Gaspari MyoFusion Elite Series

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Can Özdemir tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Can Özdemir

Can Özdemir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba iyi günler.
    Benim bir sorum olacak yardım edip cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.
    Başlıkta da belirttiğim gibi gasparinin myofusion elite serisinden çilekli olanını aldım. bundan önce iki kutu nitro tech bitirdim tabi ki nitro tech den gasparine düşmek kötü ama öğrenciyiz malum her şeye zam geldiği gibi bunlara da zam gelmiş 150 tlye aldığım nitro tech 190 olmuş neyse konu bu değil ben kilo almak istemediğim için zaten farklı bi ürün alıcaktım. sizce kilo almamak için gasparin nasıl bir ürün etkisi gözle görülebilir mi ? sadece tozla beslenenlerden değilim tabi ki tozu da içerim günde 15 tane yumurta da yerim ama tozların gözle görülebilir etkisini hepimiz biliyoruz sonuçta. kullanan veya gözüyle görmüş olan var mıdır bu gasparinin etkisini ? ayrıca kilo aldırır mı ? teşekkür ederim şimdiden. bu arada tadı müthiş :D

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Bence günde 15 yumurta yeme tamam kolestrol o kadar zararlı bişi değil ama canına yazık. Zaten supplement adı üstünde ek besin normal besin yerini asla ve asla tutmaz tutamaz.

Kilo almakdan amacın kas almaksa gram olarak kas alman öle kolay değil ayda 1 kilo kas alırım yalandır :)

Genelde zayıf olup kılo alamayan arkadaşlar gainer ürünlerine yöneliyor ancak onların içeriklerini okuduğumuzda da çoğu neredeyse şekerli su yanı ben yerinde olsam vücut şekline göre çok güzel bir doğal beslenme yapardım ilk etapta whey amino ve cok olsun dersen creatine eklerdin sornası zamanla olur zaten

3. Can Özdemir

Can Özdemir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    kardeşim cevabın için teşekkür ederim ama benim sorum bu değildi. benim kilom 85 boyum 1.84 vücudum gayet fit yani kilomdan memnunum yağ oranım da az sadece sormak istediğim protein tozları ister istemez kilo aldırıyor malum ama ben olabildiğince az almak istiyorum ve gasparinin bu tozu bunun için ideal bir toz mudur bunu merak ediyorum. çünkü nisan geliyor malum karın çalışmak gerekiyor o yüzden yağlanmak istemiyorum az da olsa..

Sayfayı Paylaş