Gaspari Nutrition Amino Max 8000

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 31 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasil ?

1. Başarılı

oy sayısı 331
    54,6%
  2. Orta Karar

oy sayısı 231
    38,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 44
    7,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 311 üye.
  1. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    bende almayı düşünmüştüm ama bu mesajdan snra vazgeçtim

sultanmehmed ve AngryHun bunu beğendi.
  2. OrhanGencebay

OrhanGencebay Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    evet kardeşim deli gibi fayda gördüm
    kollarımda 2 cm artma oldu özellikle güzel bir kol programı ile uyguladım,karın kaslarım hacimlendi,triceps im gelişti,kısacası 2 3 ay içinde bu ürünü kullandığımda tabiki yanında whey ve gaspari myo fusion ile birlikte kombine ile mükemmel faydasını gördüm dostlar
    benim kullanımım ise;
    sadece antrenman günlerinde antrenman sonrası hemen 10 adet ve birlikte 1 ölçek gaspari myo fusion whey.
    diğer zamanlar diğer günelr ve antreman öncesi ne whey ne amino kullanmıyorum

3. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    vay be bilmesek inancaz ha :d

sultanmehmed ve AngryHun bunu beğendi.
  4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaş niye yalan söylesin ki. Sonuçta gaspari para verecek adam değil. Bir de arkadaş 100 mesaja ulaşmış biri öyle 1-2 mesajı olsa neyse. Anlamadığım neden antreman sonunda 10 tane attın 5 önce 5 sonra yapmak daha mantıklı değil mi

5. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim steroid gibi bahsetmiş bi amino kol 2 cm genişletirmi aklın yatıyosa söle

AngryHun bunu beğendi.
  6. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Eğer arkadaş daha yeni başlamışsa yani şöyle diyim ilk 6 ayda örneğin hızlı gelişim olur. Bu süre zarfında kullandıysa ve o hızlı gelişimini aminoya bağlamış olabilir. Bunun yanı sıra ben de sadece amino ve protein tabi düzenli beslenme ve antremanla o kadar ölçü almışlığım vardır. Ama ben sporu bıraktığım zaman tekrar başladığımdan kas hafızası sayesinde bu kadar çabuk ölçü aldım.

7. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Sadece amino asit kullanımıyla iki cm gelişme çok zor...

AngryHun bunu beğendi.
  8. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    Orhan adlı üyeye ne kullansa yarıyor maşallah..nitro tech kullandığındada 6 kilo kas aldığını belirtmişti yanılmıyorsam :):)

9. OrhanGencebay

OrhanGencebay Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar
    Ben Hergün deli gibi kırmızı et ve tavuk eti yiyen biriyim
    gaspari aminomax ı sadece antreman sonrası 10 adet kullanıyorum,yanında ise gaspari myo fusion 1 ölçek...
    bu tür supplementleri sadece antreman sonrasında ve yatarken kullanıp asıl işim olan ET yemeyi gün içinde yapıyorum.
    Ve Bu sporu 10 aydır yapıyorum ve evet
    Etkisini her kullandığım üründe çok yüksek gördüm sebebini ise güzel beslenmeme ve en geç 11 de uyumama bağlıyorum....
    Ve Ayrıca Capoeira yapıyorum.
    Ama kullandığım en etkili supplementler
    1-GaspariAminomax8000
    2-Muscletech Nitro-Tech
    Yani whey olarak muscletech amino olarak amino8000 diyorum gerçekten etkisi güzel

10. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Bir önceki mesajımda da yazmıştım yine yazmış olayım.Fiyatı uygun da olsa bence ortalamanın altında bir ürün.L-Leucine in bu kadar fazla olması belki kabul edilebilir ancak L-Taurine neden bu kadar fazla ben anlam veremiyorum.100 gr ürünün zaten 66 gr mını bu ikisi oluşturuyor.

Eğer içinde ki glutamin ya da arginine değeri bu kadar yüksek olsa insan biraz anlam verebilir.Ben bu durumu biraz muscletech in hemen hemen tüm ürünlerinde creatine bulunmasına benzetiyorum.Çoğu kişi içiyor nitrotech i sonra güç artışı yaptı, pump yaptı diye ürünün çok başarılı olduğunu düşünüyor.
    Aynı şekilde gaspari de de enerji artışı olucaktır muhtemelen.

Birde ürün nasıl yatmadan önce kullanılır, anlamadım.Ben bazı dönemler uykumu kaçırsın diye redbull içtiğimi biliyorum çünkü.

Eğer taurine çok çok ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsanız.:)Başka ürünlere yönelmenizi tavsiye ederim.

Saygılar.

Ocensers bunu beğendi.
  11. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    bu ürünü denemkte fayda var

12. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ben 3001 universal aminoyu haplar büyük oldugu için kullanamadım.Universal 3001 le kapışabilir gibime geliyor bu ürün yanında optimum whey le kullanıcam .Umarım 3001 gibi etkilidir.

13. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Kesinlikle 3001 kadar etkili bir ürün değil.

14. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    peki Gaspari Nutrition BCAA 6000 - 180 Tablet mi? yoksa Gaspari Nutrition Amino Max 8000 bu ürün mü hangisi sizce?

15. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    size ciddi şekilde kafamı kurcalayan bi soru sorucam

gaspari seven birisi olarak gaspari ürünlere bodybuilding resmi sitesinde oylara bakarken görüyorum ki orda satılan kutuda ki tablet sayısı falan bizim burda aldıklarıımıza uymuyor

bizim aldıklarımız dubaiden geliyor falan diyenler olmustu bu nedemek oluyo yani bizimki orjinal gaspari deilmi :S

bu yazımı bi kaç gaspari ürünü forumuna yazdım k.bkmayın cabuk cevap almak icin deil gaspari nin sayfalarını gezen deneyimli arkdşların hepsinden fikir almak icin böle yazdım nedir neyinnesidir bu olaya bi netlik gelse gönül rahatlıgıyla alsak

16. espoir

espoir Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Philip Morris
    Yer:
    İzmir,Hatay
    Burası TÜRKİYE..
    İnanılamayacak zararı olan besinler GDO'lu meyveler sınır kapılarımızdan rahat bir şekilde geçerler.Televizyonlara konu olur bu halkımız dinler,yorum yapar 10 dk sonra unutulur gider bir .Malum asimile olmuşuz çünkü..ama gelelim bizim sporcu gıdalarına , bir çok ürün bizim o güzel sağlık bakanlığımız'a zararlıdır.Gelirler bazı ürünlerin içeriğiyle oynarlar bu ürünlerin tablet sayısını düşürürler,Kutusunun üstündeki ibareleri değiştirirler sonrada bir onay verirler ; üstünede dağıtımıda sadece distiribitörler'e verirler.Onlarda dünyanın benzinden sonra en pahallı tüketim ürünü olarak görüp malesef bizim gibi sporculara satarlar..Bizde alırız,çünkü elimiz kolumuz bağlı..Siz biliyormusunuz TÜRKİYE'ye özel Red bull üretildiğini ?KAfeini fazlaymış taorin oranı çok yüksekmiş diye..Güzel TÜRKİYEM böyle acayip bir yurt oldu işte hoş benim bahsettiğim sıkıntılar insanların yaşadıkları yanın'da sanırım bir kurşun kalem noktası kadar kalır ama gene söyleyeyim dedim,içimde kalmasın dedim.

Saygılar..

Son düzenleme: 15 Kasım 2011
    Jake Tyler, JaM, pasha05 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  17. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    çok haklısın söylediklerinde

aslında hiç bi supplementin sağlık bakanlığı onayı yok türkiyede distribütörleri olan markalar burda paketlemesi yapılan markalar ın köy ve tarım işlerinden onayı oluyor

hem yurt dışından daha pahalı alıyoruz
    hemde aldığımız ürünlere yurt dışındakiler gibi güvenemiyoruz

18. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    türkiye'dekiler 325 tablet bodybuilding.com'da satılanlar 350 tablet benim de kafamı kurcaladı ama ben güveniyorum gene de gaspari'ye. sahte mahte durumu olduğunu zannetmiyorum.

19. DeibLER

DeibLER Yeni Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    bencede sahte değil ama amerikadaki kadar iyi olmadıkları da kesin.

20. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Amino max ilk etapta avrupada piyasaya sürüldü ilgi görünce Amerikada satılmaya başlanıldı. Sadece bir satış stratejisidir. Amerikada herşey daha büyük deği mi ? :)

Bu arada aynı ürünün Amerikada ki nasıl olurda daha iyi olur Deibler ? Neye dayanarak bunları söylüyorsunuz ?

Yasaklı madde içerir o ayrı ancak bu performans arttırırıcı ürün değil. Amino asit, içeriği aynı. Aynı yerde üretiliyor. Ne farkından bahsediyoruz, merak ettim ?

hasansabbah ve Karakaş bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş