Gainer ve Kreatin Kullanımı Yardım Lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tostos01 tarafından 19 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tostos01

tostos01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Abilerim, Ablalarım ve Kardeşlerim, yaşım 19 ve spora başladım güzel bir vücudum olsun istiyorum çok sabırlı ve çok azimli birisiyimdir. Bir kaç Sorum Olucak Tecrübelerinizi ve Bilgilerinizi Paylaşırsanız Çok Sevinirim.

Kilo: 51
    Boy: 1,73
    spora başlama zamanı: Bir Yıl Önce 4 ay Spor Yaptım ve sağlık açısından ara vermek zorunda kaldım ( Sivilce Tedavisi Roaccutane Kullandım ) Şimdi ise 1 haftadır tekrar spora başladım ve bu sefer önümde bir engel yok azimle bu vücudu yapacağım.
    Sorularım ise şunlar;
    1- Kilo Almam gerekiyor ve Nasıl Bir Antrenman Yolu İzlemeliyim ?
    2- Herhangi bir Takviye Almalı mıyım ?
    4- Gainer ve Kreatin almam gerekiyormu ? Önerebileceğiniz Markalar Var mı ? ve Ne zaman başlamalıyım ?
    5- Haftada Kaç Gün Spor Yapmalıyım ve Bu Antrenman Süresi Kaç Saat Olmalıdır ?
    6- Beslenmem de Hangi Besinlere Ağırlık Vermem Gerekiyor ? yada Beslenmem Nasıl Olmalı ?

Not: Bunların Dışında Her Türlü Öneri ve Tavsiyeleri Dikkate Alırım.

2. Linea

Linea Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Kreatin almana gerek yok.
    Hardline Progainer ile başlayabilirsin. Ürünün içinde kreatin zaten mevcut.
    Ürün bitince protein tozu + kreatin ile devam edersin. Başka bir şeye gerek yok. Belki vitamin yada balık yağı olabilir.
    Gaineri düzenli ve antreman programına uyarak kullanmazsan yağ olarak vücuduna yer eder.
    Yani başladığın zaman bırakırsan faydası olmaz.

3. tostos01

tostos01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim Önerileriniz için

4. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Çok sabırlı ve çok azimli biriysen, eksiğini söylüyorum ERİNMEMEK.. Sorduğun 6 sorunun da cevabı forumda var. Hiç bir supplemente ihtiyacın yok kimseye kulak asma, önce beslenmeni oturt düzene koy, gainer boş para israfı, hiç gerek yok. Beslenmeni oturtsan zaten kilo alıcaksın, kreatini de şöyle beslenmeni antrenmanını düzene oturttuktan 5-6 ay sonra kullanmaya başlayabilirsin, bak kullanmak zorunda değilsin orası ayrı, illa supplement fanatiğiyim diyorsan, illa alıcam diyorsan ne yapman gerektiğini söyledim sadece.. Gainer boş gereksiz bir para israfı, onu da illa alıcam yapıcam diyorsan, daha ucuz daha sağlıklı ve daha yüksek kalorili bir şey hazırlayabilirsin kendine, at rondonun mixerin içine artık her neyse neye atıcak neyle karıştırıcaksan, yulaf muz süt bal fındık ceviz badem kafana göre at içine çek rondodan ye bitsin gitsin.. İlla yapmana gerek yok bu tarifi ama gainer meraklısıyım diyorsan, gainer yerine daha sağlıklı ucuz ve daha yüksek kalorili bir tarif budur, miktarlarını sen ayarla.. Hiç bir ek besin veya değişik tariflere ihtiyacın yok aslında, beslenmeni oturtsan düzgün beslensen çatır çatır gelişeceksin, tek eksiğin; Forumu hiç okumamışsın, bütün sorularının cevabı forumda var..

Sayfayı Paylaş