Gakic ve baş ağrısı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lensenn24 tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. lensenn24
    Offline

    lensenn24 Üye

    Katılım:
    12 Ocak 2008
    Mesajlar:
    8
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar gakic adlı performans arttırıcıyı kullanmaya başladıktan sonra antrenman esnasında ensemin tam üstünden şiddetli baş ağrıları oluşuyo.Nedeni hakkında bilginiz var mı acaba.Teşekkürler.
     
  2. cagkanyuksel
    Offline

    cagkanyuksel Üye

    Katılım:
    6 Kasım 2007
    Mesajlar:
    206
    Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    ben kullandım ama hiç böyle bir etkisi olmadı bende gakic ten olduguna eminmisin?
     
    lensenn24 bunu beğendi.
  3. lensenn24
    Offline

    lensenn24 Üye

    Katılım:
    12 Ocak 2008
    Mesajlar:
    8
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gakic ten önce böle bir sorunum yoktu.Ağrıdan sonra kullanmayı bıraktım şimdi çok azaldı uyarı şeklinde çok hafif oluyo.Zamanla geçecek sanırım.Ben nedenini merak ediyorum.Burdan bir sonuç çıkaramazsam doktora başvuracam.Teşekkürler.
     
  4. nitrik oksit
    Offline

    nitrik oksit Yeni Üye

    Katılım:
    21 Kasım 2008
    Mesajlar:
    99
    Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Muhtemelen tansiyonun yükselmiştir gakic çok güvenilir bir ürün değil bence bende'de kalp ağrısı ve çarpıntı yapmıştı
     
  5. cagkanyuksel
    Offline

    cagkanyuksel Üye

    Katılım:
    6 Kasım 2007
    Mesajlar:
    206
    Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    ben 12 tane alıyordum idman öncesi bana hiçbir yan etkisi olmadı bence doktora gitmen en iyisi geçmezse
     
  6. berg
    Offline

    berg Üye

    Katılım:
    31 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    50
    Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0


    "Yohimbine" dendir bence ,bende içinde bu madde olan bir ürün kullanmıştım başım bir hafta ağrıdı.
     
  7. lensenn24
    Offline

    lensenn24 Üye

    Katılım:
    12 Ocak 2008
    Mesajlar:
    8
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler.Peki creatin in içinde de yahimbine maddesinden var mı?
     
  8. berg
    Offline

    berg Üye

    Katılım:
    31 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    50
    Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0

    ben daha hic görmedim ama ne marka sizin kullandınız creatin?
     

Sayfayı Paylaş