Gainer yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve magi suyat tarafından 20 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. magi suyat

magi suyat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba ben 17 yaşında 1.86boy 57 kiloyum 6 aydır vg yapıyorum kilo almakta biraz sıkıntı çekiyorum gainer almak istiyorumda fiyat önemli değil en iyi gaineri yazarsaniz kullandiysaniz yararını gördüyseniz yazarsaniz sevinirim ben hardline pro gainer yada weider diye düşünüyorum sizin önerileriniz neler dir

2. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Markaların bence fazla önemi yok piyasada çok fazla çeşit var iyi araştırıp bir tane alıp denemek lazım . bende ilk başladığımda almıştım 2 kutu scitec mass 4500 gr fena değildi bence yağlanma felanda yapmadı zayıf olduğum için olabilir ilk ay 4 kg almıştım sonradan biraz yavaşladı.Şimdi bitti ilerleyen zamanlarda komplex bişi almayı düşünüyorum bence öyle al karbonhidrat+protein veren gainerler var mesela almayı düşündüğüm dymatize super mass var .

magi suyat bunu beğendi.
  3. magi suyat

magi suyat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    karbonhidtrat ve protein karışık almam dahamı doğru olur sizce

4. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Bu konuya tam olarak hakim olmadığımdan bişi demiyeyim yanlış yönlendirmeyeyim mutlaka iyi bilen arkadaşlar vardır . Forumda baya konu var ganinerler hakkında bence araştır 1 tane al dene zaten baya zayıfsın mutlaka kilo alırsın ve sütle tüket :)

5. mordow

mordow Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Valalhi kardeş ucuz dite Scitec mass spariş verdim 2 kutu.Yemin ediyorum 2 çlcek koymama ragmen içemedim bayılcakdım.Bundan önce true mass kullanıyordum arasında koca bi dag kadar fark var.Şeker yogunlugundanmı bilmiyom ama berabat nasıl için sen anlayabilmiş deyilim.

6. ReLax35

ReLax35 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    300 ml süte 50 gram 1 ölçek atınca gayet iyi oluyor :)

7. ct fletcher

ct fletcher Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    daha doğru olur kardeşim.ben hardline progainer i öneriyorum hem karbonhidrat hemde whey proteini içeriği zengin.ayrıca saf halde 2gr kreatin monohidrat bulunuyor.not:BOL BOL SU İÇ.

Sayfayı Paylaş