Gaspari Nutrition Amino Max 8000

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve Despo tarafından 31 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasil ?

1. Başarılı

oy sayısı 331
    54,6%
  2. Orta Karar

oy sayısı 231
    38,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 44
    7,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 311 üye.
  1. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Kesinlikle tartışma ortamına girmek istemiyorum, ancak burada insanları yanlış yönlendiriyorsun. Sende öyle olması senin piskolojik durumunla alakalıdır. Protein tozları, farklı amino asitlerden oluşur.
    1 hafta içerisinde etkisi belli olmaya başlar diyorsunuz. Neye dayanarak bunları söylüyorsunuz ? - Cevap ' Bende böyle oluyor' 'Benim vücudum hassas'

Öyle mi ? Bunu size kim söyledi ? Hangi aminoasitten bahsediyoruz burda ?

O halde herkes bir şeyler yazsın ve açıklaması 'bende böyle oluyor' deyip insanları yanlış yönlendirsin. Kaynağınız yoksa böyle iddialarda bulunmayın. Bu mesajları 100lerce kişi okuyor.

Antrenmanda ki pump etkisi özellikle Arginine içeren amino asitlerde olur. Bu üründe ki arginine oranı hakkında bilginiz var mı ?
    100 gramda 1,026 gr !!

Diğer arkadaşta enerji artışı olmuş demiş. Siz neden PUMP adlı ürünü kullanıyorsunuz ? Sanırım bu ürünün etkileri hakkında bilginiz yok!
    Animal Pump spor öncesi kullanılan, pump etkisi, enerji ve güç artışı sağlayan bir üründür.

Freaks, Siberkorsan, Ocensers ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  2. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Hadi ya Pump Enerjimi veriyormuş!:p Ben Olanı söylüyorum senin vücüdundaki reaksiyon veya alacağın verim beni bağlamaz,Ben Zaten Pumpla kullandım yazmışım Neden bu kadar tribe girdin anlamadım.

3. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Tribe girdiğim yok, insanların yanlış yönlendirilmemesi taraftarıyım.

Buraya 'Animal Pump'dan mı dolayı enerji artışı oldu bilemem' yazmışsın. Süphe duyman bu ürünle ilgili yeterince araştırma yapmadığını gösterir.
    Sonrasında da 'Hadi ya Pump Enerjimi veriyormuş' yazmayı biliyorsun,
    ee hani bilmiyordun ?

Kısacası hayır, o enerji artışı Amino Max adlı üründen değil, Animal Pump'dan kaynaklanır.

Mesajın diğer kısmı sana değildi, Angryhun adlı üyemizeydi. İddialarda bulunmuş, sen iddiada bulunmamışsın, sadece bilmediğin için senide aydınlatmak istedim.

Freaks, 4BesT, jrkasto ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Tekrar Yazıyorum Ben memnunum o üründen 4 5 gün oldu alalı bi sıkıntı yok.İlerde gözle görülür sonuçlarını yazarım.

5. Güzelyalı

Güzelyalı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar selamlar herkese..

Ben optimum protein kullanıyorum ve ek olarak 1 hafta evvel bu aminoasiti almaya başladım. Antrenmandan yarım saat evvel 4 tane, sonrasında 4 tane olmak üzere 8 tane kullanıyorum fakat yeni başladığımdan henüz rahatça yutamıyorum, ağzımda kırıyorum. Bunun bir zararı olur mu acaba ? net bir yanıt bulamadım henüz.

6. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    yok olmaz bir zararı.. bende kırarak yutuyorum.. tadı kötü ama rahatsız etmedi o kadar.. aynen devam et..

Güzelyalı bunu beğendi.
  7. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    çok yerde yazılmışlığı vardır zaten bunun.. büyük aminoların kırılarak yutulması.. aynı yere gidiyor sorun yok yani :) Adana da mısın sen?

8. Güzelyalı

Güzelyalı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tam emin olamadım ne yapacağımdan. İzmirde oturuyorum :)

Ayrıca şunu da merak ediyorum; bu üründen ne kadar süre de verim alabilirim ?

9. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Protein,amino asit gibi ürünleri 1 ay kullanıp 1 hafta ara vermek gerekiyor(En azından 4 5 gün).Çünkü bu ürünlerdeki proteinlerin sindirimleri çok kolay olduğundan Vücüt bi süre sonra eti,yumurtayı sütü sindirmekle pek uğraşmamaya başlıyor.

10. mcirpan81

mcirpan81 Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    bu kadar off topic ten sonra ben tecrubemı yazayım da yazı akışı degğişsin..

1 kutu bıtırdim..aslında hepsi bu :) tek bıldıgım sımdılık bu..protein tozu amıno acıd gıbı urunlerde 1 kutuyla pek bıseyın anlasılamayacagı kanaatındeyım.. sonucta creatin veya pump (nox) urunu degıller..

bu urunun tek hıssettırdıgı toparlanma suremın bıraz kısaldıgı..(bunu kullandıgım zaman anlamıyordum..1 hafta dır kullanmıyorum sımdı bıraz daha gec toparlanıyo vucudum..)

bdyc22, kenan_23, legolas246 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  11. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    3 sefer 5 er tablet halinde kullandım.. güç artışını hissettim.. içindeki taurine dendir belki.. çünkü sadece taurine kullandıgım zamanlarda da etkisi oluyordu.. kutu bitsin tekrar yorum yazacagım..

12. BESER

BESER Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    agzınızda kırmanız bi sorun yaratmayacaktır.

13. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    ya 100 gramda değilde 1 servis 5 tabletteki amino miktarı ne kadar oluyo acaba 100 de 8 ini mi hesaplıycaz

14. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Ürünün içerisindeki L-Leucine ve L-Taurine oranı çok fazla.Ancak bu ikisinin bu derece fazla olmasının getirdiği handikap ile diğer aminoasit değerleri ne yazık ki az.

ozan119 ve AngryHun bunu beğendi.
  15. bukalemun82

bukalemun82 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Gaspari Nutritıon AminoMax 8000 nasıl kullanılır burda

ÜRÜN DETAYLI AÇIKLAMASI-

Gaspari Nutrition Kullanıcı AMINOMAX 8000 derece olması için kanıtlanmış ek L-Lösin ve L-Taurine ilham çok düşük moleküler ağırlığı proteinler, di-ve tri-peptidler ve bireysel amino asitler, içeren, peynir altı suyu proteini% 91 hidrolize laktalbümin bir bilimsel olarak tasarlanmış karışımı. , atletler ve vücut her türlü için faydalı. Bu eşsiz, yenilikçi formül, iskelet kas dokusu ve kitle büyümesi ve bakımı için gereken çok yapı taşları geniş bir dizi sunan bir son derece kullanışlı ve biyoyaralanımı bir ürün ile tüketici sağlar. Yüksek moleküler ağırlıklı peynir altı suyu protein konsantreleri, hatta izolatları, AMINOMAX 8000 kullanılan hidrolize protein rakiplerimizin ürünlerinin çoğundan farklı kaslar için süper hızlı teslimat için süper hızlı emilimini sigortalamak için, di-ve tri-peptidler zengindir.

Bunlara ek olarak bu hızlı etki eden bir di-ve tri-peptidler, Gaspari Nutrition ciddi atlet, bu besin takviyesi kullanarak görebilirsiniz faydayı optimize etmek için ekstra L-Lösin ve L-Taurine AMINOMAX 8000, L-Leucine temel bir amino asittir , yani vücudun kendi üretemez, bu yüzden, dışarıdan gıda kaynaklarından veya Amino-MAX 8000 besin takviyeleri ile alınması gerekir.

L-Leucine, onarım, kaslar, kan şekerini düzenler ve vücut enerji sağlamak için yardımcı olur. Aynı zamanda büyüme hormonlarının üretimini artırır, vücut ve diyet ve egzersiz için en duyarlı en derin katmanlarında bulunan visseral yağ yakmak yardımcı olur. L-Lösin-neden bozulur ve diğerlerine göre daha hızlı glikoz dönüştürülür dallı zincirli amino asitleri (BCAA) biridir ve kas kaybını önlemek için en etkili BCAA olarak kabul edilir. Artmış glukoz temini yoğun egzersiz sırasında vücudun enerji için kas cannibalization önlemek, bu amino asit takviyesi profesyonel karoserciler arasında popüler olduğunu, hiç de şaşırtıcı değil. L-Leucine, travmatik yaralanma sonrası kemiklerin iyileşmesi, deri, kas dokusu teşvik ve ameliyat sonrası iyileşme için genellikle tavsiye edilir.

L-Taurin vücutta en bol bulunan amino asittir. Bu safra asitleri, yağ ve yağda eriyen vitaminleri absorbe etmek için kullanılır önemli bir bileşenidir. Ayrıca, kalp atışının düzenlenmesinde yardımcı olur, hücre zarlarının istikrarı korumak ve beyin hücrelerinin aktivitesini düzenler. L-Taurine glukoz toleransı geliştirmek ve antioksidan düzeylerini arttırmak, insülinin etkisini artırabilir yağsız kas kütlesini artırmaya yardımcı olmak için önemli fonksiyonları olan. L-Taurine Büyük AB UYUMLU ÜRÜN miktarda da iskelet kası,-gergin egzersiz kas hasarı azaltmak ve performansı artırmanın önemli bir rol oynadığına inanılmaktadır. Egzersiz, diyet takviyesi, egzersiz eğitim programı maksimum fayda elde ile ilgili herkes için yararlı AMINO-MAX 8000 L-Taurine kasları tüketir.

AMINOMAX 8000 NEDİR?

Whey Protein% 91.0 Hidrolize Laktalbumin
    Ekstra L-lösin ve L-taurin ile gelişmiş
    Boyut, güç ve dayanıklılık arttırır teşvik
    8 gram fazla hizmet başına amino asitler
    SIKÇA SORULAN SORULAR

S: AminoMax 8000 günün en iyi zaman ne zaman

?: AminoMax almak için en uygun zaman eğitim öncesi ve sonrası . Soru : Ben bir günde kaç AminoMax 8000 porsiyon almalıdır ? İdeal olarak, bir hizmet : eğitim, sonra eğitim ve önce bir olasılıkla fazladan bir porsiyon en fazla yararı olacaktır.

NASIL KULLANILIR

Bir besin takviyesi olarak, dört (4) tablet tüketmek önce eğitim ve sonra başka bir dört (4) tablet eğitimden sonra.

Uyarı: Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis, tedavi, tedavi veya önlemek için uygun değildir Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir Bu ifadeler var. † Bu beyanlar Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir. Bu ürün, tedavi, teşhis, tedavi veya herhangi bir hastalıkları önlemek amaçlı değildir. NOT:http://www.gasparinutrition.com RESMİ SİTESİNDEN EKLENMİŞTİR

Türkiyedeki satışlarında 5+5alınız demişler yurt dışında 4+4 alınız diyorlar bana kalırsa 3+3 idealdır gıda takvise alıyorsanız bench_O;)

16. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    ürünün bodybuilding çevirisini yapmışsın.3+3 neye göre söylüyorsun.zaten 8 gr gibi çok düşük bir doza sahip ürün.amerikan kutusu için 4-4 türkiye için 5-5.bu ürünü alacağınıza diğer amino asitlere yönelmenizi tavsiye ederim.

ozan119 bunu beğendi.
  17. bukalemun82

bukalemun82 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Hayırlı cumalar kardeş evet çevirisini yaptım arkadaşlarımıza mümkün olabildiğince bilgilendirmek için 3+3te alınır dedim ama düzenli yemek yerseniz gıda takviyesi olursa 6tablet yeterli ben öyle yapıyorum sivilce yapıyorzaten fazlası bende öyle herkesin bünyesine göre değişir yeterince açıklamışımdır.:)

AngryHun bunu beğendi.
  18. VENGEANCE

VENGEANCE Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Yaklaşık 2 aydır kullanmaktayım. Gaspari beni yanıltmadı. Şahsi fikrim olarak Amino Asitler arasında ilk 3 e koyarım. Uzun bir süre bu ürünü kullanacağım.

19. OrhanGencebay

OrhanGencebay Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    deli gibi fayda gördüğüm son 2 ayda sadece antreman sonralarında aldığım ve hem güç hem hacim yönünden çok büyük katkısını gördüğüm aminoasittir kendisi,arkadaşlar bu ürünün üzerine ne muscletech whey ne optimum ne başka bir amino tanırım,ciddi manada mükemmel bir ürün,tek kelime ile mükemmel!

20. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    o kadar etkı gordun yanı ?

Sayfayı Paylaş