Galiba motivasyona ihtiyacım var...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve kenan3507 tarafından 10 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kenan3507

kenan3507 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba bodyforum ailesi.. Yaşım 22 bu yaşıma kadar ara ara spor geçmişim oldu ama hiç bir zaman düzenli uzun vadeli spor yapamadım hep bi motivasyon eksikliğim oldu.. Bi aralar box salonunda başlamıştım ordada hocam salonu kapattı öyle ayrıldım.. O gün anladım ki ben evde yada dışarıda spor yapınca olmuyor illa bi salon bi kalabalık gerekiyor motivasyon için :) Bu sene besyoya hazırlanıyorum o yüzden bi gazla bir fitness center'a üye oldum.. Sizden istediğim vücut şeklim hakkında yorum yapmanız yani bu spora ne kadar yatkınım fiziki özelliklerim bana destekmi olur yoksa köstekmi nacizane yorumlarınızı bekliyorum gerçekten çok ihtiyacım var şu senin için + şu senin için - olur demenize :)
    Boy:1.70
    Kilo:78

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. Falldown

Falldown Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    kardeş ben 3 aydır yapıyorum ama yine de seni es geçmiyim kendi çapımdan sana yorumumu yapıyım;
    Bence oluru var bi vücudun var önceden spor yapmış olduğun da belli sadece sanırsam kilo sorunu var eğer üzerine düşersen önünde hiçbir engel yok

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. kenan3507

kenan3507 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yorumun için çok teşekkür ederim.. Ben besyoya hazırlandığım için ağırlık çalışmayı bir süre bıraktım sadece cardio yapıyorum 1-2 ay daha böyle sürücek galiba ve 22 günde 3 kilo verdim inşallah 2. ay daha verimli olucak..

4. Falldown

Falldown Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    inşallah kardeşim başarılar dilerim sana

Sayfayı Paylaş