Galatasaray-Fenerbahce

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve saydam tarafından 27 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bu derbiyi kazanan sampiyonlukta buyuk avantaj yakalayacakti ve gs bunu basardi.

Gs bugun cok guzel oynadi ve bizde cok kotu oynadik,hakem cok temiz bir mac yonetti,bir fb li olarak gs yi kutluyorum,avantaj artik onlarda.

Ferhat AYDIN, diez, Despo ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    bu yıl avrupada dillere destan adımlar atan fenerden bu beklenilmezdi

centilmenlik kazandı bu yılda şampiyonuz :)

Despo bunu beğendi.
  3. snickers

snickers Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Fenerbahçe bu akşam şampiyonluğa oynayan takım görüntüsünden çok uzaktaydı. Galatasaray bizden daha iyi oynadı, haketti, kazandı. Bu arada Mal donado kafayı yedirtti. Bi insan 1-0 yenikken son dakikalarda niye hala geriye dönmeye çalışır! Top benden çıksın ben kaptırmayayımda ne olursa olsun der gibi oynadı gerçi oyun tarzı böyle. Kezman bu maçta patlama yapacak diye düşünüyordum ama o da beklenileni veremedi. Neyse ya geçmiş olsun tüm taraftarlarımıza..

Despo bunu beğendi.
  4. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    MAL-donado chelsea maçından sonra bu maçta da fenerbahçe'yi yaktı.

takım olarak rezalettik.KEZMAN KALSIN,alex ve deivid gitsin.futboldan anlayan birisi olarak bu kadarını söylüyorum...

galatasaray daha hırslı oynadı.HAK ETTİLER.herşeye rağmen,kaleci volkan'ın şapşallığı olmasaydı maç 0-0 bitecekti.

tebrikler...

5. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Zevksiz bir macti aslina bakarsaniz. GS fena oynamadi ama orta kalite bir takim goruntusunden de oteye gidemedi. Volkan saolsun bizim cocuklarin yapamadigini yapti. Ben, Edu atar diye tahmin ediyordum olmadi, en azindan katkisi var. FB'de de maalesef hic bir numara yoktu. Maldonado'nun top ayagina geldikce sevindim. Bir insan bu kadar senede 5 metreden uzaga pas vermeyi ogrenemez mi? Sahada saskin ordek gibi dolandi. Bizimkilere indirdigi toplar da cabasi. Sizin takima saglam bir Appiah (olmadi formda bir Deniz) kesin lazim. Alex beni yine hayal kirikligina ugratti. Taraftarligin otesinde futbolun seyir zevki acisindan ondan bir seyler bekliyordum ama maalesef butun mac yatti. Cikip da bana tekme attilar falan diyebilecegini de sanmiyorum. Bu kadar onemli bir macta bu kadar isteksiz oynayan FB li futbolculari anlamak mumkun degil. Sanki Kasimpasa ile oynuyorlar da Kasimpasa one gecmis, biz nasilsa bu maci aliriz havasinda takildilar. Tuhaf macti, kazandik ama icim rahat degil. Sivas maci cok heyecanli olacak.
    Biraz da bizimkilileri elestiriyim. Defans yine guven verdi, Aykut hic siritmiyor. Deli Orkundan sonra ilac oldu kaleye. Yalniz bizim takimda bir tane hizli oyuncu yok. Hic bir kontrayi pozisyona ceviremedik. Arda yavas, 60 dakika zor duruyor ayakta. Baris desen bal yapmayan ari. Ayhan'dan zaten gecmis artik. Nonda sahada dolandi durdu. Umit Karan'a da koca macta bir iki top geliyor, o da poziyonlari artistik vurucam diye harciyor. Sabriyi umarim Fiorentinali yoneticiler begenip es kaza alirlar da kurtuluruz. O da Barisin bir gomlek iyisi.

Benim umidim onumuzdeki seneki GS'da. Gercekten bu sene sakatliklar belimizi buktu. Bu takima sag bek ugur, ortaya linderoth ve iyi bir lincoln, sag aciga aydin girerse, bir de iyi bir forvet alinirsa o zaman avrupa kupalarinda bir iddamiz olabilir. Yoksa sampiyonlar ligine katilip rezil olmak var isin ucunda.

Her ne kadar Sivas'in basarisi guzel olsa da Sampiyonlar ligindeki iki hakkimizdan birini mutlaka ve mutlaka FB'nin almasi lazim basarilarindaki devamliligi gosterebilmesi icin. Gonlum bizim sampiyonlugumuzdan FB'nin ikinciliginden yana.

6. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Futbol ile oyalıyorlar şu ülkeyi resmen,
    Kezman gitsin alex cıksın falanca gelsin,
    Dün GS yendi gene heryer savaç alanı,
    Futbol mu savaş mı belli değil ,
    Onca sorun var ken,
    Sokaklarda gördüğüm genç insanların ,
    Kafayı futbola takmaları bu ugurda kavga dövüş gürültü patırtı çıkarmaları gerçekten acı,
    Sözde Derbilerden nefret ediyorum

7. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    m.demirkol ve rıdvan ın yorumlarını okumanızı öneririm..maçı gayet iyi özetlemişler..ikisi de futbolun taktiksel tarafını gayet iyi yorumluyorlar..
    nedir zaten bu futbolu 30 yıl önce oynamış eski tüfeklerden çektiğimiz..bildiğimiz klişe laflardan başka söyledikleri bir şey yok..(bkz. turgay şeren ziya şengül vs.)

8. DİGİMAX

DİGİMAX Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İNTERNET CAFE
    Yer:
    SAMSUN
    daha çok isteyen kazanır demiştim öyle de oldu..

9. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    FenerBahceye yazıklar olsun,mahalle maçından farksız oynadılar,canımı sıkan galatasarayın kazanması değil,fenerbahcenin elinde bulundurduğu futbolculara rağmen bu kadar vasat bir futbol sergilemesidir..

Futbol ne yazıkki parayla oynanmıyor...

Tebrikler Galatasaray, sende Fenerbahcede bunu haketti....

10. sezo

sezo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    izmir
    Fenerbahce son 1 yılın en kötü futbolunu oynadı..böyle de olunca bu skor kaçınılmazdı..her ne kadar koyu Fb li olsamda..dünkü maçı sonuna kadar Gs haketti yani..

11. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    arkadaslar bence fenerbahce cok kotu oynamadı galatasaray cok iyi oynadıgı ıcın kotu oynadı gibi oldu :D:D:D işin şakası bi yana cok da kaliteli bir futbol yoktu gercektende ve fenerbahce bana oldukca isteksiz geldi cunku mac genelde tek yarı sahada oynandı diyebiliriz
    ama avantaj bizde bakalım bence fenerbahçe gençlerbirliginede yenilecek :D fakat sunuda itiraf edeyim sivas da beni az kokutmuyor degil

12. _Çapkın.olguN_

_Çapkın.olguN_ Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Ben galatasaraylıyım..
    Ama sevinmedim..

Sivas Gs yi yener..Fenerde şampiyon olur düşüncesine hala sahipim..

13. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    fener cimbom daha çok şampiyon olurlar da keşke sivas bu sene şampiyon olabilse..(son durumu bilmiyorum belkide ihtimal kalmadı)

ulasmen bunu beğendi.
  14. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    sivas 2 maçını kazanıp fener 2 maçta 1 puan bile kaybetse şampiyon sivas

15. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    gs maçını 3 farklı kazanması gerekir

16. hakonek

hakonek Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    gs macını 10 farklı kazansada 3 takımın puan esitligi durumunda sivas 3. oluyor.. eger 3 takım aynı puanda olursa 3 takımın aralarında oynadıkları maclarda aldıkları puanlara bakılıyor yani sanki 3 lü ufak bir lig varmıs gibi bi prosedur uygulanıyor sivas fb ve gs ile oynadıgı hicbir macı kazanamadı su ana kadar. fb 3 mac (sivas-sivas-gs) gs 2 mac (sivas-fb) kazandı yani sivas bu macı 10 farkla alsa bile sadece 1 mac kazanmıs yani 3 lü ligde 3 puanla en sonda kalmıs oluyor. sivasın cok zor da olsa sampiyon olma sansı var bunun icin gs i yenmeli ve 2 takımda bunun dısında puan kaybetmelerini beklemeli.

17. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    diez haklı bende bu senenin basında soyledigim laf aynen buydu bu yıl keske sivas sampiyon olsa cunku sıkıldım 3 buyuklerde bakın premier lige adam 2.ligden ust lige cıkıo sonra bide sampiyon oluyo her yıl gs fb bjk ren k gelsin lige

18. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bu maçta çok büyük arada kaldım aslen sivaslıyım ve fanatik gs liyim bir yandan sivas kazansın diğer yandan gs kazansın diyordum sonuca mutluyum ama sivas sporun gayreti taktire şayan ilk 3 görmek dileğimdir

19. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA

Fanatik fb'liyim fakat Sivasın şampiyon olmasını çok fazla istiyordum..

Ayrıca bende sivaslıyım Flexor,Sivasta doğup büyümesemde köken orada (Gemerek) te Geçen yaz oradaydım, 1 hafta kadar kaldım hayatım boyunca ilk defa bu kadar fazla kaldım ve farklı bir duyguyu yaşadım, ne bilim işte insan duygusallaşıyor çok güzel bir duygu....

Fakat Adanada doğup büyüdüğüm için Adana'nın kültürüne yaşayış biçimine alıştığım için,Şahsen ben Adanalı olarak görüyorum kendimi, kökeni sorarsanız Sivas..

Sivas'ın son maçını alacağına inanıyorum, bu durumda Fener şapiyonlar liginde Sivasta Uefada olacak, Yani Çifte gurur yaşayacağımthums:

Son düzenleme: 6 Mayıs 2008

Sayfayı Paylaş