Gaspari Myofusion ELITE serisi

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve BeachBoy tarafından 9 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. KarakanMc

KarakanMc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    4 aydır kullanıyorum devam ediyorum...
    Olumlu ve olumsuz yüönlerini yazıyım paylasıyım...

* İçinde Soya olduğunu kullandıktan sora fark ettim bende bilmiyordum...İyi kötü yanları tabiki var
    Vücut su depoluyor...terleyen kısımlarınız daha cok terliyor.Benim el ve ayaklarım terliyor sadece onun haricinde gözle görülür bir ıslaklık belirmiyor tshörtümde mesela benim calısma saatim en az 1.5 saat en fazla 2 saat arasıdır.Vücudumu sisdini ancak ozaman hissediyorum neden diye soracak olursanız protegine baslamdan önce 1 senedir yapyıordum.fakat aldıktan soramıdır bilinmez hic hamlamıyorum hic arı olmuyor..Cok agırda calıstım liflerim zedeledim 3 ayda anca gecti tabi sporu bırakmadım devam ettim agırlıklara ama cok agrıdı hep zamanla gecti cok uzun bir sürec oldu ama hic hamlamıyorum ne yaptıysam...
    * Tad konusuna gelince örnegin 300cl bir bardagınız varsa hemen koyup icerseniz güzel fakat
    bir shakeriniz varsa sürekli kullanıyorsanız o kokuyu koklamayın hayata küsersiniiz ögüre ögüre icersiniz = )
    * Yaglanma derseniz hacim yapıyor 4 ayda geliştim..
    * yaglanma kounususuna gelince türkiyede yasıyoruz evde ne cıkarsa onu yiyoruz sana özel ayriyetten bir liste ek ücret gerekmektedir ve hayatını nerdeyse komple degistirmek demektir cok kolay ve cok basit geliyor fakat 1 ay doktor tavsiyesinde denedinizde anlarsınız

* Bu arada gaspari-myofusion-elite-serisi aldım ama bazende düsünmüyor degilim acaba baska güncel bir proteginmi alsaydım acaba diye sormuyorda degilim..

ADANALI1980 bunu beğendi.
  2. maxborn

maxborn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    bende de su ile kullanmama ragmen gaz sorunu yapıyor.bende 1 kutu bitirdim.uygun fiyatlı diye aldım ama tekrar almmıcam..fayda olarak bir artı göremedim..optimum,weider tercihim...

3. _BaNNeD_

_BaNNeD_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Ürünü içerisinde soya proteini bulunmamaktadır.

4. kemalist36

kemalist36 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar diyette kullanılabilirmi bu ürün acil cvp bekliyorum saygılar

5. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Bu ürün gaspari probiotic serisindeki gibi aşırı gaz sorunu yapıyor mu ?

6. The_SamaeL

The_SamaeL Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    soya proteini, değil hidrojenize soya yağı bulundurmaktadır ürün. Sporcu ürünlerinde bulunmaması gereken bir katkı maddesi.

7. ccann_

ccann_ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Ne gibi bi yan etkisi olabilir bu soya yağının

8. Wallchot

Wallchot Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Önerirmisiniz yarın kullanacağım

9. KarakanMc

KarakanMc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Valla ben önermem bida Gaspariye girmicem vucutda asırı derece So topluyor Su tutuyor hatlar cok cok belli olmuyor
    bu ürünle birlikte iyi bir amino asit kullandım ama bidaha bu markaya girmicem gidip en kaliteli bol vitamin mieralli amino asit almak daha karlı
    yogun bir sekilde Spor yapıp bitti ürün bittikten 5-5 -6 ay gibi bir sürede spora devam ettim fakat bu süre zarfında kollarım ve göüsüm indi sustutma gitti hatlar cıktı ama yarım beden inceldim siskinlik olsa gerek kas kaybımı bilemedim ama o zaman kollarımı cok sıkan tshörtler
    simdi biraz bol oluyor
    göüsüm yarı yarıya indi
    ürün cok su depoluyor terletme beim vucudumda daha zorlastı
    haftada 3 ile 4 gün gidiyordum genellike 3 oluyordu
    idman 2.5 - 3 saat tamamlıyorum anca etki yapıyor

kücüklügümden belli spor yaptıgım icin vucudum alışık terlemekte cok zorlanıyorum
    1-2 saat antremanlarda altın vurusu tabir edilen güc ve dayanlıllılık gibi idmanlarda yaptım fakat eve geldigimde hic agrı veya kasılma olmuyordu..
    + larını söyleyim daha fazla agırlık kaldırırsın bir süre sonra düzenli ve doru çalısırsan

1.66 boyum
    60 kliyom
    bencpress 65 kg basıyordum o zaman
    simdi 35 basıyorum set olarak
    suan hic bisi kullanmadan tabi ama yarı yarıya azalttım malesef antremanlarımı

10. A la menth

A la menth Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Konya
    Etki olarak güzel sonuç verdi bende normalde tad olarak değerlendirmem hiç bi supplementi yani umrumda olmaz tadı lor,yumurta,yulaf ezmesi bal muz sürahi blendırda çekip yudum yudum içen adamım koku tat etkilemez beni ama nefis de yahu bu ürün buna devam ben inş

Sayfayı Paylaş