutuda öyle kokuyor tüm gasparı bcaa lardaki gibi sana özel bi durum değil :)

u_mad? bunu beğendi.
  10. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    ürünü aldım.. ilk defa bcaa kulancam :) ... 1 aylık supplement arasından sonra p.tesi devam :) ..

kullanım olarak spor öncesi 2 spordan sonra 4 diye düşünüyorum...

11. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    6 tablet kullanacaksanız 3-3 kullanabilirsiniz.

taylaner bunu beğendi.
  12. IP MAN

IP MAN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Spordan önce 1 spordan sonra 1 kullanıyorum günde 6 çok fazla bence. 3 - 3 kullananların sporun hakkını vermesi lazım. Çok ağır bir idmanınız varsa 3-3 alın yoksa 1-1 ideal. Mesela programım değişince 2-2 kullanacağım. Ama 3-3 almayı düşünmüyorum. Biraz ticaret amaçlı görüyorum diyebilirim 3-3 almayı. Hem karaciğeri zorlar iki günde 12 hap..

13. brhmcr

brhmcr Guest

Amino asit neden karaciğeri zorlasın :)

Ayrıca 3+3 genel bır tavsiye, iyi beslenmen varsa ona göre ayarlarsın hatta hiç almazsın.

14. promax

promax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben 3 kutuyu bıtırdım antreman sonrası 6 tane alıyorum 20 dakka sonrada proteın tozunu ıcıyorum bu sekılde cok ıyı..

15. bbbbb

bbbbb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    herkese merhaba.bu ürünü 20 gündür kullanmaya başladım günde 6 tablet kullanıyorum 3 idman öncesi 3 yatmadan önce.ürünün daha pek bi etkisini göremedim daha 20 gün olduğu için.umarım ilerde kullandıkça bi sonuç alabilirim.gelelim asıl meseleye bu ürün benim yüzümde ve saçlarımda aşırı yağlanma yapmaya başladı.daha önce weider amino da kullanmıştım o zman da böyle yağlanma olmuştu.benden başka bu durumla karşılaşan var mı acaba?aminoların genel yan etkisi bu şekilde oluyo mu acaba?

16. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Şuan diyet dönemindeyim ve Universal 2700 amino kullanmaktayım.Antreman önce ve sonrası BCAA kullanmamın bana yararı olacak mıdır arkadaşlar ?

17. brhmcr

brhmcr Guest

Cok farazi bir soru olsa da genelde diyet donemlerinde kullanilan BCAA nin kas yikimini bir nebze olsa da onledigi dusunulmekte.

18. blade69

blade69 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    selam.2 gün önce üründen aldım.Daha önce 4 kutu kullanmıştım ve tabletlerin üzerinde gaspari oyma yazıları vardı renk ise kemik-sedef beyazı gibiydi.Yeni aldığım kutuda tabletlerde gaspari yazmıyor, renk kireç beyazı ve daha büyük.Ürün sahte olabilirmi yoksa gaspari tablet şeklini mi değiştirdi.Yardımcı olursanız sevinirim

19. blade69

blade69 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    ok problem çözüldü. gaspari bcaa lar artık bu şekilde imiş.

veaN bunu beğendi.
  20. badboyfeat

badboyfeat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bugun test ettım spordan once ıkı spordan snra ıkı aldım..yorum yapmak ıcın erken olabılır ama set aralarında hızlı gecısler yaptım bugun agırlıkları artıtmama ragmen..Kısacası 40 dk da bıten agırlık ıdmanı bugun 30 dk da bıtırdım..Acaba psıkolojık olabılırmı oda var tabı..Neyse ılk gun ıtıbarıyle guzel ben beyendım..

Sayfayı Paylaş