Gaspari MyoFusion incelemem

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve 2shae tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Gaspari Nutrition MyoFusion (5lbs) Banana Perfection

Fiyat 9/10

BB.com: 38.89$ + 48.21$ (FedEx Express) = 87.10$
    Netrition.com: 38.99$ + 61.63$ (FedEx Express) = 100.62$

5lbs 63 servislik, günde 2 ölçek alsan 1 ayda ortalama 130-150 liraya geliyor. Bence Türkiye şartlarında f/p olarak en uygun protein tozu.

Koku 10/10

Mükemmel muz kokusu var yemin ederim kaşık kaşık yiyesin geliyor

Tad 9/10

Su ve üzüm suyuyla içtim. Şekerli bir tadı yok gayet sade suyla çok iyi gidiyor fakat üzüm suyuyla karışıtırınca tadı biraz bozuluyor. Üzüm suyuyla tercih edenler belki çikolatasını tercih edebilir

Karışım 10/10

Üzüm suyu olsun su olsun 7-8 shakeden sonra hemen rahatça içebilirsin. Herhangi bir topaklanma olmuyor. Üzüm suyuyla karıştırınca köpürüyor fakat şimdiye kadar kullandığım bütün protein tozlarında öyle olduğu için puan kırmadım

Genel 9/10

36 gramında 25gr protein 3gr yağ 5gr karbo var. Yağ ve karbo oranı bazılarınızı fazla gelebilir. En büyük artısı izole protein dışında konsantre süt ve yumurta proteinleri de içermesi. Bu yüzden içtikten sonra vücudunuzu uzun süre proteinle doyuruyor.Türkiye şartları içinde 5lbslık bir ürüne 130-150 lira vermek bence gayet makul. Daha öncesinde ON %100 ve Nitro-Tech pro kullandım bu protein tozunu tek geçerim. Benim için Gaspari daha iyisini yapana kadar en iyisi bu...

Linkler:

http://www.bodybuilding.com/store/gn/myofusion.html
    http://www26.netrition.com/gaspari_myofusion_protein.html

BB Kampanyası:

5lbs MyoFusion + 30 servislik Scivation Xtend FedEx Express kargo ile sadece 108.16$'a geliyor.

http://www.bodybuilding.com/store/exclusive-combos/recovery-stack.html

speedtouch, zigbog, draft ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    guzel bir urun. aldigi reyting sadece su ile nasil karismasi veya tadi ile ilgili..20 yakin sayfaya baktim hepsi ayni..insallah forumun devaminda daha fazla bilgi sahibi oluruz...

3. JaM

JaM Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bursa
    netrition'da kargo çok pahalı yahu :(
    iki katı nerdeyse
    ama insanın da deneyesi geliyor :)

4. fakasupi

fakasupi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadas gösterdigi etkiyi merak etmis o yüzden daha fazla bilgi istemis herhalde. Büyütmeyin beyler ayiptir.

5. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    bu sekilde bir hitap tarzi dogru degil...gercek bu..

6. berg

berg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    2shae süper yorum elinize sağlık.

7. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Şu sıralar en çok merak ettiğim protein tozu.

Gaspari sadece MyoFusion değil diğer ürünleriyle de en çok denemek istediğim marka.

Umarım yakın zamanda elime geçer de ben de diğer ürünlerle kıyaslama imkanı bulabilirim.

8. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Madem etki diyorsunuz 2 ay önce vücut yağ oranımı ölçtürdüğümde %15,9 yağ oranı 49.7 gram da kas kütlesi çıkmıştı. Bu sabah spor salonunda gene ölçtürdüm yağ oranım %13,7'ye düşmüş kas kütlem de 53,6'ya çıkmış. Bu dönem sırasında 2 hafta falan nitro-tech pro diğer zamanlar myofusion kullandım.

Ayrıca ben bu inceleme taslağını bb.com da incelemeler yapan bir üyeden aldım orda kimse sorun etmezken burada sorun olması komiğime gitti

Hatta kendim kasıp kargo ücretleri dahil fiyat yazdım kampanya bulup linkini ekledim ama gene yaranamıyoruz işte millete

tranceaddict ve berg bunu beğendi.
  9. berg

berg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Emeğinize sağlık bence böyle ürünlerin tek tek tad,koku,performans,fiyat yönünden yorumlarının yapılması cok iyi olmuş.

2shae bunu beğendi.
  10. Ayberk.K

Ayberk.K Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü yarın kullanmaya başlayacağım. Bakalım Jack3D ile nasıl bir verim alacağım. Günlerdir protein tozu olmadan Jack3D kullanıyordum. Şimdi etkisini tam olarak anlayabileceğim.

11. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    2shae e kesinlikle katılıyorum. Bu ürünün muzlusundan son 2 ölçeklik toz kaldı ve bu hafta vanilyalısını bekliyorum. Bizim salonda bir abi vanilyalısını kullanıyor tadı mükemmel:) Kullanmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim ve ayrıca ben soğuk keçi sütüyle karıştırarak içiyorum milkshake ten bir farkı kalmıyor:)

12. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    Myofusion'un yanında whey protein kullanıyormusunuz yoksa tek mi ?
    (Benim optimum bitmek üzere ve myofusion düşünüyorum. Karışık protein olması kafamı karıştırdı.)
    İdman öncesi ve sonrası ağırlıklı olarak kullanıcam. (belki bazı gece ve sabah da kullanabilirim.

13. Ayberk.K

Ayberk.K Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ben idmandan ve akşam uyumadan önce kullanıyorum.

14. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    teorik bir değerlendirme olmuş ;) bende de çikolatalısı var yorumlarına tamamen katılıyorum. Ama benim top 3 listemin başında syntha-6 var, 2. sırada ise myofusion ve 3.nitro tech ;) ayrıca baya fiyatlı almışsın ürünü.

15. Ayberk.K

Ayberk.K Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ürünü tam olarak nasıl kullanıyorsunuz. Jack3D ile aynı anda almak hazım sorunu yaratır mı?

16. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    benim merak ettiğim nokta , bu ürünün içeriğinin % kaçı whey, kaçı egg,kaçı casein vs...

17. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuda benimde tamamen kafam karısık. içeriğinde deniz urunlerinden tutunda fıstık dahi !!! hepsi yazıyor. amacı muhtemelen bir cok protein kaynagını kombine ederek bir şeyler elde etmek olsa gerek. ancak whey oranı nedir?? bence sadece whey kullanan arkadaslar bundan almasın yani sadece idman sonrası yada oncesi kullanım için protein topzu alıyorsanız bundan almayın. ama ben bcaa yada likit aminoyla kombine ederim diyorsanız etki cok ta iyi olabilir. muhtemelen içeriğindeki proteinlerin kana karısma sureleri farklı oldugundan etki uzaya bilir. whey pro. malum 1-2 saatliktir ama bunda kasein soy gibi emilimi yavas prolarda var. tavsiye : idman oncesi ve sonrası amino asit ve bcaalarlada takviye ederek kullanmak olacak. ben o kadar detaya giremem beni heryonden etkileyecek bir toz alırım bunu sadece kullanırım derseniz şahsi onerim : weider power whey yada premium whey olur. onlarda pahalı derseniz ON yada Allstar markalarına yonelin. iyi çalışmalar saygılarımla ...

18. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Time release protein tozlarında genelde içeriği yazmaz. Üreticilerin 'sırrıdır' tıpkı bir çok kompleks üründe olduğu gibi üreticiler içeriğine bir isim verir ve bunu tescillendirir ve içeriğinin tamamını supplement facts kısmında belirtir. Örneğin Muscletech Celltech

Burda görüldüğü gibi creamax adı verilmiş ancak içeriği 3 farklı creatine içerir, toplamı ise 10 gramdır. Her birinden ne kadar olduğu yazmaz.

- Weider Power Whey protein tozu değildir
    - Weider Premium Whey ÇOK pahalıdır.
    - All Stars ürünleri ÇOK pahalıdır.

Twinlab, Hardline, Optimum, Dymatize ve Universal ürünleri pahalı değildir.

19. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    weider power whey massda deildir ama (baya bi zaman geçmiş ama neyse :D) ikisi arasında enteresan bir urun diyebiliriz. ama inanın ant oncesi ve sonrası için çok net soyluyorum mukemmel bir urun. ben premium wheyde kullanmıstım oda iyiydi. allstars markasınında whey concentrte diye bir urununu kullandım oda iyiydi. aslında bu cevaplarım gosteriyorki whey wheydir arkadaşlar. yani mucizeler beklemeyin. weider , muscletech,allstars,optimum,ultimate,twinlab gibi markaları urunleri geneldeiyidir vede kullanılabilir.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:03 ----------

en onemlisi guvenilir olmaları ve birbirine yakın sonuclar vermeleridir. yani adı sanı bilimedik urunlere yanasmaın bi alemi yok.

Sayfayı Paylaş