Galatasaray'ın ŞL Çeyrek Finalde kimle eşleşmesini istersiniz? Neden?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TheKing tarafından 13 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Arkadaslar turu gecti galatasaray simdi rakipleri ciddi manada cok tehlikeli ekipler lakin ben kesinlikle barcelona yi istiyorum gelsin bi messiye sovelim, yorumcular messiye dikkat edin desin guzel olur hem reklam hemde tecrube anlaminda
    siz kimi isterdiniz

muhtemel rakipler

real madrid
    barcelona
    porto
    juventus
    PSG
    bayern munih

2. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    PSG bayern ya da juventus çıkarsa süper olur bence. Diğerleri gözümü korkutuyor.

3. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Aynen dediğin gibi bir Barcelona veya bir Real madrid eşleşmesi işi dahada heycana katabilir fakat şöyle bir durum var %80 elenme ihtimali. Fakat Psg,porto eşleşirse bu yolda devam etmek için %50 şansı olabilir bence daha erken madrid ,barça için :)

4. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
  5. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    porto tabikide :)

6. Sercyy

Sercyy Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    barca bayern real dortmund çıkarsa 2 maçta da 3-5 gol yeriz,juve fazla atmaz ama elenmez portoyu ve psg yi de zorlarız ama eleyemeyiz diye düşünüyorm

speedtouch bunu beğendi.
  7. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

katılıyorum real,barca,dortmunt,munich bu takımlar 4-5 golden aşşağı bırakmazlar, juventus oyun anlayışından ötürü 2-0 , 1-0 gibi skorlarla eler,psg'yi herkez çok hafife alıyor ama tecrübeli valencia'yı ağlatarak elediler, ayrıca kağıt üzerinde bakarsak psg favorilerden çok tehlikeli süratli oyuncuları var adamların stoperi thiago silva bile burak yılmazdan daha süratli bir oyuncu, bu da galatasarayın en büyük silahı olan ara topların fazla iş görmeyeceği anlamına geliyor ayrıca unutmayalım ki bu takımın teknik direktörü savunma üstadı carlo ancelotti, gerie porto kalıyor,geçen sene hariç her sene gruplardan çıkan bir takım, kadroları kağıt üzerinde yine galatasaraydan daha iyi ama en azından marka değeri olarak bakınca galatasaraya daha yakın bir takım...galatasarayın en büyük sıkıntısı genel olarak yavaş bir takım olması, özellikle şampiyonlar liginde hızlı oyuncular şart, drogba fizik olarak çok kötü seviyede, geçen sezonla kıyaslayınca arada uçurum var, dün 40 dk takım 10 kişi oynadı drogba yüzünden, fatih hoca drogbayı oyunda tuttu, ilerde top tutup oyunu sağutsun diye ama adam fizik olarak berbat durumda, çok fazla ısrar etmenin anlamı olmaz...
    sağ kanada mutlaka hızlı bir oyuncu alması lazım galatasarayın, shalke'deki farfan tarzından bir oyuncu, amrabat'ı daha fazla değerlendirmeli fatih hoca...
    sonuç olarak tebrik etmek lazım büyük iş başardı galatasaray, umarım kurrada porto çıkar ve şansları devam eder ama zaten galatasaray camiasının hedefi gruptan çıkmaktı sezon başında ve bunu fazlasıyla başardılar...

F35 bunu beğendi.
  8. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle helal olsun. Akşam çok mutlu ettiler bizi.

Ben Porto veya Juve diyorum. PSG ve Dortmund çok tehlikeli. İspanyollar ve Bayern'in zaten adı bile yetiyor :)

9. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Messi'yi Türkiye'de görmek iyi olur.Gönlüm kazanmalarından yana ama çeyrek finali geçebileceklerini sanmıyorum.Ben iyi bir futbol izlemek istiyorum.

10. DeliMavi

DeliMavi Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Her kim çıkarsa çıksın Tükiye'de Play-Off tarzında bi maç seyretmek istiyorum ben. Tribünlerde kavgasız küfürlü pankartsız maç istiyoruz ve Tüm Türk Halkı'nın Galatasaray'ı destekleyerek Milli Birlik ve Beraberliğimizi hiç olmazsa bu alanda göstermemizi diliyorum

11. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Aslanlar inandı ve kazandı tebrikler hepsine ..

Bende porto çıksın istiyorum en azında elememizin şansı daha yüksek ve yarı final görelim :)

12. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle Galatasaray ı tebrik ederim..
    Ancak şunu da söylemek lazım Gs'ın bu defans anlayışı ile çeyrek finalde işi çok zor.
    Kadro yapısı gereği baskı yapan takımların kendi orta sahasına yerleşmesine izin veriyor ve defans ta kademe anlayışının yerleşememesi nedeniyle çok fazla gol poziyonu veriyor.Bireysel hatalar da cabası.

Artık bu aşamadan sonra söylediğim anlamda toparlanma olmazsa büyük hezimetler yaşanabilir.

Gs ın tek artı yönü hücum gücünün yüksek olması ve gol pozisyonu bulmakta çok fazla zorlanmaması.

Açıkcası bundan sonrası için umutlu değilim...

speedtouch bunu beğendi.
  13. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Psg dişimize göre. Dişimize göre derken çok güçlü kadroları ama iyi oyun oynamıyorlar bu sene Psg'yi izleyen varsa bilmiyorum. İbrahimovic kurtraıyor sürekli takımı. Ama İbra'da cezalı Psg müthiş kura olur. Bayern- Barca- Real haşat eder bi galatasaraylı olarak net diyorum. Hani 5-6 falan yemeyiz belki ama 3-4 gibi atarlar artı oyun olarak ezerler. Juventus Chelsea'ye 3-0 yendi Chelsea böyle yenilmedi galiba bu sene artı Shakthar'ı deplasmanda yendiler. Shakthar'ı evinde yenmek zordur aşırı. İzleyenlerin yalancısıyım tamamen ama final görür diyorlar Juve için. Pirlo- Marchisio- Vidal orta sahasından top alınmıyormuş pek Pirlo zaten futbol tanrısı gibi bişey benim gözümdeduh En uygun Psg- Porto şu aşamada Porto'yu da izleyenler yorumlayabilir çok fikrim yok açıkçası, ama Psg ile kafa kafaya gideriz net takım olamadılar çünkü bu sene en azından. Seneye coşabilirler.

14. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    dünkü ilk yarıdaki anlayışla rakip orta sahaya yerleştirilmeyebilir.gördüğünüz gibi sneijder bile kaç kere top kesti,1 saniye durmadı.bu anlayışla bir şeyler yapılabilir anca.yani fatih hocanın esas mantalitesiyle.

porto,juventus yada psg cıkarsa öpüp başımıza koyalım.

Son düzenleme: 13 Mart 2013
  15. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    gönlümden porto geçiyor fakat grup kuralarındada 2.tur kuralarındada gs çok şanslıydı bence 3. kez şans yüzümüze gülmeyecek.

16. serpico

serpico Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Umarım juve olur psg olmaz herkes göz ardı ediyor ancak bize en ters rakip psg

17. D.Y

D.Y Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    73
    Herkes portoyu gecmis gibi dusunup porto demis ama suan malaga 2-0 onde porto atamaz isede son 8 e kaliyorlar son 10 dk :).Bence malaga portodan daha iyi bir kura olur cunku portonun hucum yonu bizim savunmaya gore biraz hizli kaliyor.Hayirlisi olsun diyelim barcelona veya reali cekersekde artik hayirlisi diyelim futbol bu mac oynanmadan kazanilmiyor hem galatasarayda hic kucumsenecek takim degil bu sene özellikle hucum yönu inanilmaz kuvvetlendi defansda orta saha kosunca pek bir problem olmuyor.Tek diledigim sey drogbanin ceyrek finale kadar fizik durumunun biraz daha iyi olursa pres yapabilir defansi daha cok yipratan bir drogbada ya atar ya attirir..

speedtouch bunu beğendi.
  18. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    yaktın beni porto yatırdın kuponu, gitti bcaa paraları...

bu arada şu an itibari ile arsenal munich deplasmanında 2-0 önde...

ahahha porto diye bir takım yok artık şampiyonlar liginde bu sezon :)

bu arada munich ecel terleri döktü ama garibim arsenal 3.golü atamadı malesef kadroları inanılmaz yetersiz arsene wenger ısrarla 15-16 yaşındaki çocuklarla oynuyor, turu hakeden taraf arsenaldi ama olmadı...

Son düzenleme: 13 Mart 2013
  19. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Ewet demekki mac oynanmadan kazanılmıyor..
    Arsenal az daha bayerni muniche gömüyordu...

Speed ben bu arada iki macıda tutturdum ama oynamadım ne yazıkki...:)

Portoda bi cacık yokmuş gol pozisyonuna giremediler nerdeyse...

20. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    porto demiştim ama şimdi de inş. malaga diyorum :D

Sayfayı Paylaş