Gaspari MyoFusion Probiotic Series

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 29 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 21
    41,2%
  2. Orta karar

oy sayısı 25
    49,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 5
    9,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

Pozitronn heralde son attığım postu okumadan ilk mesajıma binaen yazmışsın. Yabancı forumlardaki sporcular internette araştırma yapmadan önce kutunun üstünü okudukları için bu tür sorular sormalarına gerek kalmamış olabilir :).

Konu hakkında gerekli açıklamayı yaptım bu tezi savunan kişi ben değil üretici firmadır dolayısıyla "neden?" şeklindeki soruları da üretici firmaya danışabilirsiniz.

ADANALI1980 bunu beğendi.
  2. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Aynen öyle olmuş galiba :(

Ürünü arkadaşla birlikte aldık.Satıcı güvendiğim biriydi.Ona bu durumdan bahsettik.Sonra 3ümüz ürün üzerinde böyle bir yazı aradık fakat bulamadık.

Kutuyu bölüştük ve kutu arkadaşımda duruyor.Şimdi bakıp kontrol de edemem. Teşekkürler foto için tekrardan :)

3. MuminG

MuminG Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 2 gün önce 5lbs lik söyledim bakalım memnun kalacakmıyım.Piyasadaki kaliteli wheylerden biri olduğu söyleniyor.

4. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    duhLaktoz intoleransınız varsa bu ürünü tavsiye etmiyorum. Çok fazla gaz yapıyor

5. MuminG

MuminG Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    O tarz bi sorun yok bende.Bugun aldım ve muzlusunun tadı gayet iyiydi suyla karısımı biraz koyu ve cok kopurdu anlamadım.Herhangi bir gaz veya siskinlik yapmadı tad olarak felan ben begendim.

6. andromedia

andromedia Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    bende bugun 5 lbslik cıkolatalı alıcam. bundan once optımum whey gold kullandıydım ve çok memnun kaldım. bunu tercıh etme sebebım wheyın yanında uzun surelı emılıme sahıp proteınler barındırması. aldıktan sonrakı nedeyımlerımı paylasırım. ;)

7. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    antrenmanlardan sonra kullandım.performans dışındaki yorumlarımı daha önceden belirtmiştim. Ben çok yararını göremedim. Almayı düşünen arkadaşlara başka ürünlere yönelmelerini tavsiye ederim.

8. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    muzlusu var. suyla karışımını hiç beğenmedim yoğun ve köpüklü oluyor. süt ile yine köpüklü oluyor ama daha kolay içiliyor.. sütle içeceğim..

9. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Tadını beğendiniz mi muzlunun? ne kadar su ile karıştırıyorsunuz? biraz suyu fazla koyarak koyuluğun önüne geçilebilir aslında.

10. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    çukulatalısını (probiyotik olduğunun farkında olmadan) aldım. geçen gün ilk kez iki ölçek su ile karıştırdım. her yudum sonrasında acı bir tat kalıyor ağızda. suyla bile olsa çok köpürüyor. tırstım :) bozuk filan sandım o derece :)

11. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Adana'da fiyatı 110 tl ye kadar düştü.Diğer illerde durum nasıl ? Hem de ürün alacak arkadaşlara kıyaslama açısından yararlı olur diye düşünüyorum.

12. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    İnternette bir satış sitesinde 109 TL'ye gördüm. Kafamı karıştırdı biraz. Yorumları okudum pek beğenmeyen çıkmamış gaz yapması ve kıvamı dışında. 109 Liraya 2.268 gr denemeye değer diye düşünüyorum. Optimum gold'la bunun arasında kaldım.

13. onursal

onursal Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    su ürünleri mühendis & dalgıç
    Yer:
    samsun
    bugun aldim kargodan... ve hemen kullandim bugun... Gaspari MyoFusion Probiotic Series ( antreman oncesi 1 olcek antreman sonrasi 1 olcek ) + gasparin aminomax 8000 ( antreman oncesi 5 tablet antreman sonrasi 5 tablet ) seklinde kullandim.

Guc artisi oldu taurinden dolayi sanirim hacim artisini hissediyorum fakat kotu yani spordan sonra 1 olcek protein tozu ve 5 tablet ictim dus aldim sonra yattim uyudum buraya kadar hersey tamam aksam yemegi icin kaldm yemegi yedikten yarim saat sonra yani dislerimi fircaliyorum banyoda kipirdanmalar oldu ishalimsi wc gittim baya baya cir cir olmusun uzun zamandan sonra 1 saat gecti yavas yavas etkisi kayboluyor ishalin ama bagirsaktan sesler kesildi gibi :) bakalim bu durum ne kadar surucek ilerliyen gunlerdede etkilerini anlatim arkadaslar.

14. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    havale ile 103 TL ye aldım.. bilginize.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:31 ----------

MusclePharm'ın muzlusunu kullanmıştım ve çok sevmiştim o yüzden bunu da muzlu aldım... pek sevmedim tadını.. 1 kutu bitmek üzere tadına alıştım eskisi gibi kötü gelmiyor artık..

15. WesterlyUltras

WesterlyUltras Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Izmir
    Urunu yeni aldim, cikolatalisini. Daha once eski seri myofusion kullanmistim. Amacim kilo almakti. 74 kilodan 78e ciktim bir ayda. Etinedolgun olanlara Optimum Gold oneririm. Cunku myofusion probioticte karb ve yag orani biraz daha yuksek.

16. muarrem

muarrem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar simdi burada gördüm ürünü 2 ay icinde tüketmemiz lazım mış. Satın aldığım kişi bunu belirtmemişti kutunun üzerindede cogu yerinde bant oldugu icin bende görmemiştim. Ürünü alali yaklasık 2 oldu ama yarisindan fazlası duruyor. Sizce kullanmak zararlı olur mu ?

17. can1994

can1994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bugune kadar kullandıgım en kotu protein tozu ve kas kütlesi artırmak icin ugrastıgım bir dönemde 30 kg press hareketlerinden olusan bi program uygularken kullanmıstım cok daha gelisim berkledim ama olmadı

18. repidor

repidor Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    bu ürünün çikolata ve çilek aromasını kullandım tat olarak çikolatalı daha başarılı etki olarak bişey diyemiyeceğim

19. maxborn

maxborn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    1kutu çikolata 1 kutu çilek aromalısını bitirdim.ürün gaz sorunu yaşatıyor insanda bu nedenle tavsiye etmiyorum artı çok tatlı ve kalorisi yüksek .gaz sorunundan diğer protein tozlarında bu kadar sıkıntı çekmemiştim..3 yıldır düzenli olarak spor yapan biti olarak etkisi olarak kas artısını da göremedim.

20. seregual

seregual Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    9 Gün içinde 2 Aylık sürecim Doluyor ve ben kutuya uzun bi aradan sonra tekrar basladım full Sayılır 2 ay süresince bitmeyecek gibi Görünüyor. Bunun Zararı nedir peki ? Kafama Takıldı Bilgilendirebilecek biri var mı..

Sayfayı Paylaş