Gainer Toz seçimi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve JossiceTR tarafından 12 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. JossiceTR

JossiceTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle merhabalar . İyi akşamlar .

Aklıma takılan bir konuyu sizinle paylaşmak istedim . Elimde AMP WHEYBOLİC 60 toz var . 2 Kilo falan mevcut içinde.
    Spor salonumda ki hocamız bana Kilom az olduğu için gainer ile aynı anda ikisini kullanarak gelişim sağlayabileceğimi söyledi . Boyum 184 kilom 72.
    f1 nitrofull diye bir gainer önerdi bana . Ben Hardline Gainer 5kg almak istediğimi belirttim oda aynı fiyattan f1 full gainer nitrofull 4.5kg'lığı verebileceğini söyledi . Ben o markayı açıkcası hiç duymadım sizden öneri almak istedim başlayalı 1 ay 1 hafta oldu başlangıç kilom 70'di . 1.5 kg kadar hardline gainer vardı elimde onu içtim başladığım 2 hafta boyunca ve hafta başı 1 kilo gibi bir sayıya denk geldi .

Bilip bilmeden de bir şey kullanmak istemiyorum kaş yaparken göz çıkartmayalım .. Yardımlarınızı bekliyorum ve gainer ile AMP wheybolic 60'ı kullanırsam bi sıkıntı olur mu lütfen beni aydınlatın :)

İYİ GECELER ..

2. sağlamirade

sağlamirade Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  3. stinq89

stinq89 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Konya
    Hardline progainer öneririm

4. JossiceTR

JossiceTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Spor geçmişim 2013 ocak ayından başlayıp haziran gibi bitmişti baya bi ara verdim 77 kilo gibi bir şeyde bırakmıştım para durumum yetmediği için . İşte 2014 nisan ayında tekrar spor yapmaya başladım tekrar kilo almak istiyorum . Ama bakalım sanırım erken . İlk spora başladığımda 6 ay hiç bir takviye almadım .

5. sağlamirade

sağlamirade Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    doğrusunu yapmışsın. para durumunu bilemem ama anlayabilirim, bence bir süre daha beklemelisin. belki bu zamanı para biriktirmek için değerlendirip daha sonrasında arasız bir çıkış yakalayabilirsin.kolay gelsin

6. sinyortr1

sinyortr1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bizede F1 nitrofull gainer önerdiler.Bu gaineri kullanan var mı acaba ?

Sayfayı Paylaş