Gaspari MyoFusion Probiotic Series

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 29 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 21
    41,2%
  2. Orta karar

oy sayısı 25
    49,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 5
    9,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    JUST THE FACTS

• Incredible Taste, Mixes Easily.
    • Advanced six stage protein blend.
    • Patented Ganeden BC30 (Bacillus coagulans GBI-30, 6086) Probiotic to support immune system function and digestive health.*†
    • Features Whey Protein Concentrate, Brown Rice Protein Concentrate, Whey Protein Isolate, Casein Milk Protein Isolate, Egg Albumin, and fast acting Whey Protein Hydrolysate.
    • Over 9 grams of essential Amino Acids (EAAs) to support recovery.*
    • Gluten and Aspartame free formula.
    • Manufactured in a SQF 2000 facility.

MyoFusion® Probiotic Series is a revolutionary protein formulation with a highly powerful blend of six amino acid packed sources of protein. Gaspari Nutrition only uses the absolute best sources of protein which is why each serving contains 24g of muscle building protein. To further enhance the revolutionary formula is the durable and patent protected Ganaden BC30 (Bacillus coagulans GBI-30, 6086) probiotic to help support digestive health and immune system function.*† This advanced probiotic is strong enough to survive manufacturing, doesn't require refrigeration, is shelf stable, and survives stomach acids to deliver beneficial bacteria to your digestive system all the while having REAL clinical research to back up those claims. Real athletes not only need support for recovery and fueling their muscles, but must also consider JUST THE FACTS to support their healthy lifestyles.* This is why MyoFusion® Probiotic Series has set the new standard for high quality and great tasting proteins for all elite athletes and health enthusiasts around the world. Would expect anything less from Gaspari Nutrition? Absolutely not because you know we are 100% committed to delivering cutting edge innovation with the highest quality standards in the world.

Ekli Dosyalar:

2. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    İngilizce yerine türkçe açıklamalar olaydı iyiydi.

3. olymposx

olymposx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Normal Myofusion'dan farkı nedir Probiotic Series'in ?

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    daha fazla bcaa ve sindirime yardımcı bakteriler içeriyor.bence gece içilebilecek sindirime yardımcı güzel bir protein.henüz türkiyede resmi olarak satışa başlamadı ama alınabilecek yerler var diye biliyorum

5. esrarengizgenc

esrarengizgenc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gasparinin bence en iyi ürünü şu an için bence bu içerisinde vücuda yararlı bakteriler var adından da anlaşılacağı gibi probiotik şu anda myofusion kullanıyorum biter bitmez buna geçicem.

6. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ürünü almak isteyenleri bilgilendirmiş olalım. Ürünün kapağı açıldıktan sonra 2 ay içinde tüketmeniz gerekiyor.

themertyildiz bunu beğendi.
  7. yasin35

yasin35 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir- konyada öğrenci
    Arkadaşlar bu ürün çok dikatimi çekti fakat sindirime yararlı bakteriler varmış. Bu bağırsak için yararlı olan bakteriler mi ? Büyük tuvaletime cok fazla giden birisiyim. Fazla çalışıyor yani :) Bu ürünü beğensem de almaya korkuyorum. İshal derecesine getiriecek kadar bir etki gösterir mi ? Öğrenci oldugum için beslenmeyi zor da olsa idare edebiliyorum fakat normalde de cok fazla ishal oluyorum nedenini bilmesem de. Bu ürün yerine eski HYDRO MyoFusion mu almalıyım yoksa bunu mu ? Kullanan arkadaşlarda sıkıntı yaşayan varmı ?

8. desire45

desire45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    probiotic olanını kullanıyorum , kutunun sonuna yaklaştım, içtikten 4-5 saat sonra bağırsaklarda kıpırdamalar oluyor:) ancak ishal boyutunda birşey değil bu,karışımı normal myofusiona göre daha iyi,ancak normal myofusionun tadı daha güzeldi bence

9. Enrique

Enrique Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bende çok gaz yaptı,(sütle kullanıyorum) belki herkeste aynı sonucu doğurmamıştır bilemiyorum ama bendeki rahatsızlık verici düzeydeydi.sabahları biri odama girip kibrit çaksa kesin havaya uçarız :D tadı güzel.

10. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Yeni kullanmaya başladım çileklisini sonuçlarını yazarım :)

1 kişi bunu beğeniyor.
  11. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Şuan çileklisini kullanıyorum tadı gayet güzel ama biraz kıvamı koyu oluyor özellikle süt ile zor geliyo suyla daha iyi ve de probiotik olduğu için gaz yapıyor etkilerini ilerleyen günlerde yazarım şimdilik bu kadar.

ADANALI1980 bunu beğendi.
  12. RobertDeCraon

RobertDeCraon Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara/TanSpor
    bende bir haftadır kullanıyorum aslında protein tozunu 2 grm filan düşürmüşler ölçek büyümüş gasparinin diğer serisini kullanıyordum yeni gelmiş indirimdeydi aldım off günlerde gece yatmadan önce kullanıyorum.Normal antremanlaarda önce ve sonra olarak kullanıyorum bakalım nolucak arkadaşların dedıgı gibi bu ürün 1.5-2 ay içinde bitme zorunluluğu var.

13. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    ürünün tadı nasıl bsn synt kıyaslarsak ben cok tatlı sevmemde bayıyor beni mesela bsn cok tatlı içemiyorum opti sıktı tadı bayıyor tiksiniyorum bugünlerde tadı baymayacak bir ürün arıyorum ve genelde gaspari öneriyorlar

14. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Tadı güzel ama kıvamı koyu biraz

15. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    bugün aldım ve ilk defa bu akşam kullandım.daha önceden çikolata aromalı universal nutrition ultra whey pro kullanmıştım.yorumumu bu iki protein tozunu kıyaslayarak yapmak istiyorum.
    universalin kutusunu açtığımda kapağı altında emniyet kağıdı bulunuyor.
    gasparide kapağın üzerinde emniyet jelatini var onu açtıktan sonrada kapağın altında emniyet kağıdı bulunuyor.
    universalin miktarı bulunduğu kabın yarısını biraz geçiyordu
    gaspari daha konsantre bir ürün sanırım kabın yarısını anca doldurmuştu açtığımda şaşırmadım değil.
    universalin suya karışımı gayet basit oluşan karışımın kıvamıda bir dikişte bitirilecek kadar orta duru kıvamda.
    gasparinin suya karışımı orta diyebilirim oluşan karışım gayet koyu ve öyle bir dikişte bitirilecek gibi değil.
    fiyat olarak universali 61 USD ye gaspariyi 58 USD ye aldım ( fiyatlar 2 Lbs ye aittir )
    performans olarak daha erken olduğu için yorum yapamıyacağım ilerleyen zamanlarda dip not olarak görüşlerimi belirtirim.

Son düzenleyen: Moderatör: 17 Mart 2013
    ADANALI1980 bunu beğendi.
  16. UfukArda

UfukArda Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    daha fazla kullanıcı yorumlarını bekliyoruz.bildiğim kadarı ile probiotik bakteriler sadece sindirime değil bağışıklık sistemine de destek deniliyor.almayı düşünüyorum.

17. defance04

defance04 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    ben bugün aldım. belli bir süre sonra değerlendirmeyi yazarım buraya. yalnız açıldıktan 2 ay içinde tüketilmesi gerek diye bişey söylemediler bana. son kullanma tarihide ekim 2013 yazıyo üstünde.

18. veaN

veaN Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Ürün tad ve karışım olarak güzel fakat bende şişkinlik ve gaz yaptı. Laktozu sindiremediğim içindir belki de ama fiyat/performans olarak başka ürünler tercih edilebilir.

19. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

Ürünü satan kişi söylememiş olabilir fakat üretici firma kutunun üzerinde gerekli bilgilendirmeyi yapmış.

Türkçe etiket olmayan ürünlarinde ise "box is opened until the expiration date can use consume within 2 months after opening" olarak yazmaktadır.

Ekli Dosyalar:

• tbl.jpg
      tbl.jpg
      Dosya Boyutu:
      25,7 KB
      Görüntüleme:
      1.060
    pozitronn, defance04 ve themertyildiz bunu beğendi.
  20. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Kapağı açıldıktan sonra 2 ay içinde bitirme zorunluluğunu anlayamadım.Yabancı forum sitelerinde de bu konu hakkında bir bilgi bulamadım.Bu tezi savunan arkadaşlar neye göre savunuyor bilmek isterim.

Sayfayı Paylaş