Garanti Bankası 34TL hesap işletim ücreti kesmiş ne yapmalıyız?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve boxer tarafından 13 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Evet arkadaşlar hesabımda 50 TL vardı bunun önce 11TL sini daha sonrada 23 TL sini kesmişler hesap işletim ücreti olarak geçiyor hesabı kapatacağım ve Kuveyt Türk,Bank Asya,Türkiye Finans bankalarından birini seçeceğim bu bankalar herhangi bir ücret talep etmiyormuş biraz araştırınca Bank Asya tercih edilebilir geldi bana.

2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    hasabın a maaş yatıyorsa para kesmemeleri gerekir yatmıyosa mutlak keserler kesmiyoruz deselerde mutlaka bi ayar çekip alıyolar parayı eyer kartı iyi kullanıyosan ara kız biraz tiribe gir
    azarla belki kaldırırlar kendi ellerinde aslında

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Eğer öğrenciysen filan işbankasının işte üniversteli gibi bir kartı olması gerekiyordu onda kesmiyorlar. Yani öğrenci kartlarında kesmiyorlar diye biliyorum ama onun dışında ki hesaplarda kesiyorlar

4. defance04

defance04 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    tüketici haklarına başvurmalısın. böyle çoğu kişi o paralarını geri alıyorlar. iş bankası işine gelince öğrenciysen(üniversite) öğrenci hesabı açarsın ve ne hesap açarken ne de hesap işletim ücreti adı altında para kesmezler.

5. kazbek

kazbek Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Kaymakamlıklarda tüketici hakem heyetleri var. İlçenizdeki kaymakamlığa giderseniz size yardımcı olacaklardır.

6. dumur

dumur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bank Asya her 3 ayda bir 5 ytl işletim ücreti kesiyor. Kuveyt Türk kesmiyor. İşletim ücretini tüketici hakem heyetine başvurarak geri alabilirsin ama şunu göze almalısın bankalar bazen zorluk çıkarıyor vermiyor tüketici hakem heyeti mahkeme kararyla bu ücreti geri alıyor daha sonra banka itiraz ediyor ve büyük ihtimallede kazanıyor 30 ytl geri alacam derken 700 ytl mahkeme masarafı ödeyebilirsin söylemiş olayım :) ben vermiştim sonra internette araştırma yaptım birçok kişi almış parasını fakat bunun yanında birçok kişide 700 ytl mahkeme ücreti ödemek zorunda kalmış bende ağrısız başımı ağrıtmak istemeyip şikayetimi geri aldım ve Kuveyt türkten hesap açtım :)

Sayfayı Paylaş