GainMax kilo almak ve vücud geliştirmek için yardım..!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SouL61 tarafından 28 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    cümleten selamın aleyküm ;

soruma başlamadan kendimi kısaca tanıtayım ..

kilo:57
    boy:1.86
    başlangıç ; 1 ay spor salonuna gittim geri amotör olarak 1 aydır evde çalışıyorm dağınık olarak..

sorum : yaşım tam gençlik yaşı ve kanımız kaynıyor herkez bu yaşların önemni bilir güzel gözükmek dikkat çekmek ister.. beni herşeyden önce zayıf olmam yıkıyor.. yesemde yemesemde kilom hep aynı kalıyor.. ben uzn zaman önce gainmaxi görmüştüm. uzun süredir takip ediyorm. sizce bu ürünü kullansam vücud gelişmemde ve kilo almamda bir artış olur mu .. amatörce aksamları 15 dk çalışıyorm yaptıgım harketler;

3x20 şınav
    20x15x15 ayakta kaldırıyrm 15 lbs dumbell
    20x15x15 15lbs dumbell sırt üstü yatarak bench press gibi basıyorm tam ismini bilmiyrm.
    3x20 mekik çekiyorm..

set arası mola'yı 1 dk yı geçirmemeye dikkat ediyorm.. sizce hangi hareketleri eklemeliyim ve özel olarak ne yemeliyim.. özellikle gainmax hakkında bilgi istiyorm googleye gainmax yzdk mı gelior ordan içeriğine bakıp yardımcı olrsanız sevinirim. safra kesem tembel oldugu için karbonhidrad kullanamıyrm bu ürün %100 bitkisel oldugu için dikkatimi çekti..

yediğim öğünler alay etmeyin ama açıklayayım :) ;

sabahları kalktığımda hastalıktan dolayı midem bulanıyor birşey yiyemiyorm.

bir kase şehriye çorbası içiyorm ekmeksiz o kdr..

okula gidip 2.dersin tenefüsü 1sucuklu büyük tost ile 1 ayran içiyorm..

öğlede yemek yiyorm patatesli etli köfteli yada 100 gram et veya tavuk dürüm.

eğer stajdaysam 1 porsiyon kadayıf tatlısı

akşam yersem 2 hamburger veya evde 1 tbak plav 1 tbk yanında ne yemek varsa ondan..

özellikle ekmek yemeyi sevmiyorm canım cekmior.. akşamları normalde 1 büyük bardak süte bal ve cici bebe katıp içiyordm 1 ay aralıksız içtim faydasını gördüğümü düşünmeyerek bıraktım sizce durmadan içmelimiyim

tüm günlerim dolu ya işteyim ya okulda ya stajda .. bu konuda yardımlarınızı bekliyormmmm.

Son düzenleme: 28 Ekim 2011
  2. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    hiç kimse yardım edemiyecek mi ??

3. WarPoint

WarPoint Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    bol protein+karbonhidratlı beslenmen lazım günde toplasan 150 gr et yemiyorsun etide geçtim süt iç bari.şehriye çorbası hehehe:D

4. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    şehriye çorbası gibi çorba mı vardır kraldır krall :D:D:D:D

5. WarPoint

WarPoint Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    protein vitamin mineral karbonhidrat deposu xD

6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    ekmek olarak uno markalı çok tahıllı ekmek var 3 gr protein ve 11 gr karbonhidrat 3-4 dilim şeklinde tüketebilirsin 1-2 öğünde ve fast food yiyecekler yiyorsun uzak dur. beslenme programı bul bence düzgün bir tane sabah ve akşam yumurta ye mesela yoğurt süt vb. tüket bol bol tavuk veya balık tüketebilirsin tavuk göğsü al mesela makarna falan daha bir sürü

7. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON

ooo soruyosun sabah akşam ye şişer gerilirsin haa :D :D protein tozu bilmem ne fasa fiso bundan bi kase seni 3 gün götürür hemde made in maçka :D :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:16 ----------

eet haklısın dediğin gibi iyi bir beslenme programı bulmam gerekir..

Sayfayı Paylaş