Gaspari Nutrition Anavite

Konusu 'Vitaminler-Mineraller-Eklem Destek Ürünleri' forumundadır ve Despo tarafından 22 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 39
    62,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 17
    27,4%
  3. Başarısız

oy sayısı 6
    9,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 52 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

1 porsiyonda 1000 mg Karnitin ve 1600 mg Beta-Alanine içeren bir multivitamin.
    Ürün açıklamasında da belirtildiği gibi diğer bir çok markanın Multivitamin ürünleri bu gibi performans artırıcı içeriğe sahip değiller.

Beta-Alanine ve Parestezi
    Ürün açıklamasında ayrıca Parestezi yan etki oluşumu çok düşük olduğu belirtiliyor. Bunun nedenide tablet üretiminde ki teknolojiden kaynaklandığı belirtilmekte. Yine de parestezi etkisi olursa 3 tablet yerine 2 tablet almanız öneriliyor

Aramızda ürünü kullanan var mı ?

The Ultimate Performance Enhancing Multivitamin Supplement

ANAVITE is far beyond a mere high potency multivitamin. It's really 3 supplements in 1. A high potency athlete's multivitamin/mineral formula with optimal, clinically validated doses of Beta-Alanine and Carnipure™ (L-Carnitine L-Tartrate) for vastly increasing endurance and nitric oxide levels while reducing recovery time, thus optimally increasing aerobic and anaerobic athletic performance. Fully loaded with highly bioavailable vitamin cofactors such as methylcobalamin and powerful minerals such as methylselenocysteine you can expect that ANAVITE will exceed your expectations in a high potency multivitamin & mineral formulation. To raise the bar even further, Gaspari researchers included 2 FULL GRAMS of the powerful recovery aide Carnipure™ (L-Carnitine L-Tartrate) which has also been shown to increase vasodilation, nitric oxide levels, and increases androgen receptor density. Lastly, while other companies under dose Beta-Alanine, ANAVITE includes over a FULL 3 GRAM daily dose of this powerful amino acid which is the dosing threshold clinically shown to increase both anaerobic and aerobic performance. This means you can train harder longer!†

WHAT DOES ANAVITE DO?

Increases Androgen Receptor Content in Muscle†
    Enhances Post Exercise Muscle Recovery†
    Increases Vasodilation and Nitric Oxide Availability†
    Maximizes Aerobic and Anaerobic Sports Performance†
    Contains High Potency Multivitamin & Mineral Formula†

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

Q: What makes ANAVITE better than other multivitamins?

A: ANAVITE contains optimal doses of the vitamins and minerals athletes need, utilizing the highest quality bioavailable ingredients. Furthermore, it does not contain ineffective doses of numerous ingredients commonly known as "label fluff," but effective doses of beta-alanine and l-carnitine l-tartrate. These not only help support the body's anti-oxidant systems, but support performance and recovery.

Q: How long does a bottle of ANAVITE last?

A: At the maximum doses ANAVITE contains a 30 day supply.

Q: Does ANAVITE cause a "prickling" (aka parathesia) sensation like other beta-alanine products?

A: Because of its advanced tableting technology, the amount of parathesia caused by ANAVITE is minimal if there is any at all. If you do feel any just split the doses into two pills taken with breakfast, lunch, and dinner.

Q: Why did Gaspari include beta-alanine and l-carnitine l-tartrate in a multivitamin formula?

A: ANAVITE is actually a 3 in 1 supplement. Most other multivitamin formulas really don't do much in terms of increasing performance and contain a bunch of underdosed ingredients that don't equate to much. Furthermore, beta-alanine is best used multiple times a day in clinically validated doses. You'll notice it's used in many pre-workout products that don't contain the optimal dosing. Since multivitamins and beta-alanine are best taken multiple times a day it made sense to stack them in the same product along with a powerful performance boosting anti-oxidant like l-carnitine l-tartrate.

ANAVITE can be taken once, twice, or three times a day depending on how many servings you want. Optimally, we recommend you take one serving (3 tablets) with breakfast and one serving with dinner. This ensures you are getting in optimal amounts of all your vitamins and minerals as well as the clinically validated doses of beta-alanine and l-carnitine l-tartrate.

.

2. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    Gaspari ürünleri çok farklı ve etkili gerçekten,Tr fiyatları çok pahalı ama...

3. Anabolic.Kid

Anabolic.Kid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Tr de Nerden temin edebiliriz bu ürünü ? Yardımcı olursanız sevinirim

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ülkemizde de gaspari satanlar artık bu ürünü satmaya başladılar..fakat ben şahsen değerlerini çok beğenmedim..favorim eğer ağır çalışıyorsanız hala animal pak fakat daha fit çalışanlar anavite kullanabilir..

5. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Bu urunun bu kadar tutmasinin sebebi, icerigindeki L-carnitin & L-tartrate in vasodilation da artis yapmasi ve yine icerigindeki beta alanin in recovery suresini kisaltmasi

Son düzenleme: 20 Nisan 2012
  6. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Ben bu üründen kullanıyorum. Beta alanin ve carnitin içeriğinden dolayı definisyon için mantıklı bir ürün olabilir.

Kokusu diğer multivitaminler gibi, hatta animal pak kullandıysanız daha önce onun gibi diyebilirim. :)

7. Berker06

Berker06 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    peki içinde carnitin olduğu için idmandan önce alsak yağ yakımına yardımcı olurmu ?

8. gkyakkus

gkyakkus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    gnc mağazalarında mevcut

9. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Jack3d ve bunu ant once kombine edersen guzel olur ben o sekilde kullandim.

10. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    Ben diyetten yeni çıktım yaklaşık 30 kilo verdim.hiç bir sarkma çatlak vs olmadan kavuştum fit vücuduma.fakat haliyle yüzümde bir sararma oldu biraz da çöktüm yorgunluk halsizlik vs. durumlar yaşadım. Bu ürünü kullanıyorum şu an rengimin düzeldigini söylediler zaten kahvaltı sonrası 3 tane atıyorum vücudumda karıncalanmalar hissediyorum.destek veriyor başarılı bir ürün.Animal Pak kullanmadım ama onun kadar iyi olacagını sanmıyorum yorumlardan.zaten o ileri bir ürün diye şu an almadım ama kısacası Anavite de iyi

11. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    Değerlerini beğenmedim.

favorim AST Multi Pro 32X epey bir stok yapmıştım gayet memnunum. tek tabletinde 200 mgC vitamini, 30mg Zinc , Magnesium 100mg, Potassium 36 mg. AST multi Pro 32X tek tableti anavitenin 3 tabletine eş değer neredeyse..

12. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    ast multi proda beta alanin ve carnitin yok. ordan düş. iki üründe güzel beta alanine önem verdiğim için anavite kullanıyorum ben ve ürünü 60 70 tlyemi ne aldım. fiyat-perfomans kıyaslaması yaparsak on numara ürün.

13. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    karnitin b alanin içeriğini saymazsak bi pak değil ama f/p gayet iyi

14. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ben şimdi pak kullanıyorum ama pak kullandıgımı hissetmiyorum.belki faydası vardır fakat anavite kullandığımda hissediyordum.karıncalanma bile oluyordu.bir vitamin ürününün karıncalanma yapması ilginç b alaninden olsa gerek

15. zyzz

zyzz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Grafik tasarım
    Yer:
    İZMİR
    bu ürünü nasıl kullanmalıyım? Öğünler arasında mı, sadece idmandan önce mi yoksa iki şekilde de mi almalıyım günlük ne kadar kullanmam gerekir? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

16. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    kahvaltıdan sonra 3 ve antrenmandan önceki ana öğünden sonra 3

17. TheBest

TheBest Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    Suanda bende bu urunu kullaniyorum fiyati uygun 75 tl gaspari urunleri su anda kullanilmali .

18. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    herkesin günlük alması gereken kalori ve ihtiyacı farklıdır vitamin, minerallerde bu hususta değişir. tablet değerleri düşük ileri seviye çalışanlar bir çok tablet tüketmeli bu üründe. yeni ,orta seviyedekiler kullanabilir. ilerisi için yetmez, çift porsiyon almak yerine yüksek degerli ürünlere yönelinmeli.

beta alanini ayrı yet'ten kullananlar için gereksiz kalır. Fiyat olarak ise çok uygun fiyatlara satılması artısı.

kaldıki içinde carnitine olması cardio yaptıgınızda esas faydasını görebilecegin bir etmen..

19. Ohzman

Ohzman Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dün sipariş verdim Gaspariler ucuzlayınca. 73 liraya havale ile Anavite satın aldım.

Solgar VM-2000 yerine almış oldum aslen ama yanında glutamine, amino 8000 ve bsn no-xplode da aldım 200 gramlık deneme amacıyla.

Protein tozum vardı ON Gold zaten.

Vitamindeki taurin enerji veriyor hafif. Umarım memnun kalırım. Günde 2 tane alıp 90-100 günde bitiririm artık.

ADANALI1980 bunu beğendi.
  20. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bence 3 al tam olsun

Sayfayı Paylaş