galiba spor hayatım bitiyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve goldtrapper58 tarafından 5 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Diger arkadaslara katiliyorum. Bu sana bir "ders" olsun. Olsa napardin? Ya bir dahakinde olursa ?
    Dikkatli ol.

2. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    vallaha neyapacagımı inan bende bilemıyorum ama cok saglıklıymısım dozları dusurursunuz demişsiniz ama ben aynı sekılde devam edecegım dıyorumya arkadaslar bişeyi yapıyosan ya iyi yap yada yapma benim korkularımdan biride sporu bırakabilirdim dusunmek bıle bana kotu geliyor neyse kurde 3,5 hafta kaldı zaten kısada bi hacim kürü yok yok ben akıllanmam heralde kanımızda sivaslılık var napım gardas :D

3. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    seni böyle neşeli görmek mutlu etti inan. Kötü bir şeyler çıkmadığına ve söylediğin tabir gibi :) sağlıklı olmana sevindim. ama ben arkadaşlarımızın dediklerini bir kere daha düşün diyeceğim sen de küre az kaldı diyeceksin :lol: onun için bir şey demiyeyim :lol:
    yolun açık olsun.

4. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş geçmiş olsun inşallah hep katır gibi olursun :)

Kardeş kelimesi yasak forum kurallarını okuyunuz (flexor)

5. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Geçmiş olsun... ;)

Özendirici gözükmeyeyim ama kullandığın ilaçlardan böbrekler için korkma.He kolestrol veya tansiyon gibi sorunların ciddi olsaydı bunun tek sorumlusu kullandığın ilaçlar olurdu ama şu an kullandıklarının böbreklerle alakası yok. ;)

Kürüne başlamışsın devam et bitir.Ondan sonrada artık kür yaparmısın yapmazsını o sana kalmış.Yapıcaksanda hafif yaparsın.Az ama Öz olsun ;)

Sitede ilk yazdığın kürü görünce içimden yuh demiştim :D ...Yanlış anlama senin iyiliğin için...Ama Allah'tan kubys ve Andre gibi sağduyulu,ilgili ve bilgili üyelerimiz varda seni bu küründen vazgeçirtip daha hafifini yapmanı sağladılar.

Bak mesela ben primo kürümü yaparken arada bir vücudumda ağrı hissederdim.İlaç kullandığım için o anki psikolojiyle o ağrının kötü bir alamet olduğunu,vücudumda kötü bir hasar çıkacağını düşünürdüm.Ama inanırmısın şu an ilaçlarla yakından uzaktan alakam olmadığı halde arasıra sırtım,oram,buram ağrıyor.İşte soğuk almaktan,ters bir hareket yapmaktan falan işte :) ...Sen gönlünü rahat tut...Bundan sonra eğer kür yapıcaksanda hafif yap ;)

6. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    herkese tekrar tekrar tsk ederim bugun 50 mglık ıkı pripionatı bırlestırıp vuruldum 100mglık kalmamıs herkes kurde yarısmalara hazırlanıyomus bıraz sancı yaptı ama suan ıyıyım vurulalı 1 saat olmadıgı daha :D

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ya konuyu dertleşmeye çevirin yada steroitler bölümüne taşıyalım..

8. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Diez katılıyorum

sporu bırakma muhabbetinden steroit muhabbetine dönmüş

konuya dönelim

9. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bende suan streoıdle ılgılı derdimi paylasıyorum sonucta buda bir dert burasıda derttlesme derdin içerigi var diye belirtilmemiş eger streoıdle derdin varsa yazma dersenız yazmayız zaten

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Forumda steroidlerin konuşulması için ayrı bir bölüm mevcut zaten..üyelerin geneline hitap eden bir ortamda steroid kürlerine ve detaylarına girmeyin..

11. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ben burada bu nasılmıs bu ılac iyimiymiş veya bana streoıd kuru yazarmısınız demıyorum sadece basıma gelenı soyluyorum her bölüm butun uyelere hıtap edıyor neyse artık bu topiğe yazmıyacagım bişey suan bana karsı konusulan usluptan rahatsızım zaten

12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Şu an bu konularda (steroit ) neler ve ne kadar biliyorsunuz hatta devletimizin bu konulardaki hassasiyet boyutu hangi aşamadadır ne kadarını biliyorsunuz bilmiyorum ama kişiler burada görevini yapıyor. dün sizi takdir eden bugun uyarı veriyorsa yarın yine takdir edecektir lütfen uzatmayıp konumuza dönelim. eğer yanlış görmeseydik zaten mudahale etmezdik konular tüm üyelere açıktır fakat konunun nerede konuşulduğu çok önemlidir. belki senin için her yer aynı ama çeşitli misyonların takibinde olarak bu konular üstünde titizlikle durup gereken ne ise yapılır..

gereken ne ise yapıldığı için bugun forum buradadı

küçük bir örnek sana yeterli olacaktır

Diyelim egzersizler bölümünde steroitten bahsediyorsun federasyondan bir yetkilide önümüzdeki ankara ant eğitiminde sitemizden hareketler kısmında örnekler vermek istedi ve o bölümü açtı fakat antreman yerine steroit muhabbeti geçiyor.....

Lütfen duyarlı olalım koca forumda steroite karşı sadece yönetim yetersiz kalır mademki hepimizin forumu sizde duyarlı olun

sanırım yeterlidir

13. bluedream__tt

bluedream__tt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Geçmiş olsun inş hayırlı bir sonuç çıkar çok geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş